Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nattpotta 27. september 2022

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:37:35

+0:00

20:09

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:07:12

+0:00

13:53

2.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:07:49

+0:37

14:00

3.

Henrik Rasmussen

Østmarka OK

1:26:37

+19:25

17:53

DSQ

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:34:09

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Oppsal Orientering

50:30

+0:00

10:26

2.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

55:28

+4:58

11:27

3.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:00:58

+10:28

12:35

4.

Tom Bergan

Fet OL

1:08:19

+17:49

14:06

5.

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

1:13:07

+22:37

15:06

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

45:49

+0:00

18:24

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Høilund

Fet OL

47:44

+0:00

13:45

2.

Heidi Vogt

Østmarka OK

56:23

+8:39

16:14

3.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

59:58

+12:14

17:16

4.

Øyvind Grandum

IL GeoForm

1:01:47

+14:03

17:48

5.

Anna Kjær Madsen

Østmarka OK

1:21:02

+33:18

23:21

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Alvestad Bjørklund

Østmarka OK

30:46

+0:00

12:21

2.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

32:23

+1:37

13:00

3.

Mie Fosshaug Weinholdt

Østmarka OK

37:31

+6:45

15:04

4.

Silje Taraldlien

Fet OL

37:45

+6:59

15:09

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

35:45

+0:00

14:21

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

38:53

+3:08

15:36

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

38:12

+0:00

11:00

2.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

42:50

+4:38

12:20

3.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

56:12

+18:00

16:11

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Klubbløs

14:45

+0:00

8:56

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

20:00

+5:15

12:07

3.

Ingrid Ruud Tednes

Østmarka OK

24:02

+9:17

14:33

4.

Even Vogt Kortner

Østmarka OK

24:09

+9:24

14:38

5.

Svea Haavaldsen

Østmarka OK

30:58

+16:13

18:46

6.

Ping Ouyang

Østmarka OK

47:28

+32:43

28:46

DNS

Erling Skårberg Weydahl

Østmarka OK

DNS

Linus Svensvik

Østmarka OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iben Svensvik

Østmarka OK

13:53

+0:00

8:24

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Taraldlien

Fet OL

20:00

+0:00

12:07

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

40:48

+0:00

11:45

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

45:48

+5:00

13:11

DSQ

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:08:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2022, 18:09:51

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

38

Antall startet:

36