Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Torsdagsløp nr.14, Røyslimoen 8. september 2022

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rannveig Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

1:00:00

Olai Gjermundshaug-Mørkve

Lillehammer OK

32:54

Ola Rognstad Ruud

Lillehammer OK

44:26

Trygve Holtklimpen Haugen

Lillehammer OK

53:11

Madeleine L'Abée-Lund

Lillehammer OK

32:54

Isak Skappel

Lillehammer OK

56:25

Trygve Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

28:30

Martine Braaten

Lillehammer OK

46:36

Ludvig Jensberg Sagbakken

Lillehammer OK

53:19

Olivia Madsstuen-Moro

Lillehammer OK

1:30:35

Simon Ledum

Lillehammer OK

1:30:36

Noel Madsstuen-Moro

Lillehammer OK

1:31:10

Even Rognstad Ruud

Lillehammer OK

42:45

Linnea L'Abée-Lund

Lillehammer OK

16:15

149

Alma Gjermundshaug-Mørkve

Lillehammer OK

32:54

146 147 148 149 150 151 152 90

Klasse: B/C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Mohr Hansen

Lillehammer OK

34:04

+0:00

2.

Kristin Haug

Lillehammer OK

36:33

+2:29

3.

Olav Skjåk

Lillehammer OK

1:05:32

+31:28

154

4.

Tanja Carmen Skjåk

Lillehammer OK

1:05:36

+31:32

DNS

Ernst Fristad Nilsen

Lillehammer OK

DNS

Markus Finsand

Lillehammer OK

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kårhild Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

42:10

+0:00

2.

Charlotte Eide

Gjø-Vard OL

47:23

+5:13

3.

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

52:40

+10:30

4.

Ola Beitdokken

Lillehammer OK

52:42

+10:32

5.

Ane Beitdokken

Lillehammer OK

53:01

+10:51

6.

Randi Lilleengen Beitdokken

Lillehammer OK

53:11

+11:01

7.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

57:10

+15:00

8.

Kjell Bratbergsengen

Lillehammer OK

1:02:55

+20:45

9.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

1:09:21

+27:11

10.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:43:58

+1:01:48

11.

Arnt Oluf Eide

Gjø-Vard OL

1:45:25

+1:03:15

DSQ

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

1:02:02

170

DSQ

Lars Finsand

Lillehammer OK

1:07:11

159 162 170 166 167

Brutt

Birte Træthaug

Lillehammer OK

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

52:23

+0:00

2.

Klaus Tyldum

Rudsbygd IL

59:21

+6:58

161 162 163 164 165 166 167 168 169 152

3.

Ole Hulbak

Hemsedal IL

1:01:50

+9:27

4.

Jakob Juel Andersen

Lillehammer OK

1:04:43

+12:20

5.

Øyvind Bakken Rognstad

Lillehammer OK

1:09:05

+16:42

6.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

1:11:03

+18:40

7.

Lovisa Tyldum

Rudsbygd IL

1:14:33

+22:10

8.

Kjetil Skjåk

Lillehammer OK

1:16:33

+24:10

9.

Ola Dahl-Hofseth

Lillehammer OK

1:18:49

+26:26

10.

Ane Bjørnsgaard

Lillehammer OK

1:19:34

+27:11

Brutt

Karianne Ruud

Lillehammer OK

DNS

Tormod Kleppa

Lillehammer OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2022, 21:11:53

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

47

Antall startet:

44