Klasse: Damer - kort løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathilde Abrahamsen | 1:12:46 | +0:00 | 6:37 | ||||
2. | Hanne Wold Gundersen | OK Moss | 1:30:49 | +18:03 | 8:16 | |||
3. | Anita Rostveit | Støtvig Hotel | 2:35:38 | +1:22:52 | 14:10 | |||
4. | Aisha Rostveit Elmi | Støtvig Hotel | 2:35:45 | +1:22:59 | 14:11 | |||
Klasse: Damer - lang løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mariann Ulvestad | Nydalens SK | 2:16:28 | +0:00 | 6:32 | |||
2. | Elisabeth Romcke | OK Moss | 2:37:31 | +21:03 | 7:33 | |||
DSQ | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 2:28:53 | 116 | ||||
Klasse: Herrer - kort løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Løken Johannessen | OK Moss | 1:25:04 | +0:00 | 7:44 | |||
2. | Selmer Løken | OK Moss | 1:30:28 | +5:24 | 8:14 | |||
3. | Odd-Ragnar Pettersen | OK Moss | 1:53:17 | +28:13 | 10:19 | |||
4. | Anders Rostveit Elmi | OK Moss | 2:00:29 | +35:25 | 10:58 | |||
Klasse: Herrer - lang løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Odd Ivar Lindløv | OK Moss | 1:58:27 | +0:00 | 5:40 | |||
2. | Øystein Geir Olsen | OK Moss | 1:59:36 | +1:09 | 5:44 | |||
3. | Øyvind Løken | OK Moss | 2:08:28 | +10:01 | 6:09 | |||
4. | Magne Janitz | OK Moss | 2:10:56 | +12:29 | 6:16 | |||
5. | Donatas Kontautas | OK Moss | 2:14:08 | +15:41 | 6:25 | |||
6. | PÃ¥l Storsveen | OK Moss | 2:24:02 | +25:35 | 6:54 | |||
7. | Erik Liland | Lørenskog CK | 2:27:42 | +29:15 | 7:05 | |||
8. | Lars Erik Holmsen | OK Moss | 2:55:34 | +57:07 | 8:25 | |||
8. | Jostein Holmsen | 2:55:34 | +57:07 | 8:25 | ||||
10. | Per Vallner | OK Moss | 2:56:58 | +58:31 | 8:29 | |||
11. | Bjørn Willadsen | OK Moss | 3:06:31 | +1:08:04 | 8:56 | |||
12. | Ingvar Braaten | Modum OL | 3:22:06 | +1:23:39 | 9:41 | |||
DSQ | Per Holm | OK Moss | 1:19:00 | 108 109 110 111 112 113 114 115 116 | ||||
DSQ | Stephen Bryne | OK Moss | 2:11:57 | 111 112 113 114 115 116 90 | ||||
DSQ | Thomas Roskifte | OK Moss | 2:19:07 | 115 116 | ||||
DSQ | Per R Holm | OK Moss | 108 109 110 111 112 113 114 115 116 | |||||
Klasse: EL -lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 2:01:58 | +0:00 | 5:50 | |||
2. | Lars Einar Nordeng | 2:12:39 | +10:41 | 6:21 | ||||
3. | Øystein Kildahl | OK Moss | 2:19:06 | +17:08 | 6:40 | |||
4. | Harald Grøndahl | OK Moss | 2:40:06 | +38:08 | 7:40 | |||
Klasse: EL-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Harald Bauger | OK Moss | 1:19:08 | +0:00 | 7:12 | |||
2. | Lars Grøndahl | Gørretråkket | 2:02:54 | +43:46 | 11:11 | |||
3. | Harald Bauger | OK Moss | +0:0-8 | 0:00 |
Sist oppdatert: | 29 oktober 2022, 13:46:40 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 34 |
Antall startet: | 34 |