Klasse: N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Marie Standal | SBO | 24:19 | ||||||
Emilie Kvarmesbakk | Stjørdals-Blink Orientering | |||||||
Tuva Gederaas | SBO | 14:44 | ||||||
Maren Gederaas | SBO | 13:43 | ||||||
Tuva Skjøstad Husbyn | Stjørdals-Blink Orientering | 13:44 | ||||||
Elinor Vullum Myra | SBO | 22:26 | ||||||
Ingrid Skjøstad Husbyn | Stjørdals-Blink Orientering | 29:13 | ||||||
Jo Skjøstad Husbyn | Stjørdals-Blink Orientering | 13:56 | ||||||
Ingvild Kvalheim Reiten | Stjørdals-Blink Orientering | 10:37 | ||||||
Isak Røddesnes | SBO | 13:56 | ||||||
Mikkel Røddesnes | SBO | 27:37 | ||||||
Guro Sævik | Stjørdals-Blink Orientering | 13:08 | ||||||
Eva Marie Gangås | Stjørdals-Blink Orientering | 14:12 | ||||||
Ann Marlen Gangås | Stjørdals-Blink Orientering | 17:19 | ||||||
Emilie Lægran | Stjørdals-Blink Orientering | 21:50 | ||||||
Klasse: D 11-13 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Malin Rian | SBO | 15:25 | +0:00 | ||||
2. | Selma Gederaas | SBO | 26:49 | +11:24 | ||||
Klasse: H 11-13 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gustav Standal | SBO | 13:31 | +0:00 | ||||
2. | Mika Fossen | SBO | 18:20 | +4:49 | ||||
3. | Einar Sævik | Stjørdals-Blink Orientering | 25:57 | +12:26 | ||||
Klasse: D 14-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emilie Standal | Stjørdals-Blink Orientering | 30:08 | +0:00 | ||||
2. | Johanna Rosling | SBO | 31:32 | +1:24 | ||||
3. | Ane Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 38:22 | +8:14 | ||||
Klasse: H 14-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigurd Sævik | Stjørdals-Blink Orientering | 37:55 | +0:00 | ||||
Klasse: D 17+ | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Solveig Vassenden | SBO | 1:09:54 | +0:00 | ||||
2. | Anette Kvaal Gangås | Stjørdals-Blink Orientering | 1:28:55 | +19:01 | ||||
Klasse: H 17+ | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mattis Myhre | SBO | 51:21 | +0:00 | ||||
2. | Jakob Haugen | SBO | 1:02:16 | +10:55 | ||||
3. | Ola Fossum | SBO | 1:31:33 | +40:12 | ||||
Klasse: D 45+ | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Kjesbu | Stjørdals-Blink Orientering | 40:18 | +0:00 | ||||
2. | Monica Hægstad | Stjørdals-Blink Orientering | 48:02 | +7:44 | ||||
3. | Margit Eide | SBO | 1:07:33 | +27:15 | ||||
Klasse: H 45+ | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Asle Skulbørstad | SBO | 39:36 | +0:00 | ||||
2. | Oddgeir Røddesnes | SBO | 1:50:44 | +1:11:08 | ||||
Klasse: C åpen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirik Sæther Fossum | Stjørdals-Blink Orientering | 15:49 | +0:00 | ||||
2. | Gudrun Eintveit | SBO | 25:36 | +9:47 | ||||
3. | Natalie Lægran | Stjørdals-Blink Orientering | 34:37 | +18:48 | 58 | |||
Klasse: B åpen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rune Sævik | SBO | 39:34 | +0:00 | ||||
2. | Malin Rian | SBO | 42:27 | +2:53 | ||||
3. | Ellen Kvalheim Reiten | Stjørdals-Blink Orientering | 47:04 | +7:30 | ||||
4. | Berit Kjesbu | Stjørdals-Blink Orientering | 47:15 | +7:41 | ||||
5. | Levi Røddesnes | SBO | 52:08 | +12:34 | ||||
6. | Hilde Beate Beitland | Stjørdals-Blink Orientering | 1:10:44 | +31:10 | ||||
Klasse: A kort åpen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hans Rosling | SBO | 1:09:41 | +0:00 |
Sist oppdatert: | 13 september 2022, 18:47:52 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 44 |
Antall startet: | 44 |