Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Konkurranseøkt 29. januar 2023

Klasse: kvinne

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilde Backlund

Team Emit

24:28

+0:00

2.

Siiri Silvennoinen

Team Emit

24:41

+0:13

3.

Veronika Kalinina

IFK Lidingö SOK

25:02

+0:34

4.

Ana Isabel Toledo Navarro

Team Emit

25:13

+0:45

5.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

25:58

+1:30

6.

Åsne Skram Trømborg

Bækkelagets SK

26:45

+2:17

7.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

26:48

+2:20

8.

Marieluise Schmitt Gran

IL BUL-Tromsø

27:28

+3:00

9.

Runa Fremstad

Larvik OK

27:33

+3:05

10.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

27:37

+3:09

11.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

27:40

+3:12

12.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

27:43

+3:15

13.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

27:48

+3:20

13.

Hanna Fedosieieva

Oppsal Orientering

27:48

+3:20

15.

Lone Brochmann

Nydalens SK

27:58

+3:30

16.

Mari Richter

Sandnes IL (Rogaland)

28:27

+3:59

17.

Maria Strømdal Wik

Freidig

28:49

+4:21

18.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

29:02

+4:34

19.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

29:04

+4:36

20.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

Ås-NMBU Orientering

30:10

+5:42

21.

Barbora Balcarova

NTNUI

30:11

+5:43

22.

Ronja Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø

30:12

+5:44

23.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

30:28

+6:00

24.

Amalie Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

30:36

+6:08

25.

Astrid White

Søgne og Songdalen OK

31:26

+6:58

26.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

32:02

+7:34

27.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

32:08

+7:40

28.

Ekaterina Vlasova

Heming Orientering

32:54

+8:26

29.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

32:56

+8:28

30.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

32:58

+8:30

31.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

33:07

+8:39

32.

Emilie Westin

Nydalens SK

33:15

+8:47

33.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

33:29

+9:01

34.

Annika Lund Eikrem

Freidig

34:36

+10:08

35.

Kjersti Adéla Westin

Nydalens SK

36:01

+11:33

DSQ

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

19:06

106 107 108 111 112 124 114 115 116 117 110

DSQ

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

26:03

111

DSQ

Anna Jacobsen-Gaski

Nydalens SK

29:00

116

DSQ

Maria Grovan

OL Tønsberg og omegn

34:40

124

Klasse: mann

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cornelius Bjørk

Bækkelagets SK

25:48

+0:00

2.

Henry McNulty

Bækkelagets SK

26:50

+1:02

3.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

26:51

+1:03

4.

Tobias Alstad

Team Emit

26:53

+1:05

5.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

27:01

+1:13

6.

Topias Arola

Team Emit

27:10

+1:22

7.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

27:43

+1:55

8.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

27:45

+1:57

9.

Jone Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

27:58

+2:10

10.

Emil Ahlbäck

Tyrving IL

28:00

+2:12

11.

Otakar Hirs

Helsingin Suunistajat

28:09

+2:21

12.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

28:11

+2:23

13.

Markus Richter

Sandnes IL (Rogaland)

28:18

+2:30

13.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

28:18

+2:30

15.

Mathias Leroyer

Freidig

28:41

+2:53

16.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

29:04

+3:16

17.

Alf Petter Lynum

Freidig

29:15

+3:27

18.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

29:23

+3:35

19.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

29:30

+3:42

20.

Filip Kubina

Nydalens SK

30:23

+4:35

21.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

30:52

+5:04

22.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

31:01

+5:13

23.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

31:06

+5:18

24.

Børge Nilsen Berg

Sandnes IL (Rogaland)

31:13

+5:25

25.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

32:17

+6:29

26.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

32:34

+6:46

27.

Magnus Alstad

Frol IL

32:43

+6:55

28.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

32:47

+6:59

29.

Sivert Folgerø

Freidig

33:00

+7:12

30.

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

33:03

+7:15

31.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

33:36

+7:48

32.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard

33:46

+7:58

33.

Peter Sæbbø

Sandnes IL (Rogaland)

34:00

+8:12

113

34.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

34:23

+8:35

35.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

34:49

+9:01

36.

Trygve Skumlien Myrland

Sandnes IL (Rogaland)

35:00

+9:12

37.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

35:54

+10:06

38.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

36:08

+10:20

39.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

36:46

+10:58

40.

Simon Lund Eikrem

Freidig

37:05

+11:17

41.

Leif Foss

Nordre Follo Orientering

37:31

+11:43

42.

Martin Kaiser

Sturla, IF

37:49

+12:01

43.

Henrik Jones

IK Grane Arendal Orientering

37:53

+12:05

44.

Stepan Skvirsky

Oppsal Orientering

38:11

+12:23

45.

Birk Breimo

OK Moss

38:40

+12:52

46.

Henrik Andreas Tømt

IL Imås

39:44

+13:56

47.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

40:24

+14:36

48.

Sigmund Javenes Flaa

Birkenes IL

40:39

+14:51

49.

Marius Tobiassen

IK Grane Arendal Orientering

46:05

+20:17

DSQ

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

16:55

121 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 11...

DSQ

Valter Petterson

Team Emit

26:59

123

DSQ

Tommaso Scalet

Heming Orientering

28:07

123

DSQ

Tommaso Scalet

Heming Orientering

28:07

123

DSQ

Hallvard Hellevik

Freidig

29:49

122 123 118 119 120 121 113

DSQ

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

29:58

123

DSQ

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

29:58

123

DSQ

Andreas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

30:05

123

DSQ

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

30:37

123

DSQ

Erik Jakobsen

NOTEAM

31:24

122 123 118 119 120 121 113

DSQ

Lukas Klausen

Sturla, IF

32:31

111

DSQ

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

36:12

111 112 113 114 115 116 117 110

DSQ

Jens Wold

Sturla, IF

38:00

111 112 113 114 115 116 117 110


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 januar 2023, 13:29:27

Arrangør:

NOF

Antall deltagere:

101

Antall startet:

101