Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

ØWC-3 14. januar 2023

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

36:36

+0:00

12:37

2.

Fredrik Delås

Halden SK

36:59

+0:23

12:45

63

3.

Ida Engen

Raumar Orientering

38:22

+1:46

13:13

4.

Håkon Bryggen

Halden SK

38:31

+1:55

13:16

5.

Jan Sveen

Raumar Orientering

50:13

+13:37

17:18

6.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

51:56

+15:20

17:54

6.

Stine Austad

Raumar Orientering

51:56

+15:20

17:54

64 61 62 58 63

8.

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

52:35

+15:59

18:07

51 64 61 62 58 63

9.

Per-Erik Holt

Fredrikstad SK

55:48

+19:12

19:14

10.

Anne-Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

55:55

+19:19

19:16

11.

Alvilde Ramtvedt

Sarpsborg OL

56:28

+19:52

19:28

12.

Rannveig Kildal Ramtvedt

Sarpsborg OL

56:30

+19:54

19:28

13.

Tom Normann Hamre

Sarpsborg OL

57:03

+20:27

19:40

14.

Tom Wahlgren

Sarpsborg OL

59:50

+23:14

20:37

15.

Tove Skiri Wahlgren

Sarpsborg OL

1:00:10

+23:34

20:44

DSQ

Ida Nordby

Fredrikstad SK

31:06

63

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

40:39

+0:00

9:40

53

2.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

42:39

+2:00

10:09

53

3.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

42:46

+2:07

10:10

53

4.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

51:43

+11:04

12:18

53

5.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

51:49

+11:10

12:20

53

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

45:33

+0:00

10:50

53

2.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

45:41

+0:08

10:52

53

3.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

48:42

+3:09

11:35

53

4.

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

1:09:05

+23:32

16:26

53

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

43:02

+0:00

10:14

53

2.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

49:50

+6:48

11:51

53

3.

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

56:32

+13:30

13:27

53

4.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

56:46

+13:44

13:30

53

5.

Jenny Siggerud

Sarpsborg OL

56:48

+13:46

13:31

53

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

44:50

+0:00

7:28

249

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

46:20

+1:30

7:43

3.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

46:36

+1:46

7:46

4.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

49:38

+4:48

8:16

58

5.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

53:14

+8:24

8:52

6.

Martin Bryggen

Halden SK

53:20

+8:30

8:53

7.

Sverre Sandvik

Halden SK

54:21

+9:31

9:03

8.

Birk Breimo

OK Moss

1:12:14

+27:24

12:02

Brutt

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

18:59

62 65 61 62 54 67 55 60 54 56 59 63 24...

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Wedege

Halden SK

52:25

+0:00

6:34

53

2.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

52:49

+0:24

6:37

53 55 60

3.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

52:57

+0:32

6:38

53

4.

Guilhem Elias

Halden SK

52:58

+0:33

6:38

53 61 62 54

5.

Thomas Natvig Årstad

Halden SK

53:22

+0:57

6:41

53

6.

Cornelius Bjørk

Bækkelagets SK

53:43

+1:18

6:44

53 55

7.

Anders Vister

Bækkelagets SK

53:45

+1:20

6:44

53

8.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

54:00

+1:35

6:46

53

9.

Björn Zederberg

Goteborg Majorna OK

1:01:41

+9:16

7:44

53

10.

Eskil Sande Gullord

Bækkelagets SK

1:03:43

+11:18

7:59

53

11.

Herman Lien Backstrøm

Halden SK

1:04:29

+12:04

8:05

53

12.

Christopher Ladim

OK Moss

1:06:05

+13:40

8:17

53

13.

Sigurd Saxe Sandvik

Halden SK

1:09:46

+17:21

8:45

53

Brutt

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

15:30

65 53 52 54 67 55 60 54 61 62 54 56 5...

Brutt

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

41:34

53 67 55 60 54 61 62 54 249

DNS

Fredrik Eliasson

Halden SK

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svetlana Mironova

Halden SK

49:31

+0:00

8:15

2.

Jo Shepherd

Halden SK

52:57

+3:26

8:49

3.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

53:22

+3:51

8:53

4.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

1:04:37

+15:06

10:46

5.

Martina Lindberg

IK Ymer

1:12:39

+23:08

12:06

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Raúl Ferra

Halden SK

48:56

+0:00

8:09

2.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

49:20

+0:24

8:13

3.

Tore Sandvik

Halden SK

53:13

+4:17

8:52

4.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

56:35

+7:39

9:25

67 55 60 54

5.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

59:44

+10:48

9:57

6.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:04:43

+15:47

10:47

7.

Asgeir Lium

Fet OL

1:05:06

+16:10

10:51

8.

Christopher Schive

OK Moss

1:05:07

+16:11

10:51

9.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

1:10:54

+21:58

11:49

10.

Dag Brenås

Varteig OL

1:12:20

+23:24

12:03

11.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

1:22:51

+33:55

13:48

12.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:44:26

+55:30

17:24

DNS

Morten Fredh

OK Moss

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Kirkerød

Sarpsborg OL

38:52

+0:00

9:15

53 249

2.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

40:32

+1:40

9:39

53

3.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

40:53

+2:01

9:44

53 249

4.

Espen Bekhus

Fredrikstad SK

42:36

+3:44

10:08

53

5.

Vidar Solberg

Fredrikstad SK

43:01

+4:09

10:14

53

6.

Karin Skedsmo Danevad

Fredrikstad SK

44:26

+5:34

10:34

53

7.

Linda Solberg

Fredrikstad SK

44:54

+6:02

10:41

53

8.

Guro Bryggen

Halden SK

45:19

+6:27

10:47

53

9.

Guttorm Egge

IL GeoForm

49:46

+10:54

11:50

53

10.

Heidi Tronbøl

Fet OL

49:59

+11:07

11:54

53

11.

Morten Breimo

OK Moss

51:02

+12:10

12:09

53

12.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

51:03

+12:11

12:09

53 54

13.

Erling Søyland

Fredrikstad SK

52:08

+13:16

12:24

53 54

14.

Willy Grønstad

Gimle IF

52:21

+13:29

12:27

53

15.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

52:26

+13:34

12:29

52 53 65 55 67 63

16.

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

52:28

+13:36

12:29

53

17.

Knut Engen

Raumar Orientering

52:31

+13:39

12:30

53

18.

Bjørn Åstorp

Sarpsborg OL

52:33

+13:41

12:30

53

19.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

53:03

+14:11

12:37

53

20.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

55:07

+16:15

13:07

53

21.

Øystein Jensen

Sarpsborg OL

55:24

+16:32

13:11

53 55 67 249

22.

Bente Line

Indre Østfold OK

56:38

+17:46

13:29

53

23.

Peter Klaveness

Måren OK

59:01

+20:09

14:03

53

Brutt

Erik Rytter Jacobsen

OK Moss

DNS

Linda Fredh

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 januar 2023, 20:39:10

Arrangør:

Trøsken IL

Antall deltagere:

98

Antall startet:

95