Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Langløpet - Høst i Østmarka 5. november 2022

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Bjørshol Holm

Oppsal Orientering

1:08:01

+0:00

2.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

1:13:09

+5:08

3.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

1:13:17

+5:16

4.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:15:21

+7:20

5.

Rannveig Bø Fløystad

Oppsal Orientering

1:30:05

+22:04

6.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

1:31:09

+23:08

7.

Frøydis Olaussen

Oppsal Orientering

1:38:31

+30:30

8.

Linn Råmunddal

Klubbløs/Ola Dilt

3:27:48

+2:19:47

9.

Margrethe Svendsen

Klubbløs

3:27:51

+2:19:50

Brutt

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

DNS

Marthe Røkke

Klubbløs/Ola Dilt

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Fremstad

Larvik OK

1:42:02

+0:00

2.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

2:26:16

+44:14

3.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

2:36:01

+53:59

4.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

2:36:05

+54:03

5.

Anna Kjær Madsen

Østmarka OK

3:30:14

+1:48:12

Brutt

Julie Eriksen

Klubbløs

3:56:53

82 91 51 84 85 145 149 150 151

DNS

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

Klasse: Damer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

NTNUI

2:45:15

+0:00

2.

Ida Lindkvist

Molde og Omegn IF

2:49:01

+3:46

3.

Helena Karlsson

Nydalens SK

2:50:21

+5:06

4.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

2:57:44

+12:29

5.

Kine Dirro

Måren OK

3:07:05

+21:50

6.

Katarína Kubinová

Nydalens SK

3:48:41

+1:03:26

DNS

Eli?ka Sieglová

Halden SK

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

1:06:36

+0:00

2.

Svein Egil Nilsen

Oppsal Orientering

1:28:23

+21:47

3.

Stefan Magnus Landrø

Oppsal Orientering

1:30:30

+23:54

4.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:30:36

+24:00

5.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

1:30:40

+24:04

6.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

1:33:18

+26:42

7.

Anders Emilsson

Oppsal Orientering

1:34:16

+27:40

8.

Tore Langaard

Oppsal Orientering

1:38:48

+32:12

9.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:39:43

+33:07

10.

Frank Solem

Oppsal Orientering

1:39:58

+33:22

11.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:41:05

+34:29

12.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

1:43:00

+36:24

13.

Dag Norum

Hauketo IF

1:45:33

+38:57

14.

Tor Arvid Vik

Klubbløs/Ola Dilt

1:50:31

+43:55

15.

Espen Bratlie

Klubbløs/Ola Dilt

3:13:13

+2:06:37

Brutt

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

39 58 55 75 145 149 150 151 161 175

DNS

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

DNS

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

DNS

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

DNS

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

1:35:20

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Oppsal Orientering

1:36:46

+1:26

3.

Serhii Kiziiov

Oppsal Orientering

1:41:21

+6:01

4.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

1:41:54

+6:34

5.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:42:09

+6:49

6.

Jostein Bø Fløystad

Oppsal Orientering

1:44:43

+9:23

7.

Børge Brenås

Varteig OL

1:46:00

+10:40

8.

Håvard Eik

Lillomarka OL

1:46:29

+11:09

9.

Espen Aubert

Oppsal Orientering

1:46:55

+11:35

10.

Lars-Inge Arnevik

Enga

1:47:10

+11:50

11.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

1:52:21

+17:01

12.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

1:55:11

+19:51

13.

Kenneth Eik

Raumar Orientering

1:55:30

+20:10

14.

Bjørnar Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:58:20

+23:00

15.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

1:58:28

+23:08

60 63 64 67 60 144 163 165 60 69 53 55 7...

16.

Dag Brenås

Varteig OL

1:58:53

+23:33

17.

Lars Fremstad

Larvik OK

1:59:04

+23:44

18.

Kjetil Steen

Oppsal Orientering

2:04:50

+29:30

19.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

2:07:21

+32:01

20.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

2:35:07

+59:47

21.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

2:37:21

+1:02:01

22.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

2:38:07

+1:02:47

146 147 148 31 41 82

23.

Terje Melsom

Fossum IF

2:38:23

+1:03:03

24.

Roar Flydal

Oppsal Orientering

4:26:26

+2:51:06

Brutt

Kjetil Bjørlo

Enga

35:21

82 91 51 84 85 145 149 150 151 161 175

Brutt

Ove Martinsen

Hauketo IF

2:32:12

51 84 85 145 149 150 151 161 175

Brutt

Tore Bergum

Hauketo IF

3:44:09

146 147 148 41 82 91 51 84 85 145 149 150 15...

Brutt

Geir Ove Hjemsæter

Østmarka OK

12:12:27

91 51 84 85 145 149 150 151

Brutt

Erik Strøm Hansen

Klubbløs

13:15:08

82 91 51 84 85 145 149 150 151

Brutt

Karsten Eskelund

Klubbløs

13:15:53

146 41 82 91 51 84 85 145 149 150 151 161 17...

DNS

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

DNS

Adrian Opheim

Molde og Omegn IF

DNS

Harald Iwe

IL GeoForm

DNS

Erlend Nygård

Klubbløs

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Raadal Bjørlo

Oppsal Orientering

2:00:06

+0:00

2.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

2:05:48

+5:42

3.

Karl Fremstad

Tyrving IL

2:14:00

+13:54

4.

Filip Kubina

Nydalens SK

2:31:10

+31:04

5.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

2:45:16

+45:10

6.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

3:04:25

+1:04:19

7.

Michal Glowacki

Oppsal Orientering

3:06:57

+1:06:51

8.

Marius Ingjer

Lillomarka OL

3:13:37

+1:13:31

9.

Jacob Berg Lofthus

Oppsal Orientering

3:26:02

+1:25:56

10.

Henrik Rasmussen

Østmarka OK

3:43:49

+1:43:43

151

11.

Olav Hjemsæter

Østmarka OK

4:00:43

+2:00:37

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stepan Skvirsky

Oppsal Orientering

1:19:12

+0:00

2.

Elena Grand

Lillomarka OL

1:22:05

+2:53

3.

Ane Fyksen

Bækkelaget

1:29:11

+9:59

4.

Eli Berge

Fossum IF

1:32:10

+12:58

5.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

1:35:45

+16:33

6.

Antje Reichenbach

Oppsal Orientering

1:41:19

+22:07

7.

Anne Gro Styrvold

Larvik OK

1:43:32

+24:20

DNS

Torjus Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

DNS

Eli Marie Grindedal

Oppsal Orientering

DNS

Aleksandra Zielonka

Klubbløs/Ola Dilt

DNS

Lukas Gadek

Klubbløs/Ola Dilt

DNS

Lilly Gadek

Klubbløs/Ola Dilt


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 november 2022, 17:33:53

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

102

Antall startet:

86