Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

HOK-rankingfinale 2022 18. september 2022

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

55:02

+0:00

79

2.

Kenneth Westerheim

Stord Orientering

55:52

+0:50

79

3.

Rune Nygaard

IL Gular

57:49

+2:47

79

4.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

1:04:43

+9:41

79

5.

Magnus Gjerstad

Varegg Fleridrett

1:07:32

+12:30

79

6.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

1:33:48

+38:46

79

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

54:17

+0:00

2.

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

1:01:24

+7:07

DSQ

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

1:12:35

37 38 40 41 42 51 43 100

DNS

Helen Martinsen

IL Gular

DNS

Mariann Schei

TIF Viking

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oliver Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

1:46:11

+0:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

50:47

+0:00

2.

Anders Tønnessen Rød

Os Orienteringsklubb

51:25

+0:38

3.

Geir Heksem

Fana IL

56:09

+5:22

4.

Bjørge Solli

Askøy OL

58:30

+7:43

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Johansen

Alvidra

52:35

+0:00

2.

Knut Utne

Fana IL

1:04:39

+12:04

DNS

Ole Corneliussen

Kvernbit IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Johannesen

IL Gular

35:07

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

36:48

+1:41

3.

Tore Juvik

IL Gular

39:11

+4:04

4.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

41:28

+6:21

5.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

46:34

+11:27

6.

Erik Vikane

Fana IL

56:38

+21:31

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

34:35

+0:00

2.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

36:15

+1:40

3.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

36:40

+2:05

4.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

48:29

+13:54

DSQ

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

35:27

39 40 42 117 111 51 43

DSQ

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

38:32

60 38 39 40 42 117 111 51 43 100

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elis Angeli

Fana IL

46:01

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

44:13

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

48:11

+3:58

3.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

1:00:39

+16:26

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

42:51

+0:00

79

2.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

1:09:54

+27:03

79

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

38:18

+0:00

79

2.

Lise Christensen

TIF Viking

42:19

+4:01

79

3.

Beda Johansson

Fana IL

1:04:17

+25:59

79

DNS

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

52:41

+0:00

79

2.

Siren Greve

Bergens TF

1:00:14

+7:33

79

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Linga

IL Gular

37:38

+0:00

79

1.

Øistein Bøe

Fana IL

37:38

+0:00

79

3.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

38:50

+1:12

79

4.

Torgeir Strand

IL Gular

40:29

+2:51

79

5.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

42:58

+5:20

79

6.

Erling Strand

Bergens TF

1:01:11

+23:33

79

DSQ

Atle Austrheim

Kvernbit IL

52:30

79 40

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Knudsen

TIF Viking

50:03

+0:00

79

2.

Dagfinn Hole

Bergens TF

55:50

+5:47

79

3.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:25:22

+35:19

79

DNS

Tor Sørevik

TIF Viking

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

44:33

+0:00

79

2.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

45:52

+1:19

79

3.

Toralf Rutledal

Fana IL

46:47

+2:14

79

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

58:11

+0:00

79

2.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

59:36

+1:25

79

DSQ

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

53:41

79 59

DSQ

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

55:55

79 40 59

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Heksem

Fana IL

38:55

+0:00

79

2.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

40:59

+2:04

79

3.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

43:08

+4:13

79

4.

Olav Berg Leiren

Hordvik IL

56:56

+18:01

79

5.

Sondre Engtrø

Fana IL

1:06:37

+27:42

79

DNS

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

51:15

+0:00

79

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:03:05

+0:00

79

2.

Gunnar Alsaker

Årstad IL

1:03:33

+0:28

79

3.

Per Vikane

Fana IL

1:31:25

+28:20

79

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

34:22

79

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

34:47

+0:00

79

2.

Bente Kristin Berg

Hordvik IL

41:06

+6:19

79

3.

Maaike van Langen

Fana IL

48:20

+13:33

79

4.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

48:52

+14:05

79

5.

Mai Helen Linga

IL Gular

59:33

+24:46

79

6.

Erik Chancy

Fana IL

1:02:12

+27:25

79

7.

Inga Beate Bøe

Fana IL

1:02:57

+28:10

79

8.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

1:20:44

+45:57

79

9.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:55:19

+1:20:32

79

DSQ

Marianne Berg

Hordvik IL

1:20:56

79 59

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Berg Haugen

Hordvik IL

16:28

+0:00

2.

Viljar Berg Leiren

Hordvik IL

23:09

+6:41

3.

Olav Rutledal

Fana IL

45:43

+29:15

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

24:36

+0:00

2.

Kornelia Bargård Aarnes

Fana IL

26:53

+2:17

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Markussen

43:29

+0:00

2.

Astri Ese Hole

Bergens TF

58:19

+14:50

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lavrans Berg Haugen

Hordvik IL

Ole Gjerstad

Varegg Fleridrett

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

Lilly Morland

Anna Dorthea Morland

Andreas Morland

Klasse: D/H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ylva Berg Haugen

Hordvik IL

18:22

Frida Berg Haugen

Hordvik IL

32:42

Fredrik Blomquist

Bergens TF

21:52

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

26:03

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

25:24

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

37:47

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Severin Berg Leiren

Hordvik IL

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

16:50

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

19:26

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

23:55

Helene Hitland Vang

Varegg Fleridrett

29:59

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

15:29

DNS

Anne Heksem

Fana IL

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Hitland Johannessen

Varegg Fleridrett

30:15

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2022, 13:02:34

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

109

Antall startet:

102