Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK KM Stafett 14. juni 2011

Klasse: A

1.

Sweco Norge 1

 

2:03:58

 

1

Lasse Arnesen

43:41

2.

43:41

2.

2

Knut Aalde

37:18

1.

1:20:59

1.

3

Kyrre Gran

42:59

2.

2:03:58

1.

2.

Cisco 1

 

2:04:44

 

1

Lars Klemetsaune

41:06

1.

41:06

1.

2

Tor Ringstad

43:15

2.

1:24:21

2.

3

Florian Bochud

40:23

1.

2:04:44

2.

Brutt

Ringnes BIL 1

 

1:58:07

 

1

Morten Mo

58:16

3.

58:16

3.

2

Evald Nergaard

.

0:00

.

Brutt

3

Roar Sigurdsen

59:51

.

0:00

.

Klasse: B

1.

FFI 1

 

2:24:05

 

1

Gunnar Rustad

41:05

1.

41:05

1.

2

Frode Lillevold

45:28

1.

1:26:33

1.

3

Øyvind Grandum

57:32

1.

2:24:05

1.

Klasse: C

1.

Nordea Bank Norge 1

 

1:39:51

 

1

Knut Erling Øen

29:50

1.

29:50

1.

2

John Thomas Petersen

36:42

2.

1:06:32

1.

3

Eivind Hoff

33:19

1.

1:39:51

1.

2.

Software Innovation BIL 1

 

1:46:29

 

1

Eskil Åsmul

32:23

2.

32:23

2.

2

Trond Halvorsen

35:55

1.

1:08:18

2.

3

Øistein Hagen

38:11

3.

1:46:29

2.

3.

Aas-Jakobsen 1

 

1:57:24

 

1

Rune Teigland

34:46

3.

34:46

3.

2

Kåre Kirkevik

46:36

4.

1:21:22

4.

3

Anders Grendahl

36:02

2.

1:57:24

3.

4.

Aker Solutions 1

 

2:18:57

 

1

Tore Kalhovd

37:17

5.

37:17

5.

2

Tor Drage 

53:10

5.

1:30:27

5.

3

Knut Møgedal

48:30

5.

2:18:57

4.

5.

Thales BIL 1

 

2:31:08

 

1

Knut Erik Østengen

35:02

4.

35:02

4.

2

Erik Sandnes

45:12

3.

1:20:14

3.

3

Bjørn Grenager

1:10:54

6.

2:31:08

5.

6.

Vegdirektoratets IF 1

 

2:35:28

 

1

Bjørn Pleym Myhr

59:56

6.

59:56

6.

2

Bernt Iversen

53:52

6.

1:53:48

6.

3

Bjørn Sandelien

41:40

4.

2:35:28

6.

Klasse: E

1.

Sweco Norge 1

 

2:42:19

 

1

Line Drange Ruud

1:33:57

1.

1:33:57

1.

2

Torun Hegg

1:08:22

1.

2:42:19

1.

Klasse: I

1.

Clæfus 1

 

2:26:51

 

1

Tormod Øvergaard 

44:43

1.

44:43

1.

2

Per Osen

52:23

2.

1:37:06

2.

3

Ketil Berge

49:45

1.

2:26:51

1.

2.

Statoil Oslo Bil 1

 

1:25:18

 

1

Håvard Torpe

48:37

2.

48:37

2.

2

Asbjørn Aarvik

36:41

1.

1:25:18

1.

Klasse: J

1.

Sweco Norge 1

 

1:33:50

 

1

Ulrik Arnesen

34:59

1.

34:59

1.

2

Oddrun Helen Hagen

58:51

1.

1:33:50

1.

Klasse: K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

39:28

+0:00

2.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

47:56

+8:28

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

54:17

+14:49

4.

Rikke Gåsholt

Privat

1:02:33

+23:05

DSQ

Ellen Grande

NLH

21:08

101 87 105 108 102

DSQ

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

54:32

108

7.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

51:08

+11:40

8.

Kjell Kristian Teigland

Privat

54:38

+15:10

9.

Tor Simonsen

Privat

1:13:35

+34:07

9.

Liv Simonsen

Privat

1:13:35

+34:07

Klasse: L

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

42:40

+0:00

2.

Einar Opsahl

Gambit

1:13:49

+31:09

3.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:17:56

+35:16

DSQ

Henrik Drange Ruud

Ericsson B.I.L.

40:30

108


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juni 2011, 20:44:15

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53