Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen 2022 - løp 18, Ullensaker 14. september 2022

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Harald Bjørgeseter

NVGS

44:10

+0:00

DSQ

Even Sandberg

NVGS

45:14

32 33 38 31

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilja Finstad

Nes o-lag

32:08

+0:00

2.

Ingrid Larsson Hovind

Ullensaker o-lag

45:39

+13:31

3.

Ella Larsson Hovind

Ullensaker o-lag

45:57

+13:49

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll o-lag

33:24

+0:00

2.

Mats Byfuglien

Ullensaker o-lag

34:54

+1:30

3.

Erling Amdahl

Eidsvoll o-lag

35:10

+1:46

4.

Aksel Askeland

Ullensaker o-lag

38:18

+4:54

5.

Julian Skaje

NVGS

41:46

+8:22

6.

Jon Patrick Sandmoe

NVGS

42:03

+8:39

7.

Simen Trønnes Busterud

NVGS

49:45

+16:21

8.

Tor Simonsen

OK Øst

57:59

+24:35

9.

Ivar Monsrud

Nes o-lag

59:06

+25:42

10.

Sondre Johan Karlsen

NVGS

1:01:18

+27:54

11.

Tobias Sandes Eiklid

NVGS

1:13:26

+40:02

DSQ

Jørgen Stuve Dahl

NVGS

59:24

40 39 33 38 31 36 37

DSQ

Lars Engh

Eidsvoll o-lag

1:03:08

40 39 33 38 31 36 37

DSQ

William Winter

NVGS

1:20:43

42 40 39 33 38 31 36 37

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Rasumssen Jonsen

NVGS

37:03

+0:00

2.

Hedvig Andressen

NVGS

38:36

+1:33

3.

Tuva Holter

NVGS

38:52

+1:49

4.

Fride Valvik

NVGS

41:20

+4:17

5.

Hege Maribo

Eidsvoll o-lag

45:00

+7:57

6.

Astri Larsen

Indre Østfold OK

53:05

+16:02

7.

Astrid Marie Bauck-Jensen

Ullensaker o-lag

56:05

+19:02

8.

Emma Finstad

Nes o-lag

56:26

+19:23

9.

Hennie Braate

NVGS

1:05:46

+28:43

10.

Bente Aarhus

Nes o-lag

1:07:45

+30:42

11.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker o-lag

1:08:57

+31:54

DSQ

Celine Nordnes

NVGS

34 42 40 39 33 38 31 36 37 127

DSQ

Christine Gaasø

NVGS

1:04:06

42 39 31

DSQ

June Listhaug Nordseter

NVGS

1:20:32

40 39 33 38 31 36 37

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Engh

Eidsvoll o-lag

41:45

+0:00

DSQ

Alvin Andersen

Eidsvoll o-lag

43:36

41 42

DSQ

Jørgen Bauck-Jensen

NOTEAM

58:27

45 35

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker o-lag

57:33

+0:00

2.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

1:08:46

+11:13

3.

Anne Arntzen

Gjerdrum o-lag

1:09:11

+11:38

4.

Marianne Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

1:09:25

+11:52

DSQ

Solfrid Thuestad

Haugesund IL

51:08

40 39 32 31

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Gjertsen

Ullensaker o-lag

51:55

+0:00

2.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

54:40

+2:45

3.

Tron Erik Hovind

Ullensaker o-lag

1:12:19

+20:24

4.

Pål Stenslet

Privat

1:19:35

+27:40

5.

Øyvind Foss

Ullensaker o-lag

1:34:31

+42:36

DSQ

Geir Elvhaug

Gjerdrum o-lag

45 42 41 43 44 47 48 35 32 31 36 37 12...

DSQ

Terje Bråten

Ullensaker o-lag

44:21

44 47 48 35 32 31

DSQ

Pål Fagerli Næss

Gjerdrum o-lag

1:26:04

47 48 35

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Gjerdrum o-lag

1:02:25

+0:00

2.

Live Arntzen

Gjerdrum o-lag

1:14:53

+12:28

3.

Ida Tangen

Nydalen SK

1:17:27

+15:02

4.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

1:17:55

+15:30

DSQ

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker o-lag

19:52

45 42 41 43 44 47 48 35

DSQ

Anna Studely

Eidsvoll o-lag

1:01:51

43 44 47 48

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Christoffer Sletten

Ullensaker o-lag

Arrangør

Odd Sletten

Ullensaker o-lag


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2022, 19:28:31

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57