Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Silje Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | 39:53 | +0:00 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Fredrik Fet Andersen | Sturla, IF | 28:40 | +0:00 | ||||
2. | Mats Ishii Johnsen | Sturla, IF | 36:03 | +7:23 | ||||
3. | Jens Wold | Sturla, IF | 36:39 | +7:59 | ||||
4. | Lavrans Larsen Hirsch | Tyrving IL | 50:42 | +22:02 | ||||
5. | Marius Juell Larsen | Tyrving IL | 1:00:08 | +31:28 | ||||
DSQ | Oskar Hope | Modum OL | 1:01:16 | 157 | ||||
DNS | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: D17- Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Peikli | Tyrving IL | 1:00:20 | +0:00 | ||||
2. | Mina Akiko Johnsen | Sturla, IF | 1:04:21 | +4:01 | ||||
3. | Ida Svanberg | Røyken OL | 1:12:08 | +11:48 | ||||
4. | Mari Brøndbo | Ås-NMBU Orientering | 1:16:52 | +16:32 | ||||
Klasse: H17- Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Sveinung Holth Rekaa | Røyken OL | 44:42 | +0:00 | ||||
2. | Torkil Eide Solstad | Nydalens SK | 48:05 | +3:23 | ||||
3. | Stian Bergersen | Tyrving IL | 51:23 | +6:41 | ||||
4. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 56:40 | +11:58 | ||||
5. | Ole Kristian Kristensen | Bodø og Omegn IF Orientering | 59:21 | +14:39 | ||||
6. | Vegard Peikli | Tyrving IL | 1:00:12 | +15:30 | ||||
7. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 1:01:09 | +16:27 | ||||
DSQ | Jostein F. Tellnes | Asker Skiklubb | 27:40 | 141 150 151 152 153 155 156 157 175 | ||||
Klasse: D17- Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mone Nastad | Asker Skiklubb | 32:31 | +0:00 | ||||
2. | Maiken Økern Hågård | Konnerud IL | 36:50 | +4:19 | ||||
3. | Anita Hilleren | Eiker OL | 37:45 | +5:14 | ||||
4. | Anne Marthe Peveri | Eiker OL | 50:00 | +17:29 | ||||
5. | Larysa Mironava | Modum OL | 1:20:46 | +48:15 | ||||
Klasse: H17- Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Roger Wiik | Sturla, IF | 37:43 | +0:00 | ||||
2. | Thomas Olsen | Asker Skiklubb | 38:37 | +0:54 | ||||
3. | Simen Rønning Johansen | Måren OK | 41:42 | +3:59 | ||||
4. | Andreas Hamre | Røyken OL | 42:17 | +4:34 | ||||
5. | Arild Nyhaug | Asker Skiklubb | 49:20 | +11:37 | ||||
6. | Nils-Erik Hirsch | Tyrving IL | 50:47 | +13:04 | ||||
7. | Marius Strandseter | Røyken OL | 58:42 | +20:59 | ||||
DSQ | Holger Keilholz | Røyken OL | 1:19:57 | 151 152 153 156 157 | ||||
DNS | Harald Heiaas | Røyken OL | ||||||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Line Drange Ruud | Røyken OL | 44:38 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Sverre Gulheim | Nordre Follo Orientering | 45:52 | +1:14 | ||||
Klasse: D-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Signe Drange Ruud | Røyken OL | 44:29 | +0:00 | ||||
2. | Marlene Keilholz | Røyken OL | 1:07:25 | +22:56 | ||||
Klasse: H-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gaute Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 24:26 | +0:00 | ||||
2. | Sigve Nygård Fagervold | Asker Skiklubb | 27:58 | +3:32 | ||||
3. | Kristian Kaiser | Sturla, IF | 28:00 | +3:34 | ||||
4. | Trym Bækken OReilly | Sturla, IF | 28:03 | +3:37 | ||||
5. | Lars Haakon Eriksson | Tyrving IL | 28:13 | +3:47 | ||||
6. | HÃ¥kon Juell Larsen | Tyrving IL | 46:24 | +21:58 | ||||
7. | Theodor Alvheim | Tyrving IL | 57:09 | +32:43 | ||||
Klasse: D50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Kari Lyngbakken | Konnerud IL | 2:12:01 | 155 156 | ||||
Klasse: H50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tellef Juell Larsen | Tyrving IL | 38:20 | +0:00 | ||||
2. | Eivind Hoff | Tyrving IL | 39:50 | +1:30 | ||||
3. | Svein Granerud | Asker Skiklubb | 40:56 | +2:36 | ||||
4. | Øyvind Roger Hansen | Røyken OL | 40:59 | +2:39 | ||||
5. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 41:11 | +2:51 | ||||
6. | Arne Fossheim | Asker Skiklubb | 42:18 | +3:58 | ||||
7. | Håvard Hågård | Konnerud IL | 43:13 | +4:53 | ||||
8. | Egil Eide | Tyrving IL | 44:51 | +6:31 | ||||
9. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 45:30 | +7:10 | ||||
10. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 48:46 | +10:26 | ||||
11. | Jon Arvid Fossum | Asker Skiklubb | 50:23 | +12:03 | ||||
12. | Per Jogeir Karlsbakk | Konnerud IL | 51:27 | +13:07 | ||||
13. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 53:27 | +15:07 | ||||
14. | Gunnar Hope | Modum OL | 54:00 | +15:40 | ||||
15. | Geir Holm Gundersen | Konnerud IL | 56:40 | +18:20 | ||||
16. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:01:43 | +23:23 | ||||
17. | Peter Carlsen | Sturla, IF | 1:12:08 | +33:48 | ||||
18. | Bjørn W. Ludvigsen | Sturla, IF | 1:13:09 | +34:49 | ||||
19. | Christian Bugge | Røyken OL | 1:15:00 | +36:40 | ||||
DNS | Tore Voss Fagervold | Bærums Skiklub | ||||||
DNS | Jan Anders Istad | Asker Skiklubb |
Sist oppdatert: | 15 november 2022, 18:36:50 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 67 |
Antall startet: | 63 |