Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Natt - Kollnatta 20. september 2022

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:54

+0:00

2.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

30:54

+2:00

3.

Olav Hjemsæter

Østmarka OK

32:28

+3:34

4.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

36:38

+7:44

5.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

39:31

+10:37

6.

Ketil Berge

Vestre Aker skiklubb

41:39

+12:45

7.

Arild Heggeset

Freidig

44:06

+15:12

8.

Christine Teig

Nydalens SK

44:42

+15:48

9.

Geir Ove Hjemsæter

Østmarka OK

45:59

+17:05

10.

Eirik Lavik

Søreisa O-lag

57:29

+28:35

11.

Tormod Øvergaard

Vestre Aker skiklubb

57:35

+28:41

12.

Marianne Reusch

Heming Orientering

58:52

+29:58

13.

Bjørn Sverre Gulhei

Nordre Follo orientering

1:00:40

+31:46

14.

Lars Sparrevik

IL Koll

1:06:09

+37:15

15.

Rannveig Bø Fløystad

Oppsal Orientering

1:26:30

+57:36

16.

Eli Berge

Fossum IF

1:32:52

+1:03:58

DSQ

Mathilda Reigstad

IL Koll

23:05

80 87 92 93 137 138 140 142

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

OK Moss

39:51

+0:00

2.

Eivind Landmark Tandrevold

50:31

+10:40

3.

Jostein Bø Fløystad

Oppsal Orientering

1:00:22

+20:31

4.

Frank Åge Kippernes

Årvoll IL

1:07:20

+27:29

5.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:15:12

+35:21

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

20:50

+0:00

2.

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

25:55

+5:05

3.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

27:49

+6:59

4.

Live R. Løberg

Nydalens SK

32:22

+11:32

5.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

37:24

+16:34

6.

Silje Taraldlien

Fet OL

37:56

+17:06

7.

Boiana Iordanova

Nydalens SK

40:59

+20:09

8.

Frøya Weum Thorsrud

Nydalens SK

43:52

+23:02

9.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

44:54

+24:04

10.

Ingeborg Røhjell

Oppsal Orientering

46:10

+25:20

11.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

47:26

+26:36

12.

Astrid Reusch

Heming Orientering

48:18

+27:28

13.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

52:57

+32:07

14.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

58:22

+37:32

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

45:28

+0:00

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

46:55

+1:27

3.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

49:48

+4:20

4.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

55:30

+10:02

5.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

56:31

+11:03

6.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

56:49

+11:21

7.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

58:58

+13:30

8.

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:06:12

+20:44

DNS

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

DNS

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

DNS

Clara Gram-Knutsen Weisz

Nydalens SK

DNS

Kristine Woldene

Fossum IF

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

37:59

+0:00

2.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

45:14

+7:15

3.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:22:31

+44:32

DNS

Linnea Holst

Tyrving IL

DNS

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

DNS

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Karlsson

Nydalens SK

42:34

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

50:06

+7:32

3.

Katarina Kubinova

Nydalens SK

1:04:18

+21:44

4.

Emma Green

Heming Orientering

1:12:15

+29:41

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

DNS

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

43:23

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

59:22

+15:59

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving IL

54:28

+0:00

2.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

56:02

+1:34

3.

Nora Holst Skauen

Tyrving IL

1:00:31

+6:03

DNS

Marianne Njåstein

Tyrving IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

22:49

+0:00

2.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

24:16

+1:27

3.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

24:38

+1:49

4.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

26:25

+3:36

5.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

29:51

+7:02

6.

Jonathan Fodstad

IL Koll

35:00

+12:11

7.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

36:19

+13:30

8.

Alfred Teig

Nydalens SK

38:06

+15:17

9.

Maximilian Mackenzie

Nydalens SK

45:51

+23:02

10.

Otto Pira

Heming Orientering

51:41

+28:52

11.

Henrik Duvaas

Fossum IF

1:32:35

+1:09:46

DSQ

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

15:40

92 93 137 138 140 142

DNS

Christian Berge Gjellestad

Nydalens SK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

29:12

+0:00

2.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

29:22

+0:10

3.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

31:46

+2:34

4.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

33:03

+3:51

5.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

37:10

+7:58

6.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

39:15

+10:03

7.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

40:21

+11:09

8.

Sigmund Gustav Ølstad

Fet OL

42:25

+13:13

9.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

46:18

+17:06

10.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

51:02

+21:50

DSQ

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

54:41

141

DNS

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

DNS

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dominic Müller

Tyrving IL

39:45

+0:00

2.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

41:30

+1:45

3.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

42:03

+2:18

4.

Håvard Eik

Lillomarka OL

51:15

+11:30

5.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

52:25

+12:40

6.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

52:50

+13:05

DNS

Håkon Bogason

Lillomarka OL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes Brokstad

Tyrving IL

47:44

+0:00

2.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

50:17

+2:33

3.

Anders Haugskott

Ås-NMBU Orientering

53:44

+6:00

4.

Jo Forseth Indgaard

Bækkelagets SK

54:58

+7:14

5.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

55:09

+7:25

6.

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

57:40

+9:56

7.

Mathias Vold

Lillomarka OL

1:00:05

+12:21

8.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:01:30

+13:46

9.

Thomas Nipen

Nydalens SK

1:04:11

+16:27

DSQ

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

15:36

85 83 84 85 82 88 92 93 96 130 131 132 13...

DNS

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

DNS

Olai Stensland Lillevold

Oppsal Orientering

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Lillomarka OL

53:31

+0:00

2.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

54:24

+0:53

3.

Torstein Hole

Nydalens SK

57:43

+4:12

4.

Halvor Aurmo

Heming Orientering

59:08

+5:37

5.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

59:09

+5:38

6.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:09:12

+15:41

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

56:59

80 81 82 85 84 83 85 95 130 96 93 92

DNS

Jøran Kristensen

Heming Orientering

DNS

Espen Aubert

Oppsal Orientering

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Hafskjold

Nydalens SK

34:37

+0:00

2.

Christian Grotnes

Tyrving IL

35:10

+0:33

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

35:52

+1:15

4.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

40:12

+5:35

5.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

43:08

+8:31

6.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

43:22

+8:45

7.

Terje Urfjell

IL Imås

44:31

+9:54

8.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

44:32

+9:55

9.

Guttorm Egge

IL GeoForm

45:37

+11:00

10.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

49:50

+15:13

11.

Bjørn Bendiktsen

Modum

53:34

+18:57

12.

Trond K Nyland

Nydalens SK

1:06:32

+31:55

13.

Gjermund Weisz

Nydalens SK

1:07:16

+32:39

14.

Øyvind Grandum

IL GeoForm

1:09:55

+35:18

DSQ

Thor Mella

Oppsal Orientering

57:06

79 93 94 95 96 92 88 137 141

DSQ

Kjetil Espedal

Nydalens SK

1:04:15

95

DNS

Håkon Jendal

Fossum IF

DNS

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

DNS

Ståle Heitmann

IL GeoForm

DNS

Einar Gisholt

Fossum IF

Klasse: DH Par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

38:20

+0:00

2.

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

38:26

+0:06

87

3.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

43:21

+5:01

4.

Lea Marie Hagen-Boldingh

IL Koll

43:53

+5:33

5.

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

1:29:27

+51:07

6.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

1:29:28

+51:08

DSQ

Morten Thomassen

Nydalens SK

1:34:59

137 138 140 142

DSQ

Betty Grenborgen

IL Koll

2:08:52

138 140

DSQ

Anna Grenborgen

IL Koll

2:09:33

138 140

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving IL

23:40

+0:00

2.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

29:26

+5:46

3.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

30:25

+6:45

4.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

32:36

+8:56

5.

Per Sandberg

Nydalens SK

32:59

+9:19

6.

Christopher Schive

OK Moss

37:43

+14:03

7.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

37:50

+14:10

8.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

38:54

+15:14

9.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

39:33

+15:53

10.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

40:29

+16:49

11.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

45:34

+21:54

12.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

1:06:58

+43:18

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

79 80 81 87 92 93 137 138 140 142

DNS

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 september 2022, 17:55:16

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

164

Antall startet:

140