Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen 2022 - løp 15, Nes OL 24. august 2022

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Nyerrød

Nes o-lag

32:19

+0:00

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll o-lag

11:17

+0:00

2.

Ingrid Nyerrød Kvarme

Nes o-lag

31:51

+20:34

2.

Eli Anne Nyerrød Kvarme

Nes o-lag

31:51

+20:34

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Amdahl

Eidsvoll o-lag

21:32

+0:00

2.

Tor Simonsen

OK Øst

38:14

+16:42

3.

Ivar Monsrud

Nes o-lag

39:43

+18:11

DSQ

Emil Skytteren

Odal O-lag

28:20

90 93 75 78

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Finstad

Nes o-lag

24:04

+0:00

2.

Marianne Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

24:11

+0:07

3.

Inger Døhlen

Gjerdrum o-lag

26:00

+1:56

4.

Bente Aarhus

Nes o-lag

27:30

+3:26

5.

Ragnhild Haugen

Ullensaker o-lag

32:45

+8:41

6.

Christina Bauck-Jensen

Ullensaker o-lag

32:57

+8:53

7.

Astrid Marie Bauck-Jensen

Ullensaker o-lag

41:34

+17:30

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Sletten

Ullensaker o-lag

48:09

+0:00

2.

Martin Skytteren

Odal O-lag

52:03

+3:54

3.

Jens Henrik Simonsen

OK Øst

1:03:20

+15:11

4.

Per Sørberg

Frogner IL

1:15:56

+27:47

DSQ

Jan Sveen

Ullensaker o-lag

1:15:23

107

DSQ

Jørgen Bauck-Jensen

Ullensaker o-lag

1:37:59

110 81 88 84

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Taraldrud

Nes o-lag

1:02:23

+0:00

2.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

1:04:54

+2:31

3.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker o-lag

1:05:29

+3:06

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker o-lag

41:56

+0:00

2.

Knut Gjertsen

Ullensaker o-lag

42:02

+0:06

3.

Øystein Rapp

Gjerdrum o-lag

48:54

+6:58

4.

Pål Stenslet

Privat

51:10

+9:14

5.

Tor Strand

Eidsvoll o-lag

57:45

+15:49

6.

Roar Saxhaug

Eidsvoll o-lag

1:03:26

+21:30

DSQ

Geir Elvhaug

Gjerdrum o-lag

3:10

91 103 101 102 103 104 107 106 105 108 109 110 8...

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Gjerdrum o-lag

1:06:39

+0:00

2.

Ingrid Rapp

Gjerdrum o-lag

1:13:03

+6:24

DSQ

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum o-lag

57:04

88

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Knut Engen

Nes o-lag

Arrangør

Ida Engen

Nes o-lag


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2022, 21:01:38

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36