Klasse: D -16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 56:53 | +0:00 | 12:13 | |||
2. | Jenny Danevad | Fredrikstad SK | 1:00:43 | +3:50 | 13:03 | |||
3. | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 1:00:51 | +3:58 | 13:05 | |||
DSQ | Hedvig Scheele Søyland | Fredrikstad SK | 1:30:29 | 34 40 48 | ||||
DSQ | Ingrid Agnalt Hjelbak | Trøsken IL | 1:30:30 | 34 | ||||
DSQ | Betina Arnesen | Fredrikstad SK | 1:41:04 | 45 40 36 55 47 48 95 | ||||
DSQ | Ingrid Sofie Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | 1:41:09 | 45 40 36 55 47 48 95 | ||||
DNS | Minna Sofie Wingstedt | Halden SK | ||||||
Klasse: H -16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ville Emil Wingstedt | Halden SK | 47:51 | +0:00 | 10:17 | |||
2. | Selmer Ringstad Holt. | Fredrikstad SK | 47:55 | +0:04 | 10:18 | |||
3. | Jesper Vonen Svae | Sarpsborg OL | 48:15 | +0:24 | 10:22 | |||
4. | Isak Solberg | Fredrikstad SK | 1:00:51 | +13:00 | 13:05 | 47 | ||
5. | Anders Rostveit Elmi | OK Moss | 1:00:54 | +13:03 | 13:05 | |||
6. | Selmer Løken | OK Moss | 1:07:36 | +19:45 | 14:32 | |||
DSQ | Ralf Johannes G. Hamre | Sarpsborg OL | 1:30:33 | 34 | ||||
DSQ | Sondre Strømberg | Fredrikstad SK | 1:51:56 | 34 | ||||
Klasse: H 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Johan Haugstvedt | Indre Østfold OK | 56:29 | +0:00 | 9:24 | |||
2. | Mathias Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 1:12:55 | +16:26 | 12:09 | |||
3. | Birk Breimo | OK Moss | 1:21:27 | +24:58 | 13:34 | |||
DSQ | Syver Strand Gulbrandsen | Fredrikstad SK | 55:23 | 44 35 39 36 55 54 43 | ||||
DSQ | Sverre Sandvik | Halden SK | 56:34 | 50 | ||||
DSQ | Martin Bryggen | Halden SK | 1:00:01 | 39 40 36 55 54 43 95 | ||||
Klasse: D 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Ingrid Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 1:30:22 | 34 | ||||
DNS | Jenny Siggerud | Sarpsborg OL | ||||||
DNS | Marte Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | ||||||
Klasse: Herrer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 56:26 | +0:00 | 6:46 | |||
2. | Guilhem Elias | Halden SK | 56:32 | +0:06 | 6:47 | |||
3. | Emil Husebye Aamodt | Fredrikstad SK | 56:36 | +0:10 | 6:47 | |||
4. | Fredrik Eliasson | Halden SK | 57:16 | +0:50 | 6:52 | |||
5. | Sigurd Myhre Andreassen | Fredrikstad SK | 1:01:07 | +4:41 | 7:20 | |||
6. | Emil Wingstedt | Halden SK | 1:04:29 | +8:03 | 7:44 | |||
7. | Anders Haugskott | Ã…s-NMBU Orientering | 1:08:28 | +12:02 | 8:13 | |||
8. | Bjørn Erik Glomsrud | Indre Østfold OK | 1:10:32 | +14:06 | 8:28 | |||
9. | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 1:16:32 | +20:06 | 9:11 | |||
DSQ | Sigurd Saxe Sandvik | Halden SK | 51:09 | 35 36 37 44 35 39 40 36 53 41 42 43 | ||||
DNS | Modafinil Marketing | |||||||
Klasse: Damer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Svetlana Mironova | Halden SK | 52:54 | +0:00 | 8:49 | |||
2. | Jo Shepherd | Halden SK | 56:15 | +3:21 | 9:22 | |||
3. | Sigrid Schmitt Gran | Halden SK | 1:00:41 | +7:47 | 10:06 | |||
DNS | Nikita Reddy | |||||||
Klasse: A-mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christian Schive | OK Moss | 48:55 | +0:00 | 8:09 | |||
2. | Raúl Ferra | Halden SK | 48:57 | +0:02 | 8:09 | |||
3. | Lasse Grøn | Halden SK | 57:12 | +8:17 | 9:32 | |||
4. | Jørgen Misje Wold | Fredrikstad SK | 1:00:34 | +11:39 | 10:05 | |||
5. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 1:06:11 | +17:16 | 11:01 | |||
6. | Dag Brenås | Varteig OL | 1:15:57 | +27:02 | 12:39 | |||
7. | Cathrine Sandvik | Norges Bank BIL | 1:18:57 | +30:02 | 13:09 | |||
8. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:23:53 | +34:58 | 13:58 | |||
DSQ | Tore Sandvik | Halden SK | 51:23 | 50 46 | ||||
Klasse: A-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Solberg | Fredrikstad SK | 45:07 | +0:00 | 9:42 | |||
2. | Espen Bekhus | Fredrikstad SK | 56:03 | +10:56 | 12:03 | |||
3. | Linda Solberg | Fredrikstad SK | 56:09 | +11:02 | 12:04 | |||
4. | Lars Ole Klavestad | Fredrikstad SK | 56:40 | +11:33 | 12:11 | |||
5. | Øyvind Løken | OK Moss | 1:01:06 | +15:59 | 13:08 | |||
6. | Bente Line | Indre Østfold OK | 1:01:29 | +16:22 | 13:13 | |||
7. | Arnfinn Moe | Fredrikstad SK | 1:13:29 | +28:22 | 15:48 | |||
8. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:15:05 | +29:58 | 16:08 | |||
9. | Anders Brynildsen | Fredrikstad SK | 1:27:28 | +42:21 | 18:48 | |||
10. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:36:00 | +50:53 | 20:38 | |||
DSQ | Espen Vonen Svae | Sarpsborg OL | 52:04 | 40 37 45 36 | ||||
DSQ | Willy Grønstad | Gimle IF | 1:01:21 | 45 36 | ||||
DSQ | PÃ¥l Angvoll | Fredrikstad SK | 1:06:44 | 46 34 45 40 37 45 36 48 95 139 | ||||
DSQ | Morten Breimo | OK Moss | 1:18:40 | 40 36 55 47 48 95 | ||||
DSQ | Christopher Schive | OK Moss | 1:20:53 | 36 | ||||
DNS | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | ||||||
Klasse: B-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Trym Breimo | OK Moss | 1:00:09 | +0:00 | 16:42 | |||
2. | William Barslund | Fredrikstad SK | 1:16:58 | +16:49 | 21:22 | 58 59 56 57 47 | ||
3. | Henning Barslund | Fredrikstad SK | 1:17:01 | +16:52 | 21:23 | |||
DSQ | Åshild Gullingsrud | Trøsken IL | 1:09:18 | 47 56 57 47 58 59 47 60 95 | ||||
DSQ | Tom Wahlgren | Sarpsborg OL | 1:47:36 | 59 47 | ||||
DNS | Anne-Sofie Hox Brynildsen | Fredrikstad SK | ||||||
Klasse: C-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥kon Bryggen | Halden SK | 24:43 | +0:00 | 10:51 | |||
2. | Mira Fosser Lundsrud | OK Moss | 25:00 | +0:17 | 10:59 | |||
3. | Eva Riddervold Kahrs | Fredrikstad SK | 25:55 | +1:12 | 11:23 | |||
4. | Johanne Klavestad Aaby | Fredrikstad SK | 26:01 | +1:18 | 11:26 | |||
5. | Aksel Solberg | Fredrikstad SK | 28:25 | +3:42 | 12:29 | |||
6. | Daniel Kuritar | Fredrikstad SK | 28:41 | +3:58 | 12:36 | |||
7. | Lotta Ringstad Holt | Fredrikstad SK | 28:58 | +4:15 | 12:43 | |||
8. | Oda Gullingsrud | Trøsken IL | 31:13 | +6:30 | 13:43 | |||
9. | Emma Enger-Olsen | Fredrikstad SK | 31:55 | +7:12 | 14:01 | |||
10. | Luka Kraskovskis | OK Moss | 31:58 | +7:15 | 14:03 | |||
11. | Ella Mathilde Thuve | Fredrikstad SK | 31:59 | +7:16 | 14:03 | |||
12. | Amelia Aune Bryne | OK Moss | 32:29 | +7:46 | 14:16 | |||
13. | Aisha Rostveit Elmi | OK Moss | 32:36 | +7:53 | 14:19 | |||
14. | Aksel Memendez | OK Moss | 35:56 | +11:13 | 15:47 | |||
15. | Fredrik Seielstad Førland | OK Moss | 36:00 | +11:17 | 15:49 | |||
16. | Gustav Godsveen Kase | OK Moss | 36:55 | +12:12 | 16:13 | |||
17. | Wilhelm Godsveen Kase | OK Moss | 45:12 | +20:29 | 19:52 | |||
18. | Tove Skiri Wahlgren | Sarpsborg OL | 54:25 | +29:42 | 23:55 | |||
DNS | Fredrik Delås | Halden SK |
Sist oppdatert: | 25 januar 2023, 12:54:20 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 90 |
Antall startet: | 82 |