Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

ASKER ABC#5 22. september 2022

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Catrhine flaneby

34:02

+0:00

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cornelia leborg horn

41:20

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

41:16

+0:00

DSQ

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

37:26

144

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Hovdenak Espedal

Asker Skiklubb

42:51

+0:00

2.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

42:51

+0:00

Klasse: Damer B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

49:44

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

27:01

+0:00

2.

Ivar Flaneby

31:26

+4:25

3.

Axel johaneson

Asker Skiklubb

32:42

+5:41

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Martinsson Ven

Asker Skiklubb

1:05:43

+0:00

2.

Ola Godtfredsen

Asker Skiklubb

1:05:44

+0:01

3.

Sebastian johan svennevig

Asker Skiklubb

1:06:07

+0:24

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

22:37

+0:00

2.

Aleksander Andenæs

Asker Skiklubb

38:25

+15:48

3.

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

40:02

+17:25

Klasse: Herrer A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

51:58

+0:00

2.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

1:02:18

+10:20

3.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:10:00

+18:02

77

4.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

1:18:25

+26:27

5.

Ole Kristian Kristensen

Bodø og Omegn IF Orientering

1:25:39

+33:41

DSQ

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

41:04

146 151 130 123 124 122 142 120 111 131

DSQ

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

1:32:00

122 142 120 111

Klasse: Herrer A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

48:00

+0:00

77 150 123 124 122 120 111 131

2.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

48:52

+0:52

3.

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

58:14

+10:14

4.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

58:54

+10:54

5.

Frode Johansen

1:06:36

+18:36

6.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:06:49

+18:49

7.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:13:05

+25:05

DSQ

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:04:36

123 124 122 120 111

DSQ

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

1:07:47

122 120 131

Klasse: Herrer B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

32:04

+0:00

2.

Magne Aas

Asker Skiklubb

35:32

+3:28

127

Klasse: Herrer C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

19:08

+0:00

DSQ

Tom Sekse

8:56

137 88 60 136 67 144 134 90

Klasse: Damer A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nesheim Flatebakken

Tyrving IL

1:26:16

+0:00

Klasse: Damer A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mone Nastad

Asker Skiklubb

46:40

+0:00

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

51:12

+4:32

147 153 151 130

3.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:13:46

+27:06

4.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

1:18:01

+31:21

5.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:35:15

+48:35

6.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

1:40:53

+54:13

7.

Åshild Flatebakken

Tyrving IL

2:01:05

+1:14:25


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 september 2022, 18:30:24

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44