Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østfold Vintercup løp 2 6. desember 2022

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Saxe Sandvik

Halden SK

46:03

+0:00

2.

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

49:53

+3:50

3.

Martin Bryggen

Halden SK

55:21

+9:18

4.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:03:35

+17:32

5.

Birk Breimo

OK Moss

1:17:13

+31:10

DSQ

Sverre Sandvik

Halden SK

51:08

36 55 49 50

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

42:47

+0:00

2.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

48:21

+5:34

3.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

52:52

+10:05

4.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

57:11

+14:24

5.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

58:24

+15:37

6.

Malin Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

1:03:01

+20:14

7.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

1:07:38

+24:51

8.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

1:10:31

+27:44

9.

Jenny Siggerud

Sarpsborg OL

1:10:34

+27:47

97

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

37:33

+0:00

2.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

49:53

+12:20

3.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

51:39

+14:06

4.

Ralph Johannes Gulbrandsen Hamre

Sarpsborg OL

1:00:09

+22:36

5.

Trym Breimo

OK Moss

1:16:20

+38:47

DSQ

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

39:39

60 97 64 54 46 42 100

DSQ

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

42:46

41 39 55 49 60 97 64 100 249

DSQ

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

50:10

41 39 55 97 64 54 42 100

DSQ

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

1:31:24

64 54 46 42 100

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Raadal Bjørlo

Oppsal Orientering

44:54

+0:00

2.

Anders Vister

Bækkelagets SK

47:46

+2:52

3.

Fredrik Eliasson

Halden SK

48:04

+3:10

4.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

48:59

+4:05

5.

Håvard Wedege

Halden SK

49:01

+4:07

6.

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

53:46

+8:52

7.

Andreas Dale

Bergens TF

55:18

+10:24

8.

Herman Lien Backstrøm

Halden SK

56:29

+11:35

9.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

58:11

+13:17

10.

Raúl Ferra

Halden SK

58:50

+13:56

11.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

1:03:24

+18:30

12.

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

1:09:25

+24:31

13.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:13:57

+29:03

DSQ

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

5:56

69 36 53 34 49 60 63 67 45 46 54 64 3...

DSQ

Tore Sandvik

Halden SK

31:54

48 69 60 36 53 34 49 60 63 67 41 42 10...

DSQ

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

51:38

41 42 100

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

45:47

+0:00

2.

Jo Shepherd

Halden SK

52:09

+6:22

3.

Elena Roos

Halden SK

52:50

+7:03

4.

Svetlana Mironova

Halden SK

55:32

+9:45

5.

Birgitte Husebye

Fredrikstad SK

55:48

+10:01

6.

Eliska Sieglova

OK Moss

1:04:06

+18:19

7.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

1:27:56

+42:09

DSQ

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

51:43

45 46 54 64 39 40 48 42 100

DSQ

Eli?ka Sieglová

Halden SK

53:08

50 55 50 48

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

47:33

+0:00

2.

Thomas Roskifte

OK Moss

50:41

+3:08

3.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

52:23

+4:50

4.

Øyvind Le Løk

OK Moss

54:25

+6:52

5.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

55:12

+7:39

6.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

55:56

+8:23

7.

Terje Larsen

Halden SK

57:39

+10:06

8.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:02:35

+15:02

9.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:03:03

+15:30

10.

Christopher Schive

OK Moss

1:05:39

+18:06

11.

Henning Martinsen

Fredrikstad SK

1:08:50

+21:17

12.

Peter Klaveness

Måren OK

1:20:19

+32:46

13.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:25:48

+38:15

14.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:43:45

+56:12

DSQ

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:11:18

46 54 64 39 40 48 42 100

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Solberg

Fredrikstad SK

42:15

+0:00

2.

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

43:14

+0:59

3.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

56:22

+14:07

4.

Tonje Holm

OK Moss

1:07:49

+25:34

5.

Willy Grønstad

Gimle IF

1:11:07

+28:52

6.

Morten Breimo

OK Moss

1:16:24

+34:09

DSQ

Erling Søyland

Fredrikstad SK

40:38

60 97 64 54 46 42 100 249

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Bryggen

Halden SK

1:16:15

+0:00

2.

Guro Bryggen

Halden SK

1:16:18

+0:03

3.

Henning Barslund

Fredrikstad SK

1:17:29

+1:14

DSQ

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

56:00

43 54 73 81 100 249

DSQ

Marie Hjelbakk

Trøsken IL

1:25:57

43 54 73 81 100

Klasse: Åpen - N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

15:48

+0:00

2.

Aksel Menendes

OK Moss

16:57

+1:09

3.

Wilhelm Kase

OK Moss

18:49

+3:01

4.

Ella Laurendz

OK Moss

31:41

+15:53

Klasse: Åpen - C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

21:37

+0:00

2.

Åshild Gullingsrud

Trøsken IL

22:37

+1:00

3.

Oda Gullingsrud

Trøsken IL

24:22

+2:45

4.

William Barslund

Fredrikstad SK

27:40

+6:03

5.

Amelia Aune Bryne

OK Moss

28:38

+7:01

6.

Fredrik Seilestad

OK Moss

31:56

+10:19

7.

Gustav Kase

OK Moss

32:51

+11:14

DSQ

Lotta Ringstad Holt

Fredrikstad SK

31 33 39 35 47 41 61 81 104 109 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 desember 2022, 20:32:38

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

88

Antall startet:

88