Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

pokalkamp 6 Bergen 6. september 2022

Klasse: N1-åpen -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ask Ellingsund Mikkelsen

Askøy OL

Ola Yndestad

Askøy OL

Victor Holmbäck

Askøy OL

Sverre Alræk Monsen

Askøy OL

Andrine Dale-Erichsen

Fana IL

Frida Huglen

Fana IL

Sanna Brattbakk

Fana IL

Mathias Ekerhovd Rosenlund

TIF Viking

Eirik Møklebust

Gneist, IL

Ole Gjerstad

Varegg Fleridrett

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

Gjert Grønnevet

IL Gular

Aksel Nordstrønen

Askøy OL

Albert Mikkelborg Sjo

Askøy OL

Emil Yndestad

Askøy OL

46

Markus Kvingedal

Varegg Fleridrett

Johan Kvingedal

Varegg Fleridrett

Harald Andreassen

Varegg Fleridrett

Neill Lønne

IL Gular

Inge Evje Eide

Varegg Fleridrett

Ragnvald Evje Eide

Varegg Fleridrett

Ernst Skulstad-Schulze

TIF Viking

Oddmund Rofeldt

TIF Viking

Bjørnar Rofeldt

TIF Viking

DSQ

Øystein Mjanger Mathisen

TIF Viking

48 50

DSQ

Sverre Evje Eide

Varegg Fleridrett

60 65 100

DSQ

Vår Skulstad-Schulze

TIF Viking

46 48

DNS

Maria Christensson

Gneist, IL

DNS

Julia Andersen Krog

Gneist, IL

DNS

Ask Eielsen Dale

Askøy OL

Klasse: N1-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

Line Gjerstad

Varegg Fleridrett

Anniken Erichsen

Fana IL

Olav Talle

Varegg Fleridrett

Mette Rogne

Varegg Fleridrett

Emile Rogne Hellem

Varegg Fleridrett

DSQ

Maria Ekerhovd

TIF Viking

59 60 65 48 49 50 100

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Eltvik Vindfeld

Bergens TF

33:56

Karoline Eltvik Vindfeld

Bergens TF

36:49

Tian Fraga

Askøy OL

36:02

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

1:01:40

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

41:37

Aurora Bakke Ellefsen

TIF Viking

35:02

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

40:41

Sigrid Eide Torgersen

TIF Viking

52:23

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

21:37

Eyla Goodwin Franzen

TIF Viking

51:54

Felix Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

23:17

Nora Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

23:22

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

43:52

Håkon Helmich Pedersen

TIF Viking

53:32

Anton Babori

TIF Viking

34:33

Levi Friis Urhaug

TIF Viking

34:54

Anna Richter Lorentzen

TIF Viking

1:05:53

Aksel Richter Lorentzen

TIF Viking

36:00

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

25:41

Fredrik Blomquist

Bergens TF

29:13

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

22:17

Helene Hitland Vang

Varegg Fleridrett

39:26

DSQ

Livia Berbain Frøynes

TIF Viking

50:16

50

DSQ

Storm Skulstad-Schulze

TIF Viking

27:32

51 64

DNS

Leonard Babori

TIF Viking

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Moen Letmolie

Varegg Fleridrett

22:57

+0:00

2.

Jørn Lekve

Varegg Fleridrett

26:12

+3:15

3.

Inga Moen Danielsen

TIF Viking

34:43

+11:46

4.

Sigrun Hitland Johannessen

Varegg Fleridrett

39:59

+17:02

5.

Tove Patterson

Gneist, IL

45:53

+22:56

6.

Bjørn Strømme

TIF Viking

50:30

+27:33

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

25:52

Håkon Solvik

Gneist, IL

27:08

Jonas Frugård Skorpen

TIF Viking

55:00

Trygve Lilleheil

TIF Viking

52:51

Aron Haaheim

Varegg Fleridrett

27:26

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

22:06

+0:00

2.

Petter Nielsen

Fana IL

23:59

+1:53

3.

Ragnar Kayser

Fana IL

24:55

+2:49

4.

Ellen Grønnevet

IL Gular

25:47

+3:41

5.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

35:45

+13:39

6.

Roger Skorpen

TIF Viking

54:13

+32:07

DSQ

Ulrikke Knudtzon

Varegg Fleridrett

31:46

45

DSQ

Ida Eide Berg

Varegg Fleridrett

31:54

45

DNS

Jørn Torgersen

TIF Viking

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

24:58

+0:00

2.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

34:51

+9:53

3.

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

1:03:26

+38:28

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

21:36

+0:00

2.

Gustav Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

22:27

+0:51

3.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

26:52

+5:16

4.

Emilian Blom Færevåg

TIF Viking

27:14

+5:38

5.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

30:24

+8:48

6.

Olav Rutledal

Fana IL

32:30

+10:54

7.

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

58:00

+36:24

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Hegdal

Bergens TF

19:53

+0:00

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

19:53

+0:00

3.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

23:52

+3:59

4.

Grethe Linn

Bergens TF

30:25

+10:32

5.

Astrid Ormberg

Fana IL

31:47

+11:54

6.

Astri Ese Hole

Bergens TF

44:39

+24:46

DSQ

Rannveig Solli

Askøy OL

21:03

55

DNS

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

32:21

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

1:03:06

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

1:03:06

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

40:27

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toralf Rutledal

Fana IL

34:40

+0:00

2.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

35:29

+0:49

3.

Håkon Ingvaldsen

TIF Viking

42:41

+8:01

4.

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

43:28

+8:48

5.

Linda Bønes

Varegg Fleridrett

45:10

+10:30

6.

Bjørn Batalden

Fana IL

46:14

+11:34

7.

Roar Berge

Varegg Fleridrett

49:06

+14:26

8.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

51:21

+16:41

9.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

54:29

+19:49

10.

Birte Nordeide

Gneist, IL

58:33

+23:53

11.

Erik Chancy

Fana IL

1:01:20

+26:40

12.

Helene Reime Hellem

Varegg Fleridrett

1:07:06

+32:26

DNS

Margrete Solvik

Gneist, IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

34:25

+0:00

2.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

35:12

+0:47

3.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

36:19

+1:54

4.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

53:22

+18:57

DSQ

Emilie Solvik

Gneist, IL

13:37

45 40 33 36 41 54 63 42 43 100

DSQ

Ingrid Brattbakk

Fana IL

26:13

40 33 36 41 54 63 42 43

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Heksem

Fana IL

26:55

+0:00

2.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

40:35

+13:40

3.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

56:32

+29:37

DNS

Sjur Grønnevet

IL Gular

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

33:46

+0:00

2.

Britt Karlsen

Askøy OL

36:31

+2:45

3.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

40:12

+6:26

4.

Anne Fjeldstad

Årstad IL

50:00

+16:14

5.

Mai Helen Linga

IL Gular

53:51

+20:05

6.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

56:03

+22:17

7.

Annhild Fetveit

Fana IL

1:02:08

+28:22

DSQ

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

44:26

42

DSQ

Beda Johansson

Fana IL

55:17

42

DNS

May-Lill Damm

TIF Viking

DNS

Demoney Man

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Alvheim

Fana IL

33:44

+0:00

2.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

35:43

+1:59

3.

Dagfinn Hole

Bergens TF

37:32

+3:48

4.

Gunnar Knudsen

TIF Viking

42:37

+8:53

5.

Lars Olav Tveita

Fana IL

44:03

+10:19

6.

Per Haugland

Årstad IL

46:25

+12:41

7.

Egil Karlsen

Askøy OL

46:41

+12:57

8.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

47:16

+13:32

9.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

49:34

+15:50

10.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

52:10

+18:26

11.

Øistein Paulsen

Bergens TF

53:51

+20:07

12.

Jan Terje Mikkelsen

TIF Viking

54:11

+20:27

13.

Jan Olav Jellestad

Bergens TF

56:46

+23:02

14.

Olav Ingvar Thornes

Årstad IL

57:10

+23:26

Klasse: AK-åpen 14-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Hekland

IL Gular

32:47

+0:00

2.

Knut Utne

Fana IL

44:09

+11:22

3.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

45:01

+12:14

4.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

47:58

+15:11

5.

Odin Linga

IL Gular

54:59

+22:12

6.

Stina Olandersson

Varegg Fleridrett

1:05:09

+32:22

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

40:07

+0:00

2.

Live Grønnevet

IL Gular

41:01

+0:54

3.

Idun Karlsøen Hekland

IL Gular

46:26

+6:19

4.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

48:15

+8:08

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

35:07

+0:00

2.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

40:20

+5:13

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

41:05

+5:58

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

36:38

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

43:54

+7:16

3.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

45:52

+9:14

4.

Vibeke Tefre Grieg

Fana IL

45:54

+9:16

5.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

52:02

+15:24

DSQ

Lise Christensen

TIF Viking

41:53

43

DNS

Maaike van Langen

Fana IL

DNS

Vibeke Øye

IL Gular

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

31:46

+0:00

2.

Bjørn Hølleland

Fana IL

31:50

+0:04

3.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

34:51

+3:05

4.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

35:49

+4:03

5.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

39:03

+7:17

6.

Torgeir Strand

IL Gular

42:19

+10:33

7.

Øistein Bøe

Fana IL

42:59

+11:13

8.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

43:49

+12:03

9.

Ørjan Totland

TIF Viking

47:42

+15:56

10.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

56:44

+24:58

11.

Bjørn Sandvik

IL Gular

59:57

+28:11

12.

Håkon Mogstad

Fana IL

1:04:07

+32:21

DNS

Kjetil Damm

TIF Viking

DNS

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

DNS

Erik Vikane

Fana IL

Klasse: AL-åpen 14-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Owen Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

1:08:46

+0:00

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

39:33

+0:00

2.

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

40:02

+0:29

3.

Magnus Rogne Halland

Varegg Fleridrett

45:43

+6:10

4.

Geir Heksem

Fana IL

48:36

+9:03

5.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

48:52

+9:19

6.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

50:49

+11:16

7.

Eino J. Oltedal

Varegg Fleridrett

57:45

+18:12

8.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

1:05:55

+26:22

9.

Søren Vindfeld

Bergens TF

1:11:59

+32:26

DSQ

Bjørge Solli

Askøy OL

26:47

37 38 39 41 42 43 100

DSQ

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

36:53

36 37 38 39 41 42 43 100

DSQ

Nis Nielsen

Os Orienteringsklubb

40:23

31 34 35 36 37 38 39 41 42 43 100

DSQ

Sondre Batalden

Fana IL

1:07:35

37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2022, 12:21:40

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

203

Antall startet:

188