Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ski-O, Hovedløp, NC mellomdistanse og publikumsløp 14. januar 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

18:20

Tuva Kroken

Sturla, IF

15:16

Harald Thirud

OL Toten-Troll

25:29

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

17:25

Jack Boström

Konnerud IL

13:51

Sjur Skare

Konnerud IL

16:54

Viktor Juveli

Konnerud IL

16:12

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strøm Juliussen

Sandefjord OK

17:29

+0:00

8:21

2.

Sofie Skare

Konnerud IL

26:05

+8:36

12:28

3.

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

30:09

+12:40

14:25

Klasse: D 17-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

35:56

+0:00

10:10

2.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

57:55

+21:59

16:24

3.

Kristin Holen

OL Toten-Troll

1:03:20

+27:24

17:56

4.

Hilde Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

1:03:42

+27:46

18:02

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Axelsson

Nydalens SK

54:07

+0:00

12:06

2.

Nina Øktedalen

Kjelsås IL

57:17

+3:10

12:48

3.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

1:01:39

+7:32

13:47

4.

Marianne Teigen

Sturla, IF

1:07:10

+13:03

15:01

5.

Line-Susanne K. Skavhellen

Botne SK

1:19:43

+25:36

17:50

6.

Maiken Skirstad Mo

Nydalens SK

1:24:51

+30:44

18:58

7.

Nina Woldene

Fossum IF

1:36:19

+42:12

21:32

DSQ

Torill Lundby

1:16:04

43

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christina White

Søgne og Songdalen OK

27:14

+0:00

7:42

2.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

28:54

+1:40

8:11

3.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

32:13

+4:59

9:07

4.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

33:09

+5:55

9:23

5.

Kari Madslien

Nydalens SK

35:38

+8:24

10:05

6.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

36:22

+9:08

10:18

7.

Maria Jonsson

Nydalens SK

36:28

+9:14

10:19

8.

Anne Madslien

Nydalens SK

39:17

+12:03

11:07

9.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

44:10

+16:56

12:30

10.

Arnhild U. Bråten

Vegårshei IL

45:49

+18:35

12:58

11.

Elise Gisholt

Fossum IF

48:56

+21:42

13:51

12.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

1:04:08

+36:54

18:10

13.

Brit Ellen Hindrum

Odal OL - Orientering

1:26:10

+58:56

24:24

14.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:31:38

+1:04:24

25:57

DSQ

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

35:50

39

DSQ

Line Thirud

OL Toten-Troll

1:04:51

34 36 39 42 48 47 41 45 55

DSQ

Liv Karen Johannessen

IL BUL-Tromsø

1:18:44

31 33 34 36 39 42 48 47 41 45 55 100 9...

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Rye

Asker Skiklubb

57:16

+0:00

16:13

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

19:05

+0:00

9:07

2.

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

22:55

+3:50

10:57

3.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

24:51

+5:46

11:53

4.

Erik Bergan

Kongsberg OL

28:20

+9:15

13:33

5.

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

30:07

+11:02

14:24

6.

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

1:03:07

+44:02

30:11

Klasse: H 17-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

37:52

+0:00

8:28

2.

Lasse Syvertsen

Berger og Svelvik OL

51:25

+13:33

11:30

3.

Anders Omholt

Porsgrunn OL

56:07

+18:15

12:33

4.

Martin Aske

Andebu IL

58:35

+20:43

13:06

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hauge

Asker Skiklubb

38:14

+0:00

6:57

2.

Jakob Juel Andersen

Lillehammer OK

40:45

+2:31

7:25

3.

Damien Renard

Kongsberg OL

44:58

+6:44

8:11

4.

Nicholas Morgan

Malvik IL

46:21

+8:07

8:26

5.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

47:52

+9:38

8:43

6.

Henrik Bleken Rud

Vang OL

55:01

+16:47

10:01

7.

Jan Øyvind Woldene

Fossum IF

1:10:00

+31:46

12:45

8.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:12:02

+33:48

13:07

DNS

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lystad

Nydalens SK

30:41

+0:00

6:51

2.

Thomas Johansson

Heming Orientering

31:44

+1:03

7:05

3.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

31:44

+1:03

7:05

4.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

32:16

+1:35

7:13

5.

Gisle Nysæter

Skien OK

32:33

+1:52

7:16

6.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

35:20

+4:39

7:54

7.

Christian Grotnes

Tyrving IL

36:22

+5:41

8:08

8.

Bjørn Berge

Hadeland OL

36:56

+6:15

8:15

9.

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

39:10

+8:29

8:45

10.

Einar Gisholt

Fossum IF

40:23

+9:42

9:02

11.

Christian Reusch

Heming Orientering

40:32

+9:51

9:04

12.

Kjetil Molund

Tyrving IL

41:21

+10:40

9:15

13.

Runar Hafskjold

Nydalens SK

41:25

+10:44

9:15

14.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

42:48

+12:07

9:34

15.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

43:15

+12:34

9:40

16.

Steinar Lande

Bø OL

43:23

+12:42

9:42

17.

Arnstein Dale

OL Vallset/Stange

43:50

+13:09

9:48

18.

Odd Arve Lien

Fossum IF

44:11

+13:30

9:53

19.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

44:37

+13:56

9:58

20.

Arild Andresen

Fossum IF

44:48

+14:07

10:01

21.

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

48:41

+18:00

10:53

22.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

51:23

+20:42

11:29

23.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

53:50

+23:09

12:02

24.

Geir Bråten

Vegårshei IL

57:02

+26:21

12:45

25.

Håkon Wold

Sturla, IF

1:42:23

+1:11:42

22:54

26.

Ole Christian Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

1:56:03

+1:25:22

25:57

DSQ

Carl Fey

Nydalens SK

55:40

42 55

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

23:23

+0:00

6:37

2.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

29:27

+6:04

8:20

3.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

30:44

+7:21

8:42

4.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

32:10

+8:47

9:06

5.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

34:04

+10:41

9:39

6.

Sören Jonsson

Nydalens SK

35:01

+11:38

9:55

7.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

39:53

+16:30

11:17

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

28:27

+0:00

9:40

Klasse: D 21, NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

Tyrving IL

43:42

+0:00

8:47

2.

Emilie Westin

Nydalens SK

54:51

+11:09

11:02

3.

Kjersti Adéla Westin

Nydalens SK

57:00

+13:18

11:28

Klasse: H 21, NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

38:41

+0:00

5:13

2.

Andreas M. Edvardsen

Asker Skiklubb

41:36

+2:55

5:36

3.

Even Lindaas

Vang OL

43:22

+4:41

5:51

4.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

46:06

+7:25

6:13

5.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

48:22

+9:41

6:31

6.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

48:25

+9:44

6:32

7.

Tobias Alstad

Frol IL

48:54

+10:13

6:35

8.

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

49:37

+10:56

6:41

9.

Thore Kornmo

Porsgrunn OL

50:28

+11:47

6:48

10.

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

54:43

+16:02

7:23

DSQ

Thomas Melsom Edvardsen

Asker Skiklubb

52:31

55

Klasse: D 17-20, NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:51

+0:00

6:36

2.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

32:59

+0:08

6:38

3.

Kristin Melby Jacobsen

Larvik OK

33:47

+0:56

6:47

4.

Marie Scheele

Nydalens SK

37:41

+4:50

7:34

5.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

40:45

+7:54

8:11

6.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

41:12

+8:21

8:17

7.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

41:37

+8:46

8:22

8.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

43:23

+10:32

8:43

9.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

43:38

+10:47

8:46

10.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

44:58

+12:07

9:02

11.

Elisa Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø

45:35

+12:44

9:10

12.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

47:46

+14:55

9:36

13.

Klara Graversen

IL BUL-Tromsø

52:11

+19:20

10:29

14.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

53:03

+20:12

10:40

15.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

53:50

+20:59

10:49

16.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:03:52

+31:01

12:51

17.

Anna Stüdeli

Eidsvoll OL

1:09:27

+36:36

13:58

DSQ

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

29:50

46 52 56 51 49 50 47 41

DNS

Astrid White

Søgne og Songdalen OK

DNS

Elise Nygård Thorseng

Fossum IF

Klasse: H 17-20, NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

35:56

+0:00

4:50

2.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

36:06

+0:10

4:52

3.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

39:13

+3:17

5:17

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

39:21

+3:25

5:18

5.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

41:23

+5:27

5:35

6.

Even Lien

Gjø-Vard OL

42:53

+6:57

5:47

7.

Henning Strand

IL BUL-Tromsø

43:20

+7:24

5:50

8.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

43:30

+7:34

5:52

9.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

44:54

+8:58

6:03

10.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

49:10

+13:14

6:38

11.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

50:02

+14:06

6:45

12.

Mats Lindaas

Elverum OK

51:43

+15:47

6:58

13.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

52:13

+16:17

7:02

14.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

53:41

+17:45

7:14

15.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

54:09

+18:13

7:18

16.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

56:26

+20:30

7:36

17.

Jens Wold

Sturla, IF

1:02:24

+26:28

8:25

18.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

1:03:47

+27:51

8:36

19.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

1:05:11

+29:15

8:47

20.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:07:39

+31:43

9:07

21.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

1:08:06

+32:10

9:11

22.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:13:37

+37:41

9:56

23.

Diderik Rønning Bøe

Sandefjord OK

1:21:56

+46:00

11:03

24.

Gaute Lindaas

Elverum OK

1:23:36

+47:40

11:16

DSQ

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

56:31

52

DSQ

Gaute Nysæter

Skien OK

1:08:30

56 48

DNS

Daniel Azagra Næss

Nydalens SK

DNS

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

DNS

August Hellerud Sire

Konnerud IL

Klasse: D 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Bleken Rud

Vang OL

37:48

+0:00

12:51

Klasse: D 15 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

36:10

+0:00

8:05

2.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

38:54

+2:44

8:42

3.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

49:51

+13:41

11:09

4.

Astrid Reusch

Heming Orientering

51:52

+15:42

11:36

5.

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

54:45

+18:35

12:14

6.

Oda Opseth

Ringerike OL

55:30

+19:20

12:24

7.

Margrethe Thirud

OL Toten-Troll

1:03:57

+27:47

14:18

8.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

1:09:11

+33:01

15:28

9.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

1:14:22

+38:12

16:38

Klasse: H 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

28:39

+0:00

9:44

2.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

29:05

+0:26

9:53

3.

Mathis Renard

Kongsberg OL

33:09

+4:30

11:16

4.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

34:08

+5:29

11:36

5.

Ted Boström

Konnerud IL

36:14

+7:35

12:19

6.

Tim Aursand

Malvik IL

37:54

+9:15

12:53

7.

Emil Omholt

Porsgrunn OL

39:07

+10:28

13:18

8.

Pål Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

48:46

+20:07

16:35

9.

Jesper Rønsberg

Malvik IL

1:04:00

+35:21

21:46

Klasse: H 15 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

44:05

+0:00

8:01

2.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

44:47

+0:42

8:09

3.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

46:02

+1:57

8:23

4.

Jonas Alstad

Frol IL

46:38

+2:33

8:29

5.

Sindre Furland

Sandefjord OK

48:02

+3:57

8:44

6.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

52:19

+8:14

9:31

7.

Fredrik Signebøen

Halden SK

54:43

+10:38

9:57

8.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

55:10

+11:05

10:02

9.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

55:45

+11:40

10:09

10.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

1:00:04

+15:59

10:56

11.

Frode Wallberg

Heming Orientering

1:02:50

+18:45

11:26

12.

Lars Flaskerud

OL Toten-Troll

1:12:49

+28:44

13:15

13.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

1:15:51

+31:46

13:48

14.

Odin Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

1:41:27

+57:22

18:28

15.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

2:16:54

+1:32:49

24:56

DSQ

Ludvig Langøygard

Frol IL

34:40

47 51 53 49 50 52 48 46 42 55

DSQ

Trym Bækken OReilly

Sturla, IF

1:00:43

51 53 49 50 52 48 46 42 55

Brutt

Tobias Eriksen Andersgaard

Lillomarka OL

Klasse: H 14 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

35:16

+0:00

7:53

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

38:25

+3:09

8:35

3.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

39:58

+4:42

8:56

4.

Emil Engh Sagvold

OL Toten-Troll

43:04

+7:48

9:38

5.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

43:12

+7:56

9:39

6.

Aksel Tonjer Fingarsen

Elverum OK

44:03

+8:47

9:51

7.

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

45:20

+10:04

10:08

Klasse: D 14 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Strøm Juliussen

Sandefjord OK

27:39

+0:00

7:49

2.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

29:13

+1:34

8:16

3.

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

32:04

+4:25

9:05

4.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

32:17

+4:38

9:08

5.

Silje Taraldlien

Fet OL

35:24

+7:45

10:01

6.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

37:40

+10:01

10:40

7.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

47:04

+19:25

13:20

8.

Martine Engh Sagvold

OL Toten-Troll

50:38

+22:59

14:20

Klasse: H 16 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

44:17

+0:00

6:50

2.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

49:51

+5:34

7:42

3.

Sigmund Gustav Ølstad

Fet OL

55:04

+10:47

8:30

4.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

57:08

+12:51

8:49

5.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

1:00:08

+15:51

9:17

6.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

1:01:13

+16:56

9:27

7.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

1:11:10

+26:53

10:59

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

1:14:39

+30:22

11:32

9.

Sondre Kornmo

Porsgrunn OL

1:28:15

+43:58

13:38

DNS

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

Klasse: D 16 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma White

Søgne og Songdalen OK

47:27

+0:00

8:38

2.

Ronja Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø

53:29

+6:02

9:44

3.

Elise Renard

Kongsberg OL

56:03

+8:36

10:12

4.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

56:20

+8:53

10:15

5.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

56:58

+9:31

10:22

6.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

1:00:56

+13:29

11:05

7.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

1:09:34

+22:07

12:40

8.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

1:19:13

+31:46

14:25

9.

Mina Bleken Rud

Vang OL

1:27:09

+39:42

15:52

DSQ

Kristine Woldene

Fossum IF

1:23:43

53 49 50 46 42 55

DNS

Karen Haanes Strandlie

Gjø-Vard OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 januar 2023, 15:01:26

Arrangør:

Lierbygda O-lag

Antall deltagere:

231

Antall startet:

222