Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap lang Byåsen IL 22. juni 2011

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Sæternes

Byåsen IL

51:26

June Skånøy Løland

Byåsen IL

21:34

Live Skånøy Løland

Byåsen

21:40

Håkon Wærnes Øfsti

Byåsen IL

1:01:12

Samuel Tyvold

Byåsen IL

51:14

Erlend Aune

Byåsen IL

50:53

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

16:39

Signe Gilje Sanne

Byåsen IL

19:21

Iris Mæhlumsveen

Byåsen IL

19:24

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Haanes

Byåsen IL

45:30

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:14

+0:00

2.

Hanne Wilberg Rofstad

Byåsen IL

23:35

+2:21

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

24:13

+2:59

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:23

+9:09

5.

Marie Longva

Byåsen IL

30:39

+9:25

6.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

38:39

+17:25

7.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

38:47

+17:33

8.

Emma Kristine Liabakk-Selli

Byåsen IL

43:58

+22:44

9.

Nora Kotsbakk

Byåsen IL

44:09

+22:55

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

30:25

+0:00

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:42

+6:17

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

37:02

+6:37

4.

Daniel Grønås

Byåsen IL

41:02

+10:37

5.

Jostein Børset Sundet

Byåsen IL

41:21

+10:56

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

23:00

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

25:24

+2:24

3.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

29:17

+6:17

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:24

+13:24

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

23:10

+0:00

2.

Johannes Løvås

Byåsen IL

29:17

+6:07

3.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

35:18

+12:08

3.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

35:18

+12:08

DSQ

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

48:02

62

DNS

Preben Antonsen

Byåsen IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

33:31

+0:00

2.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

38:15

+4:44

3.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

42:07

+8:36

4.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

50:16

+16:45

DSQ

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

58:04

93 94 78 85 84 78

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

58:19

+0:00

2.

Julie Arnesen

Byåsen IL

59:48

+1:29

3.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

1:09:45

+11:26

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

41:11

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

49:24

+8:13

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

55:30

+14:19

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

54:09

+0:00

DSQ

Liv Bente Grande

Byåsen il

49:59

93 94 85 84 78

DNS

Guri Bjørndal

Byåsen IL

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

56:27

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

52:25

+0:00

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Wiréhn

Byåsen IL

56:26

+0:00

2.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:00:45

+4:19

3.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:26:16

+29:50

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

54:38

+0:00

2.

Erling Bye

Byåsen IL

55:48

+1:10

3.

Jørgen Longva

Byåsen IL

57:57

+3:19

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

58:13

+3:35

5.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

1:01:03

+6:25

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

39:44

96 79 81 78 85 84 78 92 91 78 93 94 7...

DSQ

Dag Vidar Jensen

Byåsen IL

1:31:06

64 97 100 101 78 85 84 78 92 91 78 93 9...

DNS

Otto Richard Eide

Byåsen IL

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Skoglund

Byåsen IL

49:14

+0:00

2.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

50:42

+1:28

3.

Helge Eriksen

Byåsen IL

52:31

+3:17

4.

Eirik Jørum

Byåsen IL

55:53

+6:39

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

1:03:33

+14:19

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

41:23

+0:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

49:30

+8:07

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Svegård

Byåsen IL

39:24

+0:00

2.

Elin Almås

Byåsen IL

39:33

+0:09

3.

Randi Hegstad

Byåsen IL

44:08

+4:44

DNS

Marit Ulsund

Byåsen IL (gjesteløper))


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2011, 21:31:22

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

72

Antall startet:

68