Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Ingrid Bjerkseth | Fredrikstad SK | 22:53 | ||||||
Ivar Helgerud | Halden SK | 12:01 | ||||||
Eldar Helgerud | Halden SK | 14:24 | ||||||
Alvar Hasvik | Fredrikstad SK | 29:39 | ||||||
Rakel Bakkevig Hillesund | Fredrikstad SK | 23:38 | ||||||
Tobias Haldin | Halden SK | 16:47 | ||||||
Frida Haldin | Halden SK | 28:33 | ||||||
Henrik Riddervold Kahrs | Fredrikstad SK | 14:26 | ||||||
Birk Olseng Brække | Halden SK | 21:43 | ||||||
Boas Olseng Brække | Halden SK | 22:21 | ||||||
Helene Aker | Fredrikstad SK | 23:22 | ||||||
Peter Karlsson Kahrs | Fredrikstad SK | 27:43 | ||||||
Tiril Tukkensæter | Fredrikstad SK | 28:23 | ||||||
Ella Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | 13:25 | ||||||
Anna Elizabeth Fontes Aarbu | Varteig OL | 25:31 | ||||||
Julian Iliev | Halden SK | 18:13 | ||||||
Eline Pedersen | OK Moss | 26:35 | 104 | |||||
Mia Pedersen | OK Moss | 23:26 | ||||||
Theo Pedersen | OK Moss | 23:53 | ||||||
Emily Halvorsen Skaug | OK Moss | 23:31 | ||||||
Aron Johannes Sagen | Halden SK | 22:00 | ||||||
Athene Victoria Stokseth | Halden SK | 28:12 | ||||||
Elida Espenes | Varteig OL | 17:10 | ||||||
Milli Espenes | Varteig OL | 27:02 | ||||||
Andrea Lie | OK Moss | 14:45 | ||||||
Hedda O. Karabatic | OK Moss | 14:48 | ||||||
Annika Louise Thuve | Fredrikstad SK | 15:18 | ||||||
Ingrid Dahlstrøm | Fredrikstad SK | 18:19 | ||||||
Alva Tukkensether | Fredrikstad SK | 20:38 | ||||||
Marte Skedsmo | OK Moss | 26:53 | ||||||
Benjamin Fahadi-Elmenhorst | OK Moss | 17:09 | ||||||
Sofia Julsen | Fredrikstad SK | 23:43 | ||||||
Ingrid Pehrsen Lunde | Sarpsborg OL | 16:55 | ||||||
Birk Thora Skrimstand Knudsen | Sarpsborg OL | 43:31 | ||||||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Lotta Ringstad Holt | Fredrikstad SK | 19:04 | ||||||
Eva Riddervold Kahrs | Fredrikstad SK | 11:14 | ||||||
Sigrid Dyrop | Sarpsborg OL | 18:35 | ||||||
Aisha Rostveit Elmi | OK Moss | 18:01 | ||||||
Maren Signebøen | Halden SK | 41:46 | ||||||
Eira Bronebakk Johansson | Halden SK | 24:02 | ||||||
Signe Kjerkreit | Trøsken IL | 15:02 | ||||||
Ingrid Johanne Ringstad | Fredrikstad SK | 14:06 | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Maria Ringstad | Fredrikstad SK | 15:27 | +0:00 | ||||
2. | Kristine Bekkevard | Halden SK | 15:54 | +0:27 | ||||
3. | Hanna Haldin | Halden SK | 16:34 | +1:07 | ||||
4. | Johanne Klavestad Aaby | Fredrikstad SK | 16:50 | +1:23 | ||||
5. | Erle Grip Kvalvik | Halden SK | 17:15 | +1:48 | ||||
6. | Emma Enger-Olsen | Fredrikstad SK | 18:51 | +3:24 | ||||
7. | Oda Gullingsrud | Trøsken IL | 21:28 | +6:01 | ||||
8. | Marie Agnalt Hjelbak | Trøsken IL | 22:58 | +7:31 | ||||
9. | Åsne November Bjørke | Halden SK | 23:19 | +7:52 | ||||
10. | Ella Mathilde Thuve | Fredrikstad SK | 23:31 | +8:04 | ||||
11. | Tora Marie Kjerkreit | Trøsken IL | 24:30 | +9:03 | ||||
12. | Amelia Aune Bryne | OK Moss | 33:13 | +17:46 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 17:59 | +0:00 | ||||
2. | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | 18:25 | +0:26 | ||||
3. | Ingrid Sofie Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | 20:29 | +2:30 | ||||
4. | Malin Husebye Aamodt | Fredrikstad SK | 22:21 | +4:22 | ||||
5. | Pauline Gudim Valsgård | Indre Østfold OK | 25:35 | +7:36 | ||||
6. | Betina Arnesen | Fredrikstad SK | 26:29 | +8:30 | ||||
7. | Nora Sofie Fremstad | Indre Østfold OK | 46:01 | +28:02 | ||||
DSQ | Emma Bøe | Varteig OL | 45:35 | 103 112 118 101 104 119 121 115 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrid Schmitt Gran | Halden SK | 18:37 | +0:00 | ||||
2. | Jenny Danevad | Fredrikstad SK | 18:39 | +0:02 | ||||
3. | Ingrid Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 19:31 | +0:54 | ||||
4. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 20:09 | +1:32 | ||||
5. | Minna Sofie Wingstedt | Halden SK | 20:13 | +1:36 | ||||
6. | Hedvig Scheele Søyland | Fredrikstad SK | 24:21 | +5:44 | ||||
7. | Inger Anne Svendsby Braarud | Halden SK | 25:00 | +6:23 | ||||
8. | Ingrid Agnalt Hjelbak | Trøsken IL | 31:15 | +12:38 | ||||
9. | Marte Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | 31:54 | +13:17 | ||||
10. | Jenny Siggerud | Sarpsborg OL | 32:11 | +13:34 | ||||
Klasse: D 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 24:35 | +0:00 | ||||
2. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 32:25 | +7:50 | ||||
3. | Sigrid Hauge | Sarpsborg OL | 34:44 | +10:09 | ||||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Wilhelm Godsveen Kase | OK Moss | 19:47 | ||||||
Elias Hauge Bjugan | Halden SK | 11:59 | ||||||
Jonathan Larsen | Fredrikstad SK | 34:08 | ||||||
Stian Iliev | Halden SK | 25:10 | ||||||
Jonas Bjur Haugsten | Fredrikstad SK | 33:13 | ||||||
Assar Sand | Halden SK | 22:01 | ||||||
Troy Victor Stokseth | Halden SK | 16:43 | ||||||
Silas HÃ¥konseth | Halden SK | 15:53 | 124 | |||||
Edwin Flinth Rakstad | Halden SK | 20:20 | ||||||
Haakon Günther Fritzen | Halden SK | 28:44 | ||||||
Oliver Myklestad | Halden SK | 18:06 | ||||||
Aksel Solberg | Fredrikstad SK | 11:14 | ||||||
Luka Kraskovskis | OK Moss | 17:21 | ||||||
Trym Strømberg | Fredrikstad SK | 15:21 | ||||||
Solan Løken | OK Moss | 13:23 | ||||||
Johan Karlsson Kahrs | Fredrikstad SK | 29:00 | ||||||
Ebi Fahadi-Elmenhorst | OK Moss | 16:40 | ||||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Joel Bronebakk Johansson | Halden SK | 11:18 | +0:00 | ||||
2. | HÃ¥kon Bryggen | Halden SK | 13:56 | +2:38 | ||||
3. | Ole Christian Løchen | Halden SK | 18:04 | +6:46 | ||||
4. | Daniel Grønberg | Sarpsborg OL | 18:30 | +7:12 | ||||
5. | William Barslund | Fredrikstad SK | 22:22 | +11:04 | ||||
6. | Sixten Sand | Halden SK | 22:50 | +11:32 | ||||
7. | Gustav Godsveen Kase | OK Moss | 25:10 | +13:52 | ||||
8. | Marton Kuritar | Fredrikstad SK | 32:35 | +21:17 | ||||
9. | Tørris Tukkensæter | Fredrikstad SK | 47:07 | +35:49 | ||||
DSQ | William Berget | Halden SK | 15:17 | 104 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Fredrik Signebøen | Halden SK | 15:56 | +0:00 | ||||
2. | Ville Emil Wingstedt | Halden SK | 16:01 | +0:05 | ||||
3. | Selmer Ringstad Holt. | Fredrikstad SK | 20:02 | +4:06 | ||||
4. | Isak Solberg | Fredrikstad SK | 22:29 | +6:33 | ||||
5. | Anders Rostveit Elmi | OK Moss | 23:06 | +7:10 | ||||
6. | Selmer Løken | OK Moss | 25:34 | +9:38 | ||||
7. | Ralf Johannes G. Hamre | Sarpsborg OL | 26:25 | +10:29 | ||||
8. | Hans Elias Moen | Halden SK | 26:30 | +10:34 | ||||
9. | Trym Breimo | OK Moss | 26:50 | +10:54 | ||||
10. | Sondre Strømberg | Fredrikstad SK | 27:12 | +11:16 | ||||
11. | Johan Fredrik Svendsby Braarud | Halden SK | 30:21 | +14:25 | ||||
12. | Jonathan Eliah Sagen | Halden SK | 32:13 | +16:17 | ||||
13. | Sander Agnalt Heggenes | Trøsken IL | 33:28 | +17:32 | ||||
14. | Kristoffer Havik | Fredrikstad SK | 35:54 | +19:58 | ||||
15. | Noah Ekstrøm | Halden SK | 1:15:11 | +59:15 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Husebye Aamodt | Fredrikstad SK | 14:23 | +0:00 | ||||
2. | Johan Haugstvedt | Indre Østfold OK | 16:57 | +2:34 | ||||
3. | Martin Bryggen | Halden SK | 17:54 | +3:31 | ||||
4. | Syver Strand Gulbrandsen | Fredrikstad SK | 18:15 | +3:52 | ||||
5. | Birk Breimo | OK Moss | 20:31 | +6:08 | ||||
6. | Sverre Sandvik | Halden SK | 20:48 | +6:25 | ||||
7. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 21:12 | +6:49 | ||||
8. | Jesper Vonen Svae | Sarpsborg OL | 21:43 | +7:20 | ||||
9. | Audun Nordby | Fredrikstad SK | 22:05 | +7:42 | ||||
10. | Eskil Pehrsen-Lunde | Sarpsborg OL | 22:15 | +7:52 | ||||
11. | Fredrik Texmo Grønn | Sarpsborg OL | 28:28 | +14:05 | ||||
Klasse: H 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathias Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 21:56 | +0:00 | ||||
2. | Henrik Julian Fontes Aarbu | Halden SK | 24:45 | +2:49 | ||||
Klasse: D 10-20 Utvikling | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vilma Danevad | Fredrikstad SK | 20:39 | +0:00 | ||||
DSQ | Åshild Gullingsrud | Trøsken IL | 18:21 | 119 114 | ||||
Klasse: H 10-20 Utvikling | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Daniel Kuritar | Fredrikstad SK | 24:58 | +0:00 | ||||
DSQ | Sean Berget | Halden SK | 18:53 | 119 |
Sist oppdatert: | 6 september 2022, 18:34:17 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 134 |
Antall startet: | 134 |