Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas sommerløp 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas sommerløp, Sognsvann øst 13. juli 2011

Klasse: lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

37:15

+0:00

2.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

37:23

+0:08

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

38:22

+1:07

4.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

39:45

+2:30

5.

Olav Eide

OSI Orientering

40:27

+3:12

6.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

40:51

+3:36

7.

Eivind Hoff

Nordea

42:32

+5:17

8.

Ole Kjell Langmyren

DnB NOR

42:57

+5:42

9.

Hallvard Fjær

IFE

43:04

+5:49

10.

Endre Stokseth

Nydalens SK

43:15

+6:00

11.

Odin Gramstad

OSI Orientering

43:44

+6:29

12.

Tommy Jauhojærvi

EMIT

44:02

+6:47

13.

Trond Veastad

NTNUI

44:25

+7:10

14.

Bård Skogsholm

DDS

44:59

+7:44

15.

Magne Knudsen

Privat

45:34

+8:19

16.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

45:47

+8:32

16.

Toril Nes

NYDALEN

45:47

+8:32

18.

Audun Eikeland

IABIL

46:07

+8:52

19.

Stian Overseid

Indre Østfold OK

46:55

+9:40

20.

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

47:13

+9:58

21.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

48:04

+10:49

22.

Karl Aasmund Erøy

Moss, OK

48:20

+11:05

23.

Asbjørn Haaland

EGP

48:39

+11:24

24.

Bjørnar Gammelseter

Kolbotn & Skimt OL

49:14

+11:59

25.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

50:22

+13:07

26.

Martin Veastad

Thales

50:29

+13:14

27.

Pål Dahle

Oppsal IF

51:58

+14:43

28.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

52:19

+15:04

29.

Lisa Näsholm

StatENS Landbruksforvaltning

52:45

+15:30

30.

Richard Blom

FBI

52:57

+15:42

31.

Per J. Karlsbakk

Esso Sport

53:17

+16:02

32.

Trond Westgaard

REC

53:39

+16:24

33.

Siri Selvig

Nydalens Skiklub

53:49

+16:34

34.

Bjørne Syversten

NorGES BANK

54:17

+17:02

35.

Ivar Seierstad

GEOFORM

54:44

+17:29

36.

Marianne Sandberg

Modum O-LAG

55:14

+17:59

37.

Anstein Mykland

PRIVAT

55:36

+18:21

38.

Sindre Selvig

NYDALEN

55:55

+18:40

39.

Birgit Korvald

Nydalen

57:19

+20:04

40.

Atle Fossestøl

Nittedal OL

57:30

+20:15

41.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

58:17

+21:02

42.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

58:32

+21:17

43.

Sturle Hånes

GEOFORM

58:50

+21:35

44.

Ole Vignes

Geoform

59:16

+22:01

45.

Eivind Selvig

Nydalens Skiklub

1:00:20

+23:05

46.

Einar Hem

Lillomarka OL

1:00:39

+23:24

47.

Alain Ferber

FBI

1:00:57

+23:42

48.

Per Stedje

BASEFARM

1:01:04

+23:49

49.

Håkon Bugge

No team

1:01:24

+24:09

50.

Per Magnus

FHI

1:01:37

+24:22

51.

Tord Erik Skyrud

OSI

1:01:48

+24:33

52.

Lars Christensen

Esso

1:02:49

+25:34

53.

Finn Gange

Privat

1:04:00

+26:45

54.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:04:03

+26:48

55.

Eli Alfnes

GEOFORM

1:08:02

+30:47

56.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:08:11

+30:56

57.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:10:12

+32:57

58.

Nina Sjue

Esso Sport

1:10:44

+33:29

59.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:14:46

+37:31

60.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:20:01

+42:46

61.

Marius Burmo

Privat

1:20:26

+43:11

62.

Ida Presterud

Modum O-LAG

1:21:06

+43:51

63.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:21:07

+43:52

64.

Olav Kjetsaa

PRIVAT

1:22:04

+44:49

65.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:33:17

+56:02

66.

Alex Izzo

Smoc

1:50:55

+1:13:40

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

Norconsult

32:21

+0:00

2.

Bent Ove Barmoen Rinden

OSI Orientering

32:23

+0:02

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

36:32

+4:11

4.

Knut Stabell

Statnett BIL

36:45

+4:24

5.

Tone Aamli

Sundtjønn

36:54

+4:33

6.

Jørn Bue Olsen

JBO-Prosjektledelse

38:48

+6:27

7.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

38:53

+6:32

8.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

39:05

+6:44

9.

Paul Solheim

PRIVAT

39:29

+7:08

10.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

40:12

+7:51

11.

Mathilde Skaare

NTNUI

40:24

+8:03

12.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

41:14

+8:53

13.

Dag Wang

Lillomarka OL

41:40

+9:19

14.

Ivar Strømstad

Raumar

43:39

+11:18

15.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

43:50

+11:29

16.

Fanni Markussen

Asker Skiklubb

44:19

+11:58

17.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

45:15

+12:54

18.

Reidar Kierulf

RKP

46:41

+14:20

19.

Sigfred Fagervik

Thales

46:47

+14:26

20.

Magne Osmundsen

NILU BIL

47:15

+14:54

20.

Hans Christian Vollan

ORKH

47:15

+14:54

22.

Per Aagaard

Heming/Njård

47:25

+15:04

23.

Henning Gaarder

Konnerud

47:34

+15:13

24.

Lars Arnesen

PRIVAT

48:53

+16:32

25.

Tor Drage

Aker Solutions

50:04

+17:43

26.

Ane Funderud

OSI

50:23

+18:02

27.

Bjørn Anders Flågen

HEMING/NJÅRD

52:33

+20:12

28.

Ann Elin Flågen

Heming/Njård

52:39

+20:18

29.

Trine Kirkhus

SINTEF FBI

53:27

+21:06

30.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

54:24

+22:03

31.

Unni Drage

Aker Solutions

55:35

+23:14

32.

Marit Larssen

Statnett

56:17

+23:56

33.

Sven Ringstad

Goodtech

56:34

+24:13

34.

Anne Thorine Lundstein

PRIVAT

57:19

+24:58

35.

Anne Sjønnesen

Nittedal

57:54

+25:33

36.

Marte Gammelsæter

Freidig, SPK

1:00:09

+27:48

36.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:00:09

+27:48

38.

Jan Storsæter

Folkehelsa

1:00:52

+28:31

39.

Arnstein Tveito

PRIVAT

1:02:31

+30:10

40.

Per Gjermo

Asker SK

1:02:59

+30:38

41.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:04:43

+32:22

42.

Karei Inngjerdingen

Nydalen

1:05:53

+33:32

43.

Uno Hanslien

BILPOST BIL

1:08:22

+36:01

44.

Annette Jahr

Kværner

1:08:31

+36:10

45.

Tore Sæther

Esso Sport

1:09:07

+36:46

46.

Ingeborg Lunde

Drangedal

1:09:38

+37:17

47.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:12:22

+40:01

48.

Lars Hytten

Statnett

1:13:25

+41:04

49.

Vilde Selvig

Nydalens Skiklub

1:15:51

+43:30

50.

Karen qvale

SWECO

1:28:20

+55:59

DSQ

John Thomas Petersen

Nordea

71 72 73 78 79 110 130 112 113 150

DSQ

Ragnhild Stenborg

PAreto

35:42

72 73 78 79 110 130

DSQ

Jul Fredrik Kaltenborn

OSI

53:48

130

DSQ

Celine Brun Lie

Heming/NJÅRD

56:03

79

DSQ

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

1:03:34

73

DSQ

Anne Lise Opsahl

ORKH

1:11:20

112 113

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:12:02

72 73 78 112 113

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

31:18

+0:00

2.

Emma Green

Nydalens SK

33:21

+2:03

3.

Hege Wang

Lillomarka OL

33:40

+2:22

4.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

37:46

+6:28

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:09

+11:51

6.

Magne Grande

FBI

44:01

+12:43

7.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

47:57

+16:39

8.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

48:01

+16:43

9.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

49:03

+17:45

10.

Arne Jordal

AFC

51:45

+20:27

11.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

53:40

+22:22

12.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

56:22

+25:04

13.

Tor Henriksen

HIO

57:39

+26:21

14.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

57:40

+26:22

15.

Heidi Martby

NAmsfogden i Oslo

57:57

+26:39

16.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:00:45

+29:27

17.

Torunn Hegg

SWECO

1:04:08

+32:50

18.

Bent Vale

NORGES BANK

1:04:39

+33:21

19.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:09:21

+38:03

20.

Lilla Madsen

FBI

1:20:37

+49:19

21.

Tonje Fredrikson

UIO

1:39:51

+1:08:33

DSQ

Odd Gundbjørnsen

Konnerud IL

34:55

71 112 113 150

DSQ

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

41:55

119 73 72 71 112 113

DSQ

Marit Vinje

Oppsal Orientering

1:08:21

119 73 72 71 112

DSQ

Guro Høydahl

ORKH

1:13:22

71

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:26:17

73 72 71 112 113

DSQ

Magne Eimot

Telenor

1:39:51

118


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 juli 2011, 23:17:42

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

150

Antall startet:

150