Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen løp nr. 3 av 6 10. oktober 2022

Klasse: D -14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Høyer

Fossum IF

46:47

+0:00

20:20

2.

Jenny Juel Simensen

Fossum IF

46:48

+0:01

20:20

3.

Jenny Lackner

Fossum IF

46:53

+0:06

20:23

4.

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:13:37

+26:50

32:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

49:54

+0:00

14:15

2.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

50:05

+0:11

14:18

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

37:12

+0:00

10:37

2.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

41:10

+3:58

11:45

3.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

45:18

+8:06

12:56

4.

Mats Ishii Johnsen

Sturla, IF

59:07

+21:55

16:53

5.

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

59:09

+21:57

16:54

6.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:13:43

+36:31

21:03

Brutt

Oskar Hope

Modum OL

Klasse: D 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Hilleren

Eiker OL

50:22

+0:00

14:23

2.

Mone Nastad

Asker Skiklubb

53:39

+3:17

15:19

DSQ

Ingvild Næsset

Ås-NMBU Orientering

43:22

73 41 49 36 42

DSQ

Hanna Mironava

Modum OL

51:29

73 41 49 36 42

DSQ

Larysa Mironava

Modum OL

1:01:43

73 41 49 36 42

Klasse: H 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils-Erik Hirsch

Tyrving IL

44:14

+0:00

12:38

2.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

47:39

+3:25

13:36

3.

Andreas Hamre

Røyken OL

52:42

+8:28

15:03

4.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:04:02

+19:48

18:17

5.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:04:16

+20:02

18:21

6.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:15:08

+30:54

21:28

7.

Thor Norderud

Tyrving IL

1:28:19

+44:05

25:14

DSQ

Harald Heiaas

Røyken OL

24:25

36 42 65 83 37 91 150

DSQ

Eirik Næsset Ramtvedt

Oslostudentenes IK

40:43

73 41 49 36 42

Klasse: D 17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Peikli

Tyrving IL

1:05:26

+0:00

13:05

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:10:13

+4:47

14:02

3.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

1:10:45

+5:19

14:09

4.

Maria Brodin

Fossum IF

1:26:13

+20:47

17:14

DNS

Ida Svanberg

Røyken OL

Klasse: H 17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

45:06

+0:00

9:01

2.

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

47:19

+2:13

9:27

3.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

54:45

+9:39

10:57

4.

Vegard Peikli

Tyrving IL

56:26

+11:20

11:17

5.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

59:59

+14:53

11:59

DSQ

Stian Bergersen

Tyrving IL

18:58

40 72 41 49 36 52 65 50 45

DSQ

Gunnar A Fiskum

Tyrving IL

30:35

40 72 41 49 36 52 65 37 91 150

DSQ

Svein Nygård

Lillomarka OL

50:13

40 72 41

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Simensen

Fossum IF

41:30

+0:00

18:02

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

50:37

+9:07

22:00

3.

Kirsti Bråten

Asker Skiklubb

1:09:16

+27:46

30:06

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Heimdal

Konnerud IL

51:44

+0:00

14:22

2.

Jeanette Koht

Asker Skiklubb

55:18

+3:34

15:21

3.

Anne Kristine Norderud

Tyrving IL

1:07:03

+15:19

18:37

4.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:23:36

+31:52

23:13

DNS

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hågård

Konnerud IL

37:25

+0:00

10:23

2.

Christian Grotnes

Tyrving IL

39:47

+2:22

11:03

3.

Eivind Hoff

Tyrving IL

40:17

+2:52

11:11

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

43:11

+5:46

11:59

5.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

43:19

+5:54

12:01

6.

Lars Baklid

Konnerud IL

45:22

+7:57

12:36

7.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

46:05

+8:40

12:48

8.

Egil Eide

Tyrving IL

46:28

+9:03

12:54

9.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

47:03

+9:38

13:04

10.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

47:26

+10:01

13:10

11.

Gunnar Hope

Modum OL

49:21

+11:56

13:42

12.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

49:35

+12:10

13:46

13.

Vidar Strand

Lierbygda OL

50:38

+13:13

14:03

14.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

53:41

+16:16

14:54

15.

Jeppe Hansson

Fossum IF

54:52

+17:27

15:14

16.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

55:31

+18:06

15:25

17.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

56:22

+18:57

15:39

18.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:00:02

+22:37

16:40

19.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:00:57

+23:32

16:55

20.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:02:11

+24:46

17:16

DSQ

Per Øhlckers

Tyrving IL

1:04:47

83 37 91 150

DNS

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

57

40 72 65 50 45 51 47 67 83 37 91

DNS

Ole Kristian Kristensen

Bodø og Omegn IF Orientering

Klasse: H -14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

26:27

+0:00

11:30

2.

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

39:58

+13:31

17:22

3.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

48:36

+22:09

21:07

40 41 49 36 42 65 37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 oktober 2022, 19:24:09

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

74

Antall startet:

70