Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecupn #2 20. november 2022

Klasse: Nybegynner Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arthur Sierafin

Moss Sykehus

22:16

+0:00

Klasse: Enkel kort Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aron Rostveit Elmi

Støtvig Hotel

31:28

+0:00

106

2.

Aisha Elmi

Støtvig Hotel

33:04

+1:36

106

3.

Tørris Tukkensæter

Statens Vegvesen

35:25

+3:57

4.

Åse Tukkensæter

Statens vegvesen

35:38

+4:10

5.

Eirik Tveiten

Moss Kommune

39:03

+7:35

6.

Charlotte Aune Bryne

Moss Kommune

+0:0-28

Klasse: Normal kort Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

33:26

+0:00

2.

Iselin Hammervoll

Moss BVT

34:29

+1:03

3.

Ingrid Strømme

Moss BVT

34:30

+1:04

4.

Hege Rytter Jakobsen

Moss BVT

34:39

+1:13

5.

Therese Strømme

Moss BVT

34:40

+1:14

6.

Anita Braaten

Moss BVT

34:42

+1:16

7.

Rikke Tollefsen

Triognor AS

50:26

+17:00

8.

Tone Flermoen

Trigonor AS

51:07

+17:41

9.

Amelia Aune Bryne

Moss Kommune

+0:0-26

Klasse: Normal lang Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Nedrebø

Statens Vegvesen

36:34

+0:00

2.

Anita Rostveit

Støtvig Hotel

43:16

+6:42

Klasse: Vanskelig lang Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anders Rostveit Elmi

Støtvig Hotel

38:31

123 101

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mio gressli schive

OK Moss

19:54

+0:00

2.

Heine Ekhedelund

Trøsken IL

25:04

+5:10

Klasse: Enkel kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

21:38

+0:00

2.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

22:22

+0:44

3.

Solan Løken

OK Moss

26:26

+4:48

4.

Shire Elmi

OK Moss

31:01

+9:23

5.

Alva Tukkensether

Fredrikstad SK

35:39

+14:01

6.

Elise Haugstvedt

Indre Østfold OK

58:54

+37:16

DSQ

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:04:05

114

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Lødeng

OK Moss

25:08

+0:00

101

2.

Elisabeth Rømcke

OK Moss

25:10

+0:02

101

3.

Stine Austad

Raumar Orientering

28:24

+3:16

101

4.

Åshild Gullingsrud

Trøsken IL

32:08

+7:00

5.

Oda Gullingsrud

Trøsken IL

32:31

+7:23

101

6.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

32:50

+7:42

101

7.

Inger Lindløv

OK Moss

37:00

+11:52

8.

Knut Lindløv

OK Moss

38:10

+13:02

9.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

40:36

+15:28

10.

Halvor Ekhedelund

Trøsken IL

42:18

+17:10

11.

Luka Kraskovskis

OK Moss

44:33

+19:25

12.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

50:26

+25:18

DNS

Magnus Jacobsen

Hamar OK

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Schive

OK Moss

34:55

+0:00

101

2.

Knut Engen

Raumar Orientering

35:35

+0:40

3.

Odd Ragnar Pettersen

OK Moss

35:48

+0:53

4.

Erik Iversen

OK Moss

38:11

+3:16

5.

Matilde Abrahamsen

OK Moss

38:18

+3:23

6.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

38:19

+3:24

7.

Kaia Lie

OK Moss

39:09

+4:14

8.

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

42:19

+7:24

101

9.

Jan Sveen

Raumar Orientering

44:37

+9:42

10.

Simen Finstad

OK Moss

46:44

+11:49

101

11.

Roy Gjerding

OK Moss

47:00

+12:05

101

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

34:34

109 101

DSQ

Anders Gressli

OK Moss

35:07

113

Klasse: Vanskelig lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

OK Moss

26:18

+0:00

Innsendt korrigert klubb

2.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

28:26

+2:08

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

29:24

+3:06

101

4.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

29:36

+3:18

5.

Øyvind Løken

OK Moss

31:13

+4:55

6.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

31:42

+5:24

7.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

32:28

+6:10

8.

Øysten Olsen

OK Moss

32:43

+6:25

9.

Morten Fredh

OK Moss

34:01

+7:43

10.

Frida Eisvang

OK Moss

37:41

+11:23

11.

Selmer Løken

OK Moss

39:48

+13:30

12.

Ida Engen

Raumar Orientering

47:14

+20:56

13.

Tuva Lundsrud

OK Moss

47:31

+21:13

DSQ

Thomas Roskifte

OK Moss

28:23

DSQ

Donatas Kontautas

OK Moss

30:33

DSQ

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

39:12

113

DNS

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

DNS

Tonje Holm

OK Moss

DNS

Hanne Wold Gundersen

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 november 2022, 15:39:20

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

73

Antall startet:

69