Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 8 15. september 2022

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

15:31

Johanna Hohl Reenaas

Byåsen IL

14:37

Birka Neese-Følstad

Freidig

13:05

Torunn Mørch

Byåsen IL

14:58

Eirik Rise Danielsen

Freidig

14:56

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

23:17

Einar Wold Aalde

Freidig

20:02

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

12:03

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

11:11

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

12:05

Just Helgemo Baardsgaard

Byåsen IL

16:11

DSQ

Emil Noddeland

Wing OK

175

DSQ

Maia Andersen

Byåsen IL

127

Klasse: N2-åpen 10-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Caspian Campbell

Byåsen IL

16:27

9:40

Harald Utseth

Wing OK

21:13

12:28

Martin Lona

Wing OK

29:26

17:18

Klasse: C-åpen 13-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Hope

Wing OK

25:35

+0:00

12:47

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

18:17

10:45

Mirja Mohus

Wing OK

18:29

10:52

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

13:22

7:51

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

20:33

12:05

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

19:06

11:14

Embla Neese-Følstad

Freidig

14:25

8:28

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

21:47

12:48

Zoe Coudert

Freidig

20:07

11:50

Ella Tagseth

Wing OK

31:25

18:28

Sandra Ehn

Wing OK

26:20

15:29

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

19:32

11:29

Oline Randli Elden

Freidig

17:36

10:21

DNS

Isabella Chemis

Wing OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

12:13

+0:00

6:06

129

2.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

12:22

+0:09

6:11

3.

Una Nomeland

Byåsen IL

13:16

+1:03

6:38

129

4.

Vilde Haaland

Wing OK

15:04

+2:51

7:32

5.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

15:17

+3:04

7:38

6.

Anna Agathe Gussiaas Gustafson

Freidig

16:49

+4:36

8:24

7.

Eline Reinås Thevik

Malvik IL

25:23

+13:10

12:41

8.

Victoria Ovesen

Malvik IL

28:27

+16:14

14:13

9.

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

29:15

+17:02

14:37

DSQ

Julie Sandvik Nielsen

Byåsen IL

28:49

126

DNS

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

DNS

Synnøve Aam

Byåsen IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

13:32

+0:00

6:09

2.

Lina Sandquist

OL Trollelg

14:11

+0:39

6:26

3.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

14:46

+1:14

6:42

4.

Eva Amundsen

Freidig

15:18

+1:46

6:57

129

5.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

15:19

+1:47

6:57

6.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

15:21

+1:49

6:58

7.

Emma Imsland

Wing OK

15:34

+2:02

7:04

8.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

15:50

+2:18

7:11

9.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

16:43

+3:11

7:35

10.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

16:57

+3:25

7:42

11.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

18:47

+5:15

8:32

12.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

18:49

+5:17

8:33

13.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

19:00

+5:28

8:38

14.

Ellinor Haugan Sando

Freidig

19:33

+6:01

8:53

15.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

25:37

+12:05

11:38

DNS

Guro Haaland

Wing OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

16:59

+0:00

6:47

2.

Annika Lund Eikrem

Freidig

17:16

+0:17

6:54

3.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

18:50

+1:51

7:32

4.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

20:42

+3:43

8:16

5.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

21:15

+4:16

8:30

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

16:21

+0:00

6:32

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

29:11

17:10

Sverre Bøhle

Freidig

16:18

9:35

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

14:25

8:28

Endre Krogh

Freidig

24:28

14:23

Kristian Nybrodal

Malvik IL

22:39

13:19

Anton Nomeland

Byåsen IL

13:58

8:12

Robin Reinås Thevik

Malvik IL

23:30

13:49

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

16:11

9:31

Magnus Hope

Wing OK

24:53

14:38

Torstein Wold Aalde

Freidig

24:17

14:17

Brutt

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

DNS

Oskar Saxe Vidvei

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

11:30

+0:00

5:45

2.

Linus Fossum Malmring

Freidig

12:31

+1:01

6:15

129

3.

Filip Leonard Nolte

Freidig

13:34

+2:04

6:47

4.

Jesper Rønsberg

Malvik IL

14:04

+2:34

7:02

5.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

14:48

+3:18

7:24

129

6.

Tim Aursand

Malvik IL

15:25

+3:55

7:42

7.

Ivar Sæheim

OL Trollelg

15:39

+4:09

7:49

8.

Firmin Coudert

Freidig

16:09

+4:39

8:04

9.

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

20:53

+9:23

10:26

10.

Valentin Kampfer

Nidarøst OK

21:49

+10:19

10:54

11.

Håkon Furuholt Sjøvoll

Wing OK

22:04

+10:34

11:02

12.

Linus Rise Danielsen

Freidig

22:40

+11:10

11:20

13.

Edgar Speed

Wing OK

23:40

+12:10

11:50

14.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

27:17

+15:47

13:38

15.

Linus Gurk

Nidarøst OK

31:00

+19:30

15:30

DSQ

Lyder Helgemo Baardsgaard

Byåsen IL

20:17

126

DSQ

Iver Sørensen Båtnes

Freidig

25:53

119

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

11:23

+0:00

5:10

2.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

12:58

+1:35

5:53

3.

Erlend Grønli

Freidig

13:06

+1:43

5:57

4.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

14:08

+2:45

6:25

5.

Martin Randli Elden

Freidig

14:31

+3:08

6:35

6.

Aksel Hanssen

Byåsen IL

15:33

+4:10

7:04

7.

Martin Melhuus

Wing OK

16:42

+5:19

7:35

8.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

20:11

+8:48

9:10

9.

Paul Kampfer

Nidarøst OK

27:19

+15:56

12:24

DSQ

Tobias Valle Zahlsen

Wing OK

11:39

125 127 120 116 130

Brutt

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

DNS

Imre Leander Gangaune

Freidig

DNS

Torstein Aam

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

13:17

+0:00

5:18

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

14:43

+1:26

5:53

3.

Sivert Folgerø

Freidig

15:10

+1:53

6:04

4.

Jakob Jøsang With

Wing OK

17:29

+4:12

6:59

5.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

20:29

+7:12

8:11

6.

Johannes Lerli

Melhus IL

20:37

+7:20

8:14

7.

Sindre Mohus

Wing OK

21:41

+8:24

8:40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2022, 17:14:58

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

113

Antall startet:

106