Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2022Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 10, Staup 14. september 2022

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Benedek Pap-Tangen

Frol IL

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

Sanna Skjeset

Frol IL

Hermine Dahlen

Frol IL

Fridtjof Sandstad

Frol IL

Håkon Hemming

Frol IL

81

Alfred Brende Venås

Frol IL

Marta Brende Venås

Frol IL

Kristian Alstad

Frol IL

81

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Ida Johanne lian

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Mads Strand

Frol IL

Vilde Hofseth

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Jenssen

Frol IL

6:24

+0:00

2.

Mali Gudding

Frol IL

7:37

+1:13

3.

Trym Ness Jensen

Frol IL

8:37

+2:13

4.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

9:05

+2:41

5.

Petter Løvås Valstad

Frol IL

12:49

+6:25

6.

Kristina Ukkelberg

Frol IL

12:56

+6:32

7.

Torjus Hofseth

Frol IL

13:54

+7:30

8.

Tiril Gudding

Frol IL

26:00

+19:36

9.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

27:59

+21:35

10.

Snorre Gudding

Frol IL

28:37

+22:13

87

11.

Olav Gudding

Frol IL

30:05

+23:41

12.

Fridtjof Toft Skjellegrind

Frol IL

32:15

+25:51

87 88 91 93 96

13.

Peder Munkeby

Frol IL

33:50

+27:26

14.

Johanne Munkeby

Frol IL

+0:0-24

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

12:02

+0:00

2.

Sigurd Bertelsvik Jenssen

Frol IL

12:56

+0:54

3.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

16:06

+4:04

4.

Tove Engan

Frol IL

16:55

+4:53

5.

Lasse Hoff

Frol IL

18:59

+6:57

6.

Marita Jacobsen

Frol IL

25:09

+13:07

7.

Jan Jacobsen

Frol IL

25:22

+13:20

8.

Albert Jacobsen

Frol IL

26:18

+14:16

9.

Tiril Dahlen

Frol IL

+0:0-2

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Kvam

Frol IL

Dagfinn Valstad

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

9:33

+0:00

2.

Kristian Matberg

Frol IL

10:46

+1:13

3.

Vidar Venås

Frol IL

10:53

+1:20

4.

Brage Reinås

Frol IL

11:39

+2:06

92

5.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

11:42

+2:09

92

6.

Andreas Ertsås Skei

Frol IL

11:57

+2:24

7.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

12:22

+2:49

8.

Charlotte Ertsås

Frol IL

12:41

+3:08

9.

Magnhild Forseth

Frol IL

13:22

+3:49

10.

Johannes Alstad

Frol IL

13:32

+3:59

11.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

13:39

+4:06

12.

Daniel Alstad

Frol IL

13:46

+4:13

13.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

14:08

+4:35

14.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

14:13

+4:40

15.

Lene Ness Jensen

Frol IL

14:24

+4:51

16.

Sanna Salater Iversen

Frol IL

14:35

+5:02

17.

Grete Salater

Frol IL

14:48

+5:15

18.

Hans Lund

Frol IL

14:49

+5:16

19.

Gro Teodorsen

Frol IL

14:58

+5:25

20.

Lene Jacobsen

Frol IL

15:28

+5:55

21.

Per-Bjørn Munkeby

Frol IL

16:03

+6:30

22.

Ivar Reinås

Frol IL

16:11

+6:38

23.

Veronika Leithe

Frol IL

16:13

+6:40

24.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

17:46

+8:13

25.

Hege Hov Lomsdal

Frol IL

17:57

+8:24

26.

Johannes Matberg

Frol IL

18:05

+8:32

27.

Nora Hemming

Frol IL

18:18

+8:45

28.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

18:27

+8:54

29.

Hans Moltzau

Frol IL

18:39

+9:06

30.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

19:15

+9:42

31.

Sondre Lomsdal

Frol IL

19:33

+10:00

32.

Sverre Matberg

Frol IL

20:31

+10:58

33.

Peder hov lomsdal

Frol IL

20:59

+11:26

34.

Torjus Hofseth

Frol IL

22:14

+12:41

144 85 166 92 81 150

35.

Live Marie Langøygard

Frol IL

22:55

+13:22

35.

Jo Langøygard

Frol IL

22:55

+13:22

37.

Mathias Jacobsen

Frol IL

23:34

+14:01

38.

Mats Berget Roaas

Frol IL

24:32

+14:59

39.

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

24:33

+15:00

40.

Sander Matberg

Frol IL

25:15

+15:42

41.

Joar Munkeby

Frol IL

25:32

+15:59

42.

Laila Munkeby

Frol IL

25:42

+16:09

43.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

29:45

+20:12

44.

Vilde Hofseth

Frol IL

1:18:36

+1:09:03

144

DSQ

Selma Langøygard

Frol IL

16:13

81

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trygve Skavhaug

Frol IL

Else Sirum

Frol IL

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Langøygard

Frol IL

19:28

+0:00

2.

Jonas Alstad

Frol IL

19:38

+0:10

3.

Terje Hofstad

Frol IL

23:07

+3:39

4.

Arne Grevskott

Frol IL

23:32

+4:04

5.

Odd Anders Alstad

Frol IL

23:45

+4:17

6.

Mia Reinås

Frol IL

25:14

+5:46

7.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

27:40

+8:12

8.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

28:37

+9:09

9.

Marte Skoglund

Frol IL

32:37

+13:09

10.

Harry Gilberg

Frol IL

38:06

+18:38

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

16:43

+0:00

2.

Magnus Alstad

Frol IL

17:06

+0:23

3.

Øystein Brenna

Frol IL

27:27

+10:44

4.

Halvard Vestad

Frol IL

32:17

+15:34

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arild Vassenden

Frol IL

Anne Midtbust

Frol IL

Astrid Svendgård

Frol IL

Steinar Hemming

Frol IL

Gunnar Alstad

Frol IL

Cathrine Bjørvik Alstad

Frol IL

Isak Bergset

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2022, 06:45:53

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108