Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kopi av Trollnatta og Natt o-toget 5. november 2022

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

25:52

+0:00

2.

Helene Scheele

Nydalens SK

27:36

+1:44

3.

Silje Taraldlien

Fet OL

34:51

+8:59

4.

Tiril Myklatun

Tyrving IL

40:45

+14:53

5.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

40:46

+14:54

6.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

40:47

+14:55

7.

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

40:49

+14:57

8.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

40:54

+15:02

9.

Astrid Reusch

Heming Orientering

40:55

+15:03

10.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

41:04

+15:12

11.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

41:17

+15:25

Brutt

Boiana Iordanova

Nydalens SK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

52:35

+0:00

2.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

1:00:27

+7:52

DNS

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

DNS

Silja Berstad

Heming Orientering

DNS

Caroline Slungaard

Heming Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

25:50

+0:00

2.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

27:16

+1:26

3.

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

30:47

+4:57

4.

Jonathan Fodstad

IL Koll

33:18

+7:28

5.

Oskar B. Stene

Nydalens SK

37:35

+11:45

6.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

40:41

+14:51

7.

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

42:42

+16:52

8.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

42:48

+16:58

DSQ

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

11:57

130 85 87 134 139 140 141 142 75 76 77 73

DSQ

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

30:56

140

DSQ

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

43:17

77 73

DNS

Halvor Songe

Bækkelagets SK

DNS

Alfred Teig

Nydalens SK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

30:36

+0:00

2.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

35:46

+5:10

3.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

35:48

+5:12

4.

Estin Skram

Nittedal OL

35:50

+5:14

5.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

37:43

+7:07

6.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

42:17

+11:41

7.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:00:19

+29:43

8.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:07:52

+37:16

9.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:16:28

+45:52

DNS

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

Klasse: Trollnatta kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Edvin Soma Slåstad

Raumar Orientering

11:58

Ida Sexe

IL Koll

18:46

Ellen Haukaas

IL Koll

18:48

Nils Ragvin Rystad

Nydalens SK

38:01

Maia Balchen Ludvigsen

IL Koll

28:47

Kristin Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

27:29

Klasse: Trollnatta mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Skomedal

IL Koll

43:49

Helene Skomedal

IL Koll

23:39

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

12:05

Joachim Henne-Madsen

IL Koll

15:19

Jonathan Bru

Bækkelagets SK

16:27

Ida Aksnes Solheim

IL Koll

48:30

84

Jasper Henriksen

IL Koll

Haakon S. Samuelsen

IL Koll

57:08

84

Elwood Tolleiv Thomsen

IL Koll

32:22

Einar Andreas Peterson

IL Koll

31:01

Nora Feiring Phillips

Nydalens SK

34:58

Sondre Feiring Phillips

Klubbløs

34:56

Sondre Isak Hagen-Boldingh

IL Koll

14:34

Sara Yri

Nydalens SK

43:57

Sigrid Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

19:09

Mathilde Fremstad

Bækkelagets SK

25:06

Sigurd Næss Hjertå

Bækkelagets SK

19:15

Haakon Espeland

Bækkelagets SK

32:13

Anna Sexe

IL Koll

17:08

Henny Holtan Sanderud

Lillomarka OL

20:40

Henrik Espe-Skjetne

Lillomarka OL

39:49

Sigurd Ryste Juvik

Lillomarka OL

18:50

Marie Owren Valmot

IL Koll

19:13

Simen Lian Mortensen

IL Koll

13:08

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

17:45

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

21:49

Simon Ragvin Rystad

Nydalens SK

37:43

Agnes Haukaas

IL Koll

24:59

Aslak Hausken Nordberg

Nydalens SK

30:08

Atle Näsholm

IL Koll

22:18

Astrid Näsholm

IL Koll

16:28

Ove Näsholm

IL Koll

35:58

Marie Haugen-Jordheim

Koll

30:26

93

Rasmus Haugen-Jordheim

Koll

25:35

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

17:09

Betty Grenborgen

IL Koll

17:44

Ola Bråten Berge

IL Koll

11:39

Björn Ingemar Green

Heming Orientering

15:12

Tora Natås Stokseth

Nydalens SK

22:30

Eero Halme

Bækkelagets SK

19:23

94

Leo Lindahl Nyrud

IL Koll

57:04

84

Jakob Stokka Beek

Heming Orientering

16:34

Magnus Ugland

IL Koll

12:24

Håkon Ugland

IL Koll

14:32

Rikke Malde Schmidt

Bækkelagets SK

18:06

93

Einar Hattestad Kristensen

Heming Orientering

22:05

90

Henrik Omang Køltzow

Lillomarka OL

24:51

Adne Hokseggen

Lillomarka OL

25:14

Vilde Fredheim

Lillomarka OL

22:49

Embla Fredheim

Lillomarka OL

22:52

Hennie Thaline Friid-Hauglund

Lillomarka OL

20:43

Hauk Friid-Hauglund

Lillomarka OL

19:50

Sigurd Benkestok Bruket

Bækkelagets SK

24:02

Myr Paulsen

Bækkelagets SK

21:37

Selma Wilhelmina Stene

Nydalens SK

22:33

Lavrans Kirkhus

Nydalens SK

14:08

Henrik Omland Paulsrud

IL Koll

21:06

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

29:13

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

38:48

Olai Funderud Dahle

IL Koll

29:30

83 76 137 95 87 80 96 88 72

Ester Bratberg

IL Koll

16:29

Vega Aga Edelsteen

Bækkelagets SK

21:36

Gustav Hauge Haavengen

Nydalens SK

15:48

Jens Standal

IL Koll

Kristine Rekkertbø Koren

Nydalens SK

48:33

84

Arne Landmark

IL Koll

14:33

Amalie Tonjer

Nydalens SK

21:34

Ada Rodem

Nydalens SK

34:56

Astrid Hellerud

Nydalens SK

27:05

Minna Balchen Ludvigsen

IL Koll

29:55

Olav Wangensteen

Nydalens SK

24:41

Emrik Storm Hilland

IL Koll

25:49

Otto Storm Hilland

IL Koll

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

34:27

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

18:16

Hans Lye

Nydalens SK

19:40

Julie Lye

Nydalens SK

19:37

Liv Cornelia Boldingh Debernard

Nydalens SK

43:53

Viktor Osland Rogndokken

36:42

Peter Kringstad

Koll

37:12

Iver Johnsrud Sætrang

Nydalens SK

27:06

Petra Skomedal

IL Koll

43:23

Ola Gjernes

Klubbløs

14:30

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

21:48

Jesper S. Claudi

Nydalens SK

29:45

Jonathan Noi

29:54

Ellis MacIntosh

23:51

Chantal MacIntosh

23:46

Mads Rodem

Nydalens SK

24:44

Vilde Braathen Haug

IL Koll

38:47

Isabel Fremstad

25:06

Gustav Sæterbø-Johnsen

IL Koll

36:10

Åsmund Braathen Haug

IL Koll

37:12

Oliver Lundby

Nydalens SK

30:10

Esten Valentin Nybråten

IL Tyrving

8:56

Ingeborg Johanna Kullerud

Bækkelagets SK

25:08

Ove Inngjerdingen

IL Koll

19:51

Hilren Storm Hilland

IL Koll

25:31

Henny Kolderød

31:50

Sigurd Sandal

36:58

Erle Jyssum Samdal

IL Koll

37:44

Norvald Meland Stenersen

IL Koll

36:11

Elida Okkenhaug

IL Koll

35:52

Isabel Aamodt

Bækkelagets SK

16:57

Victoria B. Moen

17:17

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

17:58

94

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

21:09

Henny Berg

IL Koll

25:39

Henrik Lundberg

20:20

Aurora Speake

Lillomarka OL

22:18

Nord Kottmam Messsel

18:06

93

Oscar Arli Henriksen

16:50

Camilla Juland

IL Koll

29:57

Amelie Mørch

Fossum IF

50:30

Borgal K. Elvestuen

53:15

Kristin Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

27:08

Viljar Godager Kaas

Bækkelagets SK

32:12

Katarina Hagen

IL Koll

34:58

Barbo Vangen

34:56

Åsmund Braathen Haug

IL Koll

35:06

Vilde Braathen Haug

IL Koll

40:43

93 92 73

Leon Lindberg

50:54

Helle Aaslund Lindberg

Ås-NMBU Orientering

50:00

81

Viktor Osland Rogndokken

38:48

Sigurd Wærp Glesnes

IL Koll

23:08

Jonas Kjærem

IL Koll

47:06

Peter Slagsvold

38:48

Erling Holmberg

Lyn Ski

25:56

Henrik Henne-Madsen

IL Koll

15:33

73

Georg Henne-Madsen

IL Koll

14:32

90

Wilhelm Dalen

IL Koll

36:46

Philip Kolseth

IL Koll

36:39

Johan Olav Westbye-Wiese

36:11

August Flækkøy Dalen

IL Koll

36:52

Elias Nickelsen

IL Koll

29:21

82

Edvard Henne-Madsen

IL Koll

15:07

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

15:05

Benjamin Eriksen Sinsfjord

30:03

Oda Øsebakk

IL Koll

43:44

Erik Ruis Bråten

IL Koll

27:48

Astrid Øsebakk

IL Koll

44:29

Vilde

Fossum IF

50:52

Knut Finborud Reigstad

IL Koll

17:12

Arnulf Steigen Waarum

IL Koll

46:56

Maja Nipen

18:47

Tollev Steigen Waarum

IL Koll

47:28

Marius Ekern

Lillomarka OL

16:17

Magnus Landmark

IL Koll

14:31

92

Emil Maitre Ekern

Lillomarka OL

16:53

Anna berg

IL Koll

25:41

Sigurd Elias Grandum

IL GeoForm

28:56

Håkon Davik Nicolaysen

IL Koll

16:11

Eirik Davik Nicolaysen

IL Koll

12:07

Olav Løvhaug Standal

IL Koll

22:14

Aksel Løvhaug Standal

IL Koll

19:37

Ingrid Halvorsen

19:07

Conrad L. Strømme

37:33

Klasse: Trollnatta lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Saugestad

Nydalens SK

26:57

+0:00

2.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

27:32

+0:35

3.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

28:40

+1:43

4.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

28:57

+2:00

4.

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

28:57

+2:00

6.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

29:38

+2:41

7.

Ida Berge Gjellestad

Nydalens SK

30:05

+3:08

8.

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

30:57

+4:00

9.

Clara Gram-Knutsen Weisz

Nydalens SK

30:58

+4:01

10.

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

31:53

+4:56

11.

Linde Tonjer

Nydalens SK

32:00

+5:03

12.

Oliver Benberg

Bækkelagets SK

32:37

+5:40

13.

Ingeborg Rekkertbø Koren

Nydalens SK

33:19

+6:22

14.

Juni Gjedrem

Tyrving IL

35:59

+9:02

14.

Wilma Stopar

Tyrving IL

35:59

+9:02

14.

Silje Egeberg

Tyrving IL

35:59

+9:02

17.

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

38:00

+11:03

18.

Abel Maubach

Bækkelagets SK

40:25

+13:28

73

19.

Ola Myklatun

Tyrving IL

41:12

+14:15

19.

Aksel H. Jacobssen

IL Koll

41:12

+14:15

21.

Mathias Benoni Baastad Moen

Bækkelagets SK

41:35

+14:38

22.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

41:39

+14:42

23.

Lillian Finnesand

Nydalens SK

45:07

+18:10

87 96 88 72 73

24.

Ester Møll Nyiri

Nydalens SK

45:37

+18:40

25.

Sondre Taraldlien

Fet OL

45:38

+18:41

26.

Celine Kjenseth

Heming Orientering

48:57

+22:00

27.

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

49:54

+22:57

27.

Olaus Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

49:54

+22:57

29.

Jens Storaune

Ås-NMBU Orientering

49:55

+22:58

30.

Kjetil N Aspelund

IL Koll

50:22

+23:25

31.

Ole Owren Valmot

IL Koll

51:18

+24:21

32.

Edvard Svarstad Lauritsen

Bækkelagets SK

52:49

+25:52

33.

Selja Marie Boldingh Debernard

Nydalens SK

53:30

+26:33

34.

Johanne Ragvin Rystad

Nydalens SK

53:39

+26:42

35.

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

54:42

+27:45

36.

Emma Margrethe Finstad

Raumar Orientering

54:43

+27:46

37.

Herman Sødal Berger

Nydalens SK

55:26

+28:29

38.

Gunnar Sødal Berger

IL Koll

55:36

+28:39

39.

Martine Jervell Baardsgaard

Lyn Ski

56:04

+29:07

40.

Amalie Jervell Baardsgaard

Lyn Ski

56:08

+29:11

41.

Frida Moe-Finnesand

Nydalens SK

57:17

+30:20

42.

Ingrid Bakkehøi

Nydalens SK

58:42

+31:45

43.

Gustav Heir Puntervold

Fossum IF

1:01:01

+34:04

44.

Vilma Norman

Fossum IF

1:01:05

+34:08

45.

Nora Sørebø

IL Koll

1:11:16

+44:19

46.

Tina Bakkehøi

Nydalens SK

1:11:28

+44:31

47.

Helene Dahll

Lyn Ski

1:19:12

+52:15

Brutt

Max Alexander Nybråten

Tyrving IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 november 2022, 09:40:48

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

251

Antall startet:

245