Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Høstløpet i Nordre Follo med Trimtex-cup 17. september 2022

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isak Sverre Karlsen

Østmarka OK

1:17:27

Simen Lian Mortensen

IL Koll

31:11

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

26:09

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

36:49

Kjetil N Aspelund

Nydalens SK

26:40

DNS

Torjus Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karianne Lund

Bækkelagets SK

22:39

+0:00

9:50

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

31:22

+8:43

13:38

3.

Marianne Soma Slåstad

Raumar Orientering

32:09

+9:30

13:58

4.

Kjell Tore Taraldlien

Fet OL

41:54

+19:15

18:13

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigrid Winge Prytz

Nydalens SK

37:57

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarand Berg Hjukse

Klubbløs

27:19

+0:00

9:45

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

28:18

+0:59

10:06

3.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

30:33

+3:14

10:54

4.

Christopher Storm Ligaard

Klubbløs

32:41

+5:22

11:40

5.

Matthew Ng

Nydalens SK

36:19

+9:00

12:58

6.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

41:46

+14:27

14:55

7.

Lene Anett Killingmo

OK Øst

46:45

+19:26

16:41

8.

Magnus Ohm

Nordre Follo Orientering

52:17

+24:58

18:40

9.

Randi Budal

Fet OL

57:11

+29:52

20:25

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Liv Cornelia Boldingh Debernard

Nydalens SK

29:25

150

Isolde Oktavia Dirro Odden

Måren OK

48:29

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

23:27

+0:00

10:11

2.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

23:46

+0:19

10:20

3.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

25:24

+1:57

11:02

4.

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

27:21

+3:54

11:53

5.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

30:03

+6:36

13:03

6.

Selja Marie Boldingh Debernard

Nydalens SK

31:02

+7:35

13:29

7.

Ingrid Bakkehøi

Nydalens SK

31:17

+7:50

13:36

8.

Hermine Odden

Måren OK

31:32

+8:05

13:42

9.

Emily Peters

Nydalens SK

31:35

+8:08

13:43

10.

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

34:32

+11:05

15:00

11.

Leanna Slettvoll

Nordre Follo Orientering

35:35

+12:08

15:28

12.

Celine Amlie Brenna

Heming Orientering

36:29

+13:02

15:51

13.

Iben Svensvik

Østmarka OK

48:51

+25:24

21:14

14.

Fanny Troldmyr

Nordre Follo Orientering

1:01:15

+37:48

26:37

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

22:18

+0:00

7:57

2.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

25:50

+3:32

9:13

3.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

26:30

+4:12

9:27

4.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

26:46

+4:28

9:33

5.

Silje Taraldlien

Fet OL

27:10

+4:52

9:42

6.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

28:55

+6:37

10:19

7.

Karoline Alvestad Bjørklund

Østmarka OK

29:48

+7:30

10:38

8.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

30:06

+7:48

10:45

9.

Vilde Høyer

Fossum IF

30:57

+8:39

11:03

10.

Mie Fosshaug Weinholdt

Østmarka OK

31:06

+8:48

11:06

11.

Tiril Myklatun

Tyrving IL

32:24

+10:06

11:34

12.

Astrid Reusch

Heming Orientering

32:43

+10:25

11:41

13.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

33:16

+10:58

11:52

14.

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

35:04

+12:46

12:31

15.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

38:46

+16:28

13:50

16.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

41:08

+18:50

14:41

17.

Pia Raanes Svela

Fossum IF

45:53

+23:35

16:23

18.

Frøya Weum Thorsrud

Nydalens SK

51:44

+29:26

18:28

DNS

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

DNS

Ylva Smidt Nikolaisen

Nydalens SK

DNS

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

34:35

+0:00

10:48

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

37:50

+3:15

11:49

3.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

38:56

+4:21

12:10

4.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

40:07

+5:32

12:32

4.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

40:07

+5:32

12:32

6.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

40:28

+5:53

12:38

7.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

41:29

+6:54

12:57

8.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

42:12

+7:37

13:11

9.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

42:41

+8:06

13:20

10.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

44:21

+9:46

13:51

11.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

45:15

+10:40

14:08

12.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

47:04

+12:29

14:42

13.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

48:55

+14:20

15:17

14.

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:03:30

+28:55

19:50

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Scheele

Nydalens SK

38:27

+0:00

10:59

2.

Signe Holo

Fossum IF

40:27

+2:00

11:33

DSQ

Mari Aarseth

Nydalens SK

48:34

177

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Esten Valentin Nybråten

Tyrving IL

17:51

Leander Ohm

Nordre Follo Orientering

37:02

Ola Myklatun

Tyrving IL

17:48

134

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

19:35

+0:00

8:30

2.

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

19:39

+0:04

8:32

3.

Max Alexander Nybråten

Tyrving IL

19:57

+0:22

8:40

4.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

23:58

+4:23

10:25

5.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

24:05

+4:30

10:28

6.

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

26:48

+7:13

11:39

7.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

27:09

+7:34

11:48

8.

Julian Sæther

Nordre Follo Orientering

27:47

+8:12

12:04

9.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

29:52

+10:17

12:59

10.

Kaspian Ohm

Nordre Follo Orientering

30:24

+10:49

13:13

11.

Iver Aarseth

Nydalens SK

31:06

+11:31

13:31

12.

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

37:58

+18:23

16:30

13.

Jonas Taranson Larsen

Nordre Follo Orientering

43:10

+23:35

18:46

14.

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

43:30

+23:55

18:54

15.

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

44:28

+24:53

19:20

16.

Sondre Taraldlien

Fet OL

44:48

+25:13

19:28

17.

Martin Rommetveit Assev

Nordre Follo Orientering

1:00:21

+40:46

26:14

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

20:04

+0:00

7:10

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

21:48

+1:44

7:47

3.

Alfred Teig

Nydalens SK

22:48

+2:44

8:08

4.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

23:39

+3:35

8:26

5.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

24:19

+4:15

8:41

6.

Frode Wallberg

Heming Orientering

25:13

+5:09

9:00

7.

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

25:22

+5:18

9:03

8.

Magnus Graven Nørbech

Nordre Follo Orientering

26:04

+6:00

9:18

9.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

26:17

+6:13

9:23

10.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

26:33

+6:29

9:28

11.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

27:25

+7:21

9:47

12.

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

27:28

+7:24

9:48

13.

Lars Haakon Eriksson

Tyrving IL

30:12

+10:08

10:47

14.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

31:38

+11:34

11:17

15.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

33:37

+13:33

12:00

16.

Sigurd Norheim Skjønsberg

Ås-NMBU Orientering

34:34

+14:30

12:20

17.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

35:34

+15:30

12:42

18.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

39:09

+19:05

13:58

19.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

40:45

+20:41

14:33

20.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

47:00

+26:56

16:47

DNS

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

DNS

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

DNS

Iver Fjeld Bjonviken

Lillomarka OL

DNS

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

26:11

+0:00

7:42

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

27:59

+1:48

8:13

2.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

27:59

+1:48

8:13

4.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

29:50

+3:39

8:46

5.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

30:49

+4:38

9:03

6.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

31:56

+5:45

9:23

7.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

32:34

+6:23

9:34

8.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

36:30

+10:19

10:44

9.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

36:43

+10:32

10:47

10.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

37:05

+10:54

10:54

11.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

37:48

+11:37

11:07

12.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

38:55

+12:44

11:26

13.

Sigmund Gustav Ølstad

Fet OL

39:15

+13:04

11:32

14.

Håvard Rekve Lian

IL Koll

41:35

+15:24

12:13

15.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

42:31

+16:20

12:30

16.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

42:48

+16:37

12:35

17.

Erlend Bakke

Fossum IF

47:32

+21:21

13:58

18.

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

50:11

+24:00

14:45

19.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

50:47

+24:36

14:56

DSQ

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

43:13

183

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK

DNS

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

30:08

+0:00

7:43

2.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

30:39

+0:31

7:51

3.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

30:56

+0:48

7:55

4.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

31:47

+1:39

8:08

5.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

32:55

+2:47

8:26

6.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

35:26

+5:18

9:05

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigrid Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

Erik Olaisen Brekke

Ås-NMBU Orientering

Haakon Espeland

Bækkelagets SK

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

Ida Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

Ivi Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

Tina Bakkehøi

Nydalens SK

Teodor Aabel

Måren OK

Minna Balchen Ludvigsen

IL Koll

Maja Balchen Ludvigsen

IL Koll

DNS

Dima Katsnelson

Oppsal Orientering

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Antonina Szeja

Oppsal Orientering

30:15

Tobias Heggemoen Fallan

Nordre Follo Orientering

48:50

Fride Nyås Gjernes

Oppsal Orientering

30:15

Louise Gulliksen-Haugerud

Oppsal Orientering

30:15

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

26:19

Magnus Ugland

IL Koll

23:14

Martin Lund

Bækkelagets SK

18:04

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kaasa

Bækkelagets SK

26:03

+0:00

9:38

2.

Marte Balchen

IL Koll

26:17

+0:14

9:44

3.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

30:13

+4:10

11:11

4.

Eskil Åsmul

Oppsal Orientering

33:16

+7:13

12:19

5.

Audun Sanderud

Lillomarka OL

33:17

+7:14

12:19

6.

Tonje Granne Kvale

Notodden OL

33:28

+7:25

12:23

7.

Anne Martine Rustad

IL Koll

34:40

+8:37

12:50

8.

Johanne Storm Ligaard

Nydalens SK

34:53

+8:50

12:55

9.

Lars Espeland

Bækkelagets SK

34:58

+8:55

12:57

10.

Eli Moe

Ås-NMBU Orientering

50:10

+24:07

18:34

11.

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

51:02

+24:59

18:54

12.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

55:28

+29:25

20:32

DSQ

Jan Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

54:16

167 170 187 166

DNS

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

DNS

Stefan Magnus Landrø

Oppsal Orientering

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Sundby

Larvik OK

39:01

+0:00

9:30

2.

Anders Bredesen

Isfjorden IL

39:43

+0:42

9:41

3.

Amund Beitnes

Varanger Orienteringslag

41:49

+2:48

10:11

4.

Eivind Bjørhei

Nordkonsult BIL

42:05

+3:04

10:15

5.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

42:09

+3:08

10:16

6.

Pål Sommerhein

Fossum IF

43:15

+4:14

10:32

7.

Ingvild Bjørhei

Isfjorden IL

43:44

+4:43

10:40

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

45:50

+6:49

11:10

Innsendt korrigert navn

9.

Odd Arne Lian

IL Koll

49:53

+10:52

12:10

10.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

50:20

+11:19

12:16

11.

Hans Jevanord

Østmarka OK

53:15

+14:14

12:59

12.

Hallvard Koren

OK Moss

56:12

+17:11

13:42

13.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:01:58

+22:57

15:06

14.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Klubbløs

1:05:35

+26:34

15:59

15.

Aleksander Jankov

1:07:56

+28:55

16:34

16.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:10:27

+31:26

17:10

17.

Simon Feling

Nordre Follo Orientering

1:15:07

+36:06

18:19

18.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

8:27:47

+7:48:46

2:03:50

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

38:13

+0:00

9:19

2.

Kine Dirro

Måren OK

45:50

+7:37

11:10

3.

Hanna Fedosieieva

Oppsal Orientering

47:59

+9:46

11:42

4.

Malin Eijsink

Nydalens SK

59:10

+20:57

14:25

5.

Beate Strand

Måren OK

1:00:52

+22:39

14:50

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

40:27

+0:00

11:33

2.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

42:45

+2:18

12:12

3.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

49:59

+9:32

14:16

4.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

57:45

+17:18

16:30

5.

Else-Marit Lillås Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:14:33

+34:06

21:18

6.

Eli Aspelund

Nydalens SK

1:14:54

+34:27

21:24

7.

Linda Fredh

OK Moss

1:19:44

+39:17

22:46

DSQ

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

44:00

144

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

40:01

+0:00

12:30

2.

Else Kari Nordli Scheele

Nydalens SK

44:05

+4:04

13:46

3.

Christine Teig

Nydalens SK

46:06

+6:05

14:24

4.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

46:23

+6:22

14:29

5.

Anne Danielsen

Nydalens SK

47:45

+7:44

14:55

6.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

49:22

+9:21

15:25

7.

Katrine Bakke

Fossum IF

56:12

+16:11

17:33

8.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:15:35

+35:34

23:37

DSQ

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

15:20

187 167 184 179 142 140 141 150 90

DSQ

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

1:04:03

164

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving IL

38:16

+0:00

14:10

2.

Randi Nilstad

Tyrving IL

52:28

+14:12

19:25

3.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

52:50

+14:34

19:34

4.

Grete Berntsen

Måren OK

55:33

+17:17

20:34

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk Idrætsforening

45:17

+0:00

16:46

2.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:04:17

+19:00

23:48

3.

Aud I Spjelkavik

Tyrving IL

1:08:42

+23:25

25:26

4.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:20:09

+34:52

29:41

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:29:27

+0:00

33:07

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

45:05

+0:00

7:46

2.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

46:22

+1:17

7:59

3.

Elias Thorsdal Mølnvik

NTNUI

48:58

+3:53

8:26

4.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

54:22

+9:17

9:22

5.

Serhii Kiziiov

Oppsal Orientering

1:01:04

+15:59

10:31

6.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:08:17

+23:12

11:46

DSQ

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

49:42

150

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Brox

Tyrving IL

32:38

+0:00

8:22

2.

Felix Breitschadel

Bækkelagets SK

34:13

+1:35

8:46

3.

Even Angell-Petersen

Nydalens SK

36:16

+3:38

9:17

4.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

38:54

+6:16

9:58

5.

Torstein Hole

Nydalens SK

41:56

+9:18

10:45

6.

Frode Bakkehøi

Østmarka OK

51:11

+18:33

13:07

DSQ

Espen Aubert

Oppsal Orientering

38:07

144

DSQ

Nils-Erik Hirsch

Tyrving IL

48:46

179

Brutt

Jøran Kristensen

Heming Orientering

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Brenna

Heming Orientering

29:49

+0:00

8:31

2.

Harald Bakke

Fossum IF

31:42

+1:53

9:03

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

31:45

+1:56

9:04

4.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

33:42

+3:53

9:37

5.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

33:51

+4:02

9:40

6.

Guttorm Egge

IL GeoForm

38:01

+8:12

10:51

7.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

38:45

+8:56

11:04

8.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

38:56

+9:07

11:07

9.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

39:55

+10:06

11:24

10.

Thomas Johansson

Heming Orientering

40:36

+10:47

11:36

11.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

45:24

+15:35

12:58

12.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

47:45

+17:56

13:38

13.

Fredrik Høyer

Fossum IF

49:45

+19:56

14:12

DSQ

Arild Andresen

Fossum IF

37:53

144

DSQ

Jens Boldingh Debernard

Nydalens SK

49:17

144

DNS

Johan Jebsen

Heming Orientering

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

39:18

+0:00

11:33

1.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

39:18

+0:00

11:33

3.

Morten Due

Måren OK

39:31

+0:13

11:37

4.

Martin Granly

Lillomarka OL

40:04

+0:46

11:47

5.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving IL

44:46

+5:28

13:10

6.

Alf Pettersen

Tyrving IL

49:27

+10:09

14:32

7.

Roy Gjerding

OK Moss

57:56

+18:38

17:02

8.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:03:07

+23:49

18:33

DSQ

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

44:14

170

DSQ

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:00:11

137 183 164 170 185 187 167 177 143 142 140 141 15...

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

29:50

+0:00

11:02

2.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

32:36

+2:46

12:04

3.

Petter Næss

Oppsal Orientering

34:08

+4:18

12:38

4.

Willy Grønstad

Gimle IF

36:13

+6:23

13:24

5.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

38:13

+8:23

14:09

6.

Per Øhlckers

Tyrving IL

41:22

+11:32

15:19

7.

Stein Turtumøygard

Måren OK

42:03

+12:13

15:34

8.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

49:42

+19:52

18:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2022, 11:05:22

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

279

Antall startet:

265