Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #2 29. november 2022

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Raadal Bjørlo

Oppsal Orientering

46:36

+0:00

7:02

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

46:47

+0:11

7:02

3.

Alan Cherry

Nydalens SK

47:07

+0:31

7:07

49 56 192 54 181 182 172 40 174 158 163 175

4.

Anders Haugskott

Ås-NMBU Orientering

48:27

+1:51

7:19

5.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

49:21

+2:45

7:28

6.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

51:25

+4:49

7:43

7.

Håkon Fruseth Christiansen

Nydalens SK

51:34

+4:58

7:48

8.

Emil Ahlbäck

Tyrving IL

52:04

+5:28

7:52

9.

Anders Nordberg

Nydalens SK

52:52

+6:16

8:02

10.

Anton Kamolz

Nydalens SK

53:32

+6:56

8:08

11.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

57:17

+10:41

8:39

175

12.

Simen Aamodt

Nydalens SK

58:05

+11:29

8:47

13.

Filip Kubina

Nydalens SK

59:27

+12:51

8:57

14.

Christopher Ladim

OK Moss

59:37

+13:01

9:00

15.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

1:01:26

+14:50

9:18

16.

Eskil Sande Gullord

Bækkelagets SK

1:02:22

+15:46

9:26

17.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:07:27

+20:51

10:15

DSQ

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

18:18

172 40 174 46 159 158 163 175

DSQ

Andreas Dale

Bergens TF

33:38

181 174 46 159 158 163 175

DNS

Mats Lindaas

Bækkelagets SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

NTNUI

44:07

+0:00

9:37

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

44:36

+0:29

9:48

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

49:59

+5:52

10:59

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

55:11

+11:04

12:02

5.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

59:58

+15:51

13:09

6.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:00:17

+16:10

13:14

7.

Ingrid Lamark

Ås-NMBU Orientering

1:07:27

+23:20

14:49

7.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

Ås-NMBU Orientering

1:07:27

+23:20

14:41

9.

Camilla L. Rosenvold

Porsgrunn OL

1:14:19

+30:12

16:20

DSQ

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

37:11

46 151 159 158 163 175

DNS

Marte Narum

Nydalens SK

DNS

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

DNS

Lene Cisilie Puck

Måren OK

DNS

Ann-Kristin Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

43:54

+0:00

9:42

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

43:57

+0:03

9:43

3.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

44:50

+0:56

9:55

4.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

45:46

+1:52

10:03

5.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

46:02

+2:08

10:08

6.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

48:10

+4:16

10:39

7.

Thomas Roskifte

OK Moss

49:30

+5:36

10:47

8.

Øyvind Løken

OK Moss

50:51

+6:57

11:09

9.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

51:06

+7:12

11:13

10.

Jostein Bø Fløystad

Oppsal Orientering

52:22

+8:28

11:32

11.

Egon Lundsrud

OK Moss

52:46

+8:52

11:35

12.

Birk Breimo

OK Moss

54:54

+11:00

11:57

13.

Sondre Ladim

OK Moss

57:51

+13:57

12:41

14.

Anders Bjørningstad Kristoffersen

Larvik OK

59:43

+15:49

13:09

15.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

59:49

+15:55

13:03

16.

Morten Fredh

OK Moss

1:00:06

+16:12

13:07

17.

Jon Bingen Sande

Nordre Follo Orientering

1:02:44

+18:50

13:47

18.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:02:45

+18:51

13:45

19.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:07:23

+23:29

14:48

20.

Håvard Berget

Oppsal Orientering

1:18:55

+35:01

17:27

DSQ

Morten Saue

Nordre Follo Orientering

45:14

158 163 175

DNS

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

DNS

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asgeir Lium

Fet OL

45:54

+0:00

11:20

2.

Audun Bjerknes

Måren OK

46:13

+0:19

11:28

3.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

46:15

+0:21

11:28

4.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

47:10

+1:16

11:38

5.

Jan Sverre Edstrøm

Bækkelagets SK

47:24

+1:30

11:35

6.

Svein Nygård

Lillomarka OL

47:48

+1:54

11:46

7.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

49:20

+3:26

12:09

8.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

49:50

+3:56

12:18

9.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

50:05

+4:11

12:12

10.

Guttorm Egge

IL GeoForm

51:24

+5:30

12:41

11.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

51:39

+5:45

12:43

12.

Lars Petter Endresen

Måren OK

51:42

+5:48

12:38

13.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

53:44

+7:50

13:08

14.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

55:09

+9:15

13:37

15.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

57:00

+11:06

14:08

16.

Dag Brenås

Varteig OL

57:38

+11:44

14:11

17.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:02:44

+16:50

15:18

18.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

1:03:13

+17:19

15:27

19.

Christopher Schive

OK Moss

1:05:02

+19:08

16:08

20.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:14:47

+28:53

18:25

21.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:20:29

+34:35

19:58

22.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:22:50

+36:56

20:24

DSQ

Sören Jonsson

Nydalens SK

42:58

55

DSQ

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

47:37

53

DSQ

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:00:18

158

DSQ

Peter Klaveness

Måren OK

1:03:14

49

DSQ

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:24:40

53

DNS

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

DNS

Jon Ivar Juvik

Enga

DNS

Ole Kristian Kristensen

Bodø og Omegn IF Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

55:17

+0:00

13:36

49 56

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

25:26

180 47 164 48 163 175

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Songe

Bækkelagets SK

41:57

+0:00

18:33

2.

Selmer Løken

OK Moss

42:28

+0:31

18:47

3.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

43:45

+1:48

19:21

45 193 184 180 47 164 48 163 175

4.

Trym Breimo

OK Moss

43:54

+1:57

19:25

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

34:30

+0:00

15:15

2.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

39:40

+5:10

17:33

3.

Morten Breimo

OK Moss

43:57

+9:27

19:26

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

47:16

+12:46

20:54

193 184 180 164 163 175

5.

Hanna Marie Kjernsby

Ås-NMBU Orientering

57:57

+23:27

25:38

DSQ

Anita Rostveit

OK Moss

25:25

180 47 164 48 163 175

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

42:25

+0:00

14:16

2.

Rannveig Bø Fløystad

Oppsal Orientering

46:11

+3:46

15:32

3.

Marie Vollset

Ås-NMBU Orientering

51:51

+9:26

17:27

4.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

52:19

+9:54

17:36

DSQ

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

47:30

193 184 192 160 180 47 164 48 163 175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 november 2022, 01:50:38

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

104

Antall startet:

94