Klasse: Rekrutt | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Linus Svensvik | Østmarka OK | 11:47 | ||||||
Jenny Emilie Brenni Herredsvela | Østmarka OK | 12:12 | ||||||
Sondre Taraldlien | Fet OL | 11:49 | ||||||
Noomi og Kristine | Fet OL | 23:26 | ||||||
Ingunn og Ruth | Fet OL | 21:30 | ||||||
Malin A Haug | Østmarka OK | 13:40 | ||||||
Even Vogt | Østmarka OK | 10:45 | ||||||
Ingrid Ruud Tednes | Østmarka OK | 10:45 | ||||||
Lucia Panadero Dolatowski | Østmarka OK | 12:18 | ||||||
Ping Ouyang | Østmarka OK | 29:04 | ||||||
Malin Arntzen Haug | Fossum IF | 13:40 | ||||||
Svea Haavaldsen | Lillomarka OL | 12:08 | ||||||
Klasse: D13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leonie Svensvik | Østmarka OK | 19:03 | +0:00 | ||||
2. | Iben Svensvik | Østmarka OK | 25:13 | +6:10 | ||||
3. | Linnea Green | Østmarka OK | 27:24 | +8:21 | ||||
4. | Ingrid Price Jarstamarken | Østmarka OK | 30:20 | +11:17 | ||||
5. | Silje Taraldlien | Fet OL | 39:51 | +20:48 | ||||
6. | Mie Fosshaug Weinholdt | Østmarka OK | 39:53 | +20:50 | ||||
DSQ | Karoline Alvestad | Østmarka OK | 39:52 | 217 218 | ||||
Klasse: D17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 17:43 | +0:00 | ||||
2. | Martine Arntsen Haug | Østmarka OK | 18:32 | +0:49 | ||||
Klasse: D21- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristin Stubban Hygen | Østmarka OK | 32:17 | +0:00 | ||||
2. | Anne-Marthe Hansen | Fet OL | 40:08 | +7:51 | ||||
Klasse: H13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gaute Skjønhaug | Fet OL | 18:35 | +0:00 | ||||
2. | Sivert Høilund Dragseth | Fet OL | 23:26 | +4:51 | ||||
Klasse: H17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Håvard Rønningen | Østmarka OK | 19:39 | +0:00 | ||||
2. | Andreas S | Østmarka OK | 25:09 | +5:30 | ||||
Klasse: H21- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 18:45 | +0:00 | ||||
2. | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | 19:45 | +1:00 | ||||
3. | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | 26:00 | +7:15 | ||||
4. | Øyvind Haug | Østmarka OK | 29:36 | +10:51 | ||||
5. | Torgeir Skjønhaug | Fet OL | 29:58 | +11:13 |
Sist oppdatert: | 18 januar 2023, 19:31:16 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 32 |
Antall startet: | 32 |