Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NC Sprint, ungdoms- og publikumsløp sprint 15. januar 2023

Klasse: D 21 NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

Tyrving IL

25:16

+0:00

8:25

2.

Emilie Westin

Nydalens SK

31:04

+5:48

10:21

3.

Kjersti Adéla Westin

Nydalens SK

32:22

+7:06

10:47

4.

Roisin Long

Nydalens SK

38:30

+13:14

12:50

Klasse: D 17-20 NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

19:49

+0:00

6:36

2.

Kristin Melby Jacobsen

Larvik OK

21:11

+1:22

7:03

3.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

21:12

+1:23

7:04

4.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

24:05

+4:16

8:01

5.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

24:25

+4:36

8:08

6.

Elisa Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø

25:27

+5:38

8:29

7.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

25:41

+5:52

8:33

8.

Klara Graversen

IL BUL-Tromsø

26:46

+6:57

8:55

9.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

26:50

+7:01

8:56

10.

Marie Scheele

Nydalens SK

28:19

+8:30

9:26

11.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

28:33

+8:44

9:31

12.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

29:18

+9:29

9:46

13.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

31:38

+11:49

10:32

14.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

32:40

+12:51

10:53

15.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

33:35

+13:46

11:11

16.

Anna Stüdeli

Eidsvoll OL

37:27

+17:38

12:29

DNS

Astrid White

Søgne og Songdalen OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

26:16

+0:00

10:13

2.

Silje Taraldlien

Fet OL

27:33

+1:17

10:43

3.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

28:19

+2:03

11:01

4.

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

28:54

+2:38

11:14

5.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

34:28

+8:12

13:24

6.

Martine Engh Sagvold

OL Toten-Troll

52:15

+25:59

20:19

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

23:24

+0:00

8:28

2.

Selma White

Søgne og Songdalen OK

24:39

+1:15

8:55

3.

Ronja Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø

26:08

+2:44

9:28

4.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

26:41

+3:17

9:40

5.

Margrethe Thirud

OL Toten-Troll

28:20

+4:56

10:15

6.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

30:24

+7:00

11:00

7.

Elise Renard

Kongsberg OL

32:50

+9:26

11:53

8.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

32:55

+9:31

11:55

9.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

38:22

+14:58

13:54

DSQ

Kristine Woldene

Fossum IF

36:12

46

DNS

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Ruutiainen

Lahden Sunnistajat

26:35

+0:00

9:37

2.

Torill Lundby

29:56

+3:21

10:50

3.

Heidi Tronbøl

Fet OL

29:58

+3:23

10:51

4.

Stine Kaiser

Sturla, IF

31:58

+5:23

11:34

5.

Kristin Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

46:56

+20:21

17:00

6.

Marianne Teigen

Sturla, IF

50:26

+23:51

18:16

7.

Line-Susanne K. Skavhellen

Botne SK

54:42

+28:07

19:49

DSQ

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

35:31

47

DSQ

Hilde Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

41:59

44

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

25:38

+0:00

9:58

2.

Christina White

Søgne og Songdalen OK

26:30

+0:52

10:18

3.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

30:52

+5:14

12:00

4.

Arnhild U. Bråten

Vegårshei IL

35:55

+10:17

13:58

5.

Liv Karen Johannessen

IL BUL-Tromsø

38:56

+13:18

15:08

6.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

53:49

+28:11

20:56

7.

Brit Ellen Hindrum

Odal OL - Orientering

1:05:21

+39:43

25:25

DSQ

Line Thirud

OL Toten-Troll

36:32

43 48 46 47 44 41

DNS

Mariann Arvesen

Sandefjord OK

DNS

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Rye

Asker Skiklubb

40:16

+0:00

15:40

Klasse: D 17-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

27:19

+0:00

9:53

2.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

44:39

+17:20

16:10

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

22:27

+0:00

11:10

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Harald Thirud

OL Toten-Troll

57:59

31:51

Sigrid Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

40:11

22:04

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

24:18

13:21

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

25:40

14:06

Viktor Juveli

Konnerud IL

32:53

18:04

Stian Lillegård

Lillomarka OL

30:19

16:39

Jack Boström

Konnerud IL

26:31

14:34

Klasse: H 21 NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Jonsson

NTNUI

20:50

+0:00

5:59

2.

Ove Sætra

Hadeland OL

20:56

+0:06

6:00

3.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

21:04

+0:14

6:03

4.

Even Lindaas

Vang OL

22:25

+1:35

6:26

5.

Tobias Alstad

Frol IL

24:20

+3:30

6:59

Klasse: H 17-20 NC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

18:12

+0:00

5:13

2.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

19:10

+0:58

5:30

3.

Axel Aalde

Nydalens SK

19:43

+1:31

5:39

4.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

19:46

+1:34

5:40

5.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

20:25

+2:13

5:52

6.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

21:02

+2:50

6:02

7.

Henning Strand

IL BUL-Tromsø

21:11

+2:59

6:05

8.

Even Lien

Gjø-Vard OL

21:52

+3:40

6:17

9.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

25:55

+7:43

7:26

9.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

25:55

+7:43

7:26

11.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

26:37

+8:25

7:38

12.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

26:50

+8:38

7:42

13.

Jens Wold

Sturla, IF

28:13

+10:01

8:06

14.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

30:40

+12:28

8:48

15.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

31:19

+13:07

8:59

16.

Gaute Lindaas

Elverum OK

31:39

+13:27

9:05

17.

Mats Lindaas

Elverum OK

32:04

+13:52

9:12

18.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

32:08

+13:56

9:14

19.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

35:30

+17:18

10:12

DSQ

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

20:22

43 36

DSQ

August Hellerud Sire

Konnerud IL

26:44

42 44

DSQ

Martin Kaiser

Sturla, IF

31:05

47 44 43 36 41 39 37 40 38 34 35

DSQ

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

35:56

31

DNS

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

DNS

Daniel Azagra Næss

Nydalens SK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

26:42

+0:00

10:23

2.

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

27:22

+0:40

10:38

3.

Aksel Tonjer Fingarsen

Elverum OK

27:46

+1:04

10:48

4.

Mathis Renard

Kongsberg OL

27:48

+1:06

10:49

5.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

28:05

+1:23

10:55

6.

Aksel Klausen

Sturla, IF

31:51

+5:09

12:23

7.

Tim Aursand

Malvik IL

33:27

+6:45

13:00

8.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

33:47

+7:05

13:08

9.

Ted Boström

Konnerud IL

33:54

+7:12

13:11

10.

Emil Engh Sagvold

OL Toten-Troll

39:42

+13:00

15:26

11.

Jesper Rønsberg

Malvik IL

47:55

+21:13

18:38

12.

Sondre Kjærstaeng

Berger og Svelvik OL

1:00:40

+33:58

23:36

32 43 48 46 47 44 41 36

13.

Pål Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

1:01:16

+34:34

23:50

DNS

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

25:25

+0:00

7:56

2.

Jonas Alstad

Frol IL

26:42

+1:17

8:20

3.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

28:40

+3:15

8:57

4.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

30:55

+5:30

9:39

5.

Sindre Furland

Sandefjord OK

31:30

+6:05

9:50

6.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

35:08

+9:43

10:58

7.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

37:08

+11:43

11:36

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

38:45

+13:20

12:06

9.

Lars Flaskerud

OL Toten-Troll

42:17

+16:52

13:12

10.

Trym Bækken OReilly

Sturla, IF

44:00

+18:35

13:45

11.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

49:05

+23:40

15:20

12.

Odin Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

52:26

+27:01

16:23

13.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

1:00:40

+35:15

18:57

39

DSQ

Ludvig Langøygard

Frol IL

27:43

36

DSQ

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

32:14

47

DSQ

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

32:22

36 55

DNS

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hauge

Asker Skiklubb

23:32

+0:00

7:21

2.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

26:50

+3:18

8:23

3.

Damien Renard

Kongsberg OL

26:58

+3:26

8:25

4.

Nicholas Morgan

Malvik IL

28:00

+4:28

8:45

5.

Jakob Juel Andersen

Lillehammer OK

31:29

+7:57

9:50

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Hafskjold

Nydalens SK

23:00

+0:00

8:20

2.

Håkon Wold

Sturla, IF

23:02

+0:02

8:20

3.

Knut Aalde

Nydalens SK

23:39

+0:39

8:34

4.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

26:34

+3:34

9:37

5.

Sturle Furland

Sandefjord OK

28:26

+5:26

10:18

6.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

28:34

+5:34

10:21

7.

Geir Bråten

Vegårshei IL

28:54

+5:54

10:28

8.

Carl Fey

Nydalens SK

29:24

+6:24

10:39

9.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

31:23

+8:23

11:22

10.

Arnstein Dale

OL Vallset/Stange

31:46

+8:46

11:30

11.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

32:15

+9:15

11:41

12.

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

36:38

+13:38

13:16

13.

Ole Christian Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

41:57

+18:57

15:11

DSQ

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

19:47

47

DSQ

Jappe Hjelseth

Nydalens SK

25:03

33

DNS

Lasse Arnesen

Heming Orientering

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

18:30

+0:00

7:11

2.

Sören Jonsson

Nydalens SK

20:59

+2:29

8:09

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

23:14

+4:44

9:02

4.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

23:15

+4:45

9:02

5.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

29:27

+10:57

11:27

6.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

57:37

+39:07

22:25

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

27:15

44

Klasse: H 17-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Kubina

Nydalens SK

33:47

+0:00

10:33

2.

Lasse Syvertsen

Berger og Svelvik OL

43:40

+9:53

13:38

3.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

50:45

+16:58

15:51

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

32:16

+0:00

16:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 januar 2023, 18:14:13

Arrangør:

Lierbygda O-lag

Antall deltagere:

161

Antall startet:

152