Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

St Hanskuten 11. juni 2011

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

2:24:09

+0:00

2.

Torleif Syrstad

Leik IL

2:24:13

+0:04

3.

Jon Røstum

OL Gaula

2:53:23

+29:14

4.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

3:04:07

+39:58

5.

Stig Magnar Løvås

Freidig

3:06:54

+42:45

DSQ

Joakim Prestmo

Bækkelaget SK

1:58:55

170 161 158 175 155 156 157

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ola Bellingmo

OL Gaula

2:35:03

160 162

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

2:14:14

+0:00

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

2:16:04

+0:00

2.

Erling Bye

Byåsen IL

2:32:21

+16:17

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

1:55:59

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

Leik IL

2:13:34

+17:35

3.

Helge Rustad

Freidig

2:14:42

+18:43

4.

Hallgeir Øian

OL Gaula

2:44:55

+48:56

DNS

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

2:01:53

+0:00

2.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

2:01:57

+0:04

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

1:33:57

+0:00

2.

Hanne Svegård

Byåsen IL

2:30:53

+56:56

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

1:46:06

+0:00

2.

Heidi Flå

Orkanger IF

2:46:41

+1:00:35

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:32:34

+0:00

2.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

1:32:39

+0:05

3.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:36:11

+3:37

DSQ

Leif Røhjell

Byåsen IL

1:54:03

162

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:31:23

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:32:37

+1:14

Klasse: Tur kort 8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik IL

1:27:55

+0:00

2.

Svein Gudmund Unsgård

Leik IL

1:28:02

+0:07

3.

Ruben Helgemo

Eget

2:00:19

+32:24

4.

Freddy Hovin

Eget

2:00:20

+32:25

5.

Daniel Helgemo

Eget

2:01:53

+33:58

6.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

2:02:07

+34:12

7.

Jostein Flå

Eget

2:29:48

+1:01:53

DSQ

Jørgen Kalvå Flå

eget

2:13:18

151

Brutt

Siri H. Augdal

OK Nidarøst

DNS

Marcel Lanckmans

OL Gaula

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Eithun Paulsen

Nittedal OL

56:44

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Eithun Paulsen

Nittedal OL

56:47

+0:00

2.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

1:20:56

+24:09

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:32:56

+0:00

DSQ

Sivert Bellingmo

OL Gaula

1:15:53

162 154

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Løvås

Nidarøst

1:27:21

+0:00

Klasse: Tur ekstra kort 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

1:25:36

+0:00

DSQ

Ivar Løberg

OL Gaula

2:14:24

168 174 162 154


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2011, 23:43:02

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

45

Antall startet:

43