Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

O-åtter5 Leik IL 29. juni 2011

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Antonsen

Leik IL

26:41

+0:00

2.

Odin Unsgård

Leik IL

31:11

+4:30

3.

Emma og Sander Lillebudal

Leik

31:37

+4:56

3.

Solveig Sjømo

Leik IL

31:37

+4:56

5.

Hanne, Tone, Maren, Helle, Andrea

Leik IL

31:46

+5:05

5.

Gry Sjømo

Leik IL

31:46

+5:05

7.

Aurora og Oskar Hegge

Leik IL

37:23

+10:42

Klasse: Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Antonsen

Leik IL

48:43

+0:00

2.

John Åmot

Leik IL

51:35

+2:52

3.

Gunn Mari K. Berg

Leik

1:00:04

+11:21

4.

Ole K. Lien

Leik IL

1:08:11

+19:28

5.

Ingrid Lien

Leik IL

1:13:59

+25:16

Klasse: Mellom løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik IL

36:59

+0:00

2.

Kristian Fossmo

Leik IL

41:36

+4:37

3.

Anne Kari Stubsjøen

Leik IL

48:30

+11:31

4.

Line Sølberg

Leik IL

51:19

+14:20

5.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

55:33

+18:34

6.

Olav Lien

Leik IL

59:47

+22:48

7.

Hegge

Leik IL

1:11:49

+34:50

DSQ

Kristin Løhre Sølberg

Leik IL

1:01:23

77 90 84 73 72 81 88

Klasse: Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Krognes

Leik IL

39:19

+0:00

2.

Ola Keiserås

Leik

44:47

+5:28

3.

Erik Foss

Leik

46:32

+7:13

4.

Andreas Sølberg

Leik IL

46:43

+7:24

5.

Geir Inge Keiserås

Leik

46:48

+7:29

6.

Ingebrigt Eid

Leik

49:07

+9:48

7.

Brage Keiserås

Leik IL

50:55

+11:36

8.

Svein Olav Åmot

Leik IL

52:23

+13:04

9.

Tone Almås

Leik IL

53:26

+14:07

10.

Børge Jønland

Leik IL

53:53

+14:34

11.

Ådne K. Berg

Leik IL

55:25

+16:06

12.

Jan Hage

Leik IL

55:44

+16:25

13.

Sturla Estenstad

Leik

57:45

+18:26

14.

Ole Gunnar Sølberg

Leik

1:04:20

+25:01

DSQ

Christoffer Bremvåg

Leik IL

1:10:00

77


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2011, 23:30:13

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

35

Antall startet:

35