Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM mellomdistanse publikumsløp 10. september 2022

Klasse: H21 publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

Nydalens SK

49:49

+0:00

2.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

51:16

+1:27

3.

Gunnar Fiskum

Tyrving

55:24

+5:35

4.

Ole Kristian Kristensen

Bodø og Omegn IF Orientering

1:00:40

+10:51

5.

Gløer O Winsvold

Sentrum OK

1:01:05

+11:16

6.

Samuel Schiess

Byåsen IL

1:05:29

+15:40

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:06:14

+16:25

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

1:07:38

+17:49

9.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:08:41

+18:52

10.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

1:09:29

+19:40

11.

Ole Petter Vestøl

Vegårshei IL

1:16:36

+26:47

12.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:26:31

+36:42

DSQ

Eskil Sande Gullord

Bækkelagets SK

45:24

44 122 32 145 125 133 121 42

DSQ

Ralph Street

Bækkelagets SK

45:41

44 122 32 145 125 133 121 42

DSQ

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

1:23:49

45 120 150

DNS

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

Klasse: D21 publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Wiig Mathisen

POL

42:28

+0:00

2.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

43:00

+0:32

3.

Pål Sommerhein

Fossum IF

43:47

+1:19

4.

Sixten Westlund

OK Tyr

43:55

+1:27

5.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

45:07

+2:39

6.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

50:51

+8:23

7.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

58:01

+15:33

8.

Satu Tuomisto

Rasti-Jussit

58:21

+15:53

9.

Anne Eiken

NTNUI

59:04

+16:36

10.

My Westlund

OK Tyr

1:00:00

+17:32

133 67 122 139 48 117 118 131 151 121 60 45 12...

DNS

Helge Lye

Tyrving IL

DNS

Martin Bryggen

Halden SK

Klasse: D17-18 publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

27:29

+0:00

2.

Håvard Hågård

Konnerud IL

28:06

+0:37

3.

Henning Carlsen

OK Moss

29:49

+2:20

4.

Fredrik Delås

Halden SK

30:43

+3:14

5.

Sverre Sandvik

Halden SK

33:39

+6:10

6.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

35:10

+7:41

7.

Frode Haugskott

OL Trollelg

35:24

+7:55

7.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

35:24

+7:55

9.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

36:04

+8:35

10.

Hallvard Koren

OK Moss

37:09

+9:40

11.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

43:14

+15:45

12.

Wenche Hultgreen

Tyrving IL

1:01:33

+34:04

DSQ

Anna Weckner Westlund

OK Tyr

26:39

46 117 118 53 119 123 120 150

DSQ

Christina White

Søgne og Songdalen OK

48:08

46 117 118 53

DNS

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2022, 15:39:59

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

43

Antall startet:

39