Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2022Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 9, Masteråsen 7. september 2022

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hofstad

Frol IL

41:37

+0:00

2.

Harry Gilberg

Frol IL

1:06:53

+25:16

3.

Arne Ramdal

Frol IL

1:08:20

+26:43

DSQ

Tove Engan

Frol IL

1:06:35

87 145 146 147 162

DSQ

Remi Engan Heggelund

Frol IL

1:07:26

145 146 147 162

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

39:12

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

43:43

+4:31

3.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

46:41

+7:29

4.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

52:14

+13:02

5.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

53:05

+13:53

6.

Halvard Vestad

Frol IL

54:44

+15:32

7.

Anders Hynne

Frol IL

1:00:47

+21:35

8.

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

1:06:36

+27:24

9.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:09:47

+30:35

10.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

1:10:05

+30:53

11.

Karl iver haugan

Frol IL

1:13:04

+33:52

12.

Selma langøygard

Frol IL

1:41:38

+1:02:26

13.

Marianne Langøygard

Frol IL

1:41:58

+1:02:46

DSQ

Ludvig Langøygard

Frol IL

53:31

138 136 96 88 85

DSQ

Mia Reinås

Frol IL

1:17:24

138 136 96 88 85

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Jacobsen

Frol IL

Isa Govasmark Dahlen

Frol IL

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Sanna Skjeset

Frol IL

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Alfred Brende Venås

Frol IL

Grete Smestad

Frol IL

Håkon Hemming

Frol IL

Kristian Alstad

Frol IL

Fridtjof Sandstad

Frol IL

Hermine Dahlen

Frol IL

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

31:54

+0:00

2.

Brage Reinås

Frol IL

33:25

+1:31

3.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

33:40

+1:46

4.

Veronika Leithe

Frol IL

35:42

+3:48

5.

Alfred Garberg

Frol IL

36:16

+4:22

6.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

36:33

+4:39

7.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

36:47

+4:53

8.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

46:11

+14:17

9.

Johan Hynne Skjerve

Frol IL

47:05

+15:11

9.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

47:05

+15:11

11.

Marius Dybdahl

Frol IL

47:31

+15:37

12.

Oliver fuglesang skei

Frol IL

47:36

+15:42

13.

Joar Munkeby

Frol IL

50:29

+18:35

14.

Peder Munkeby

Frol IL

51:03

+19:09

15.

Johanne Munkeby

Frol IL

51:12

+19:18

16.

Laila Munkeby

Frol IL

52:37

+20:43

17.

Fridtjof toft Skjellegrind

Frol IL

57:40

+25:46

18.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

58:42

+26:48

19.

Trym Ness Jensen

Frol IL

58:48

+26:54

20.

Albert Jacobsen

Frol IL

59:59

+28:05

21.

Thomas Osdal

Frol IL

1:01:13

+29:19

DSQ

Sander Matberg

Frol IL

42:50

88

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lene Ness Jensen

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

32:32

+0:00

2.

Sondre Lomsdal

Frol IL

33:12

+0:40

3.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

35:56

+3:24

4.

Jan Jacobsen

Frol IL

40:42

+8:10

5.

Vidar Venås

Frol IL

44:23

+11:51

6.

Marita Jacobsen

Frol IL

51:25

+18:53

7.

Kristian Matberg

Frol IL

52:33

+20:01

8.

Harald Bakken

Frol IL

53:17

+20:45

9.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

54:24

+21:52

10.

Ida Johanne lian

Frol IL

54:40

+22:08

11.

Hans Lund

Frol IL

58:04

+25:32

12.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:03:09

+30:37

13.

Marita vehus

Frol IL

1:07:55

+35:23

14.

Astrid Svendgård

Frol IL

1:11:58

+39:26

15.

Lena Alstad

Frol IL

1:14:45

+42:13

16.

Johannes Matberg

Frol IL

1:19:07

+46:35

17.

Jo Langøygard

Frol IL

1:21:12

+48:40

18.

Live Marie Langøygard

Frol IL

1:21:34

+49:02

19.

Synne-Elise Nybakken

Frol IL

1:23:01

+50:29

20.

Ivar Reinås

Frol IL

1:25:19

+52:47

21.

Gro Teodorsen

Frol IL

1:27:23

+54:51

22.

Lene Jacobsen

Frol IL

1:28:12

+55:40

23.

Else Sirum

Frol IL

1:30:53

+58:21

24.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:31:07

+58:35

25.

Atle Bakken

Frol IL

+0:0-32

DSQ

Hans Moltzau

Frol IL

53:27

93 136 96

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

55:34

88

DSQ

Charlotte Ertsås

Frol IL

1:01:06

93 136 96 88 85

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Alstad

Frol IL

1:05:21

+0:00

2.

Herman Leithe

Frol IL

1:29:02

+23:41

3.

Eivind Ness Jensen

Frol IL

1:43:08

+37:47

Post 10, nr 142, var feilplassert på en skrent mot øst

DSQ

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:04:09

142

DSQ

Gunnar Vatn

Frol IL

1:08:12

142

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Astrid Jacobsen

Frol IL

Grete Salater

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2022, 06:25:46

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95