Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Haugskott | Ã…s-NMBU Orientering | 47:14 | +0:00 | 8:41 | 55 181 151 163 40 | ||
2. | Ask Olaussen | Oppsal Orientering | 51:40 | +4:26 | 9:38 | |||
3. | Jostein Svaland Dale | Ã…s-NMBU Orientering | 57:05 | +9:51 | 10:28 | |||
DNS | Vegard Blomseth Johnsen | Nydalens SK | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 39:10 | +0:00 | 10:04 |
| ||
2. | Karoline Bjørnerød | Ås-NMBU Orientering | 54:00 | +14:50 | 13:48 | |||
3. | Camilla L. Rosenvold | Ã…s-NMBU Orientering | 1:02:20 | +23:10 | 15:56 | |||
DSQ | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 53:40 | 153 | ||||
DSQ | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | 1:05:31 | 153 | ||||
Klasse: H 17- A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Bingen Sande | Nordre Follo Orientering | 42:03 | +0:00 | 10:50 | |||
2. | Sondre Ladim | OK Moss | 42:11 | +0:08 | 10:47 | |||
3. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 53:35 | +11:32 | 13:42 | |||
4. | Sondre Hafskjold | Nydalens SK | 53:52 | +11:49 | 13:52 | |||
5. | Runar Hafskjold | Nydalens SK | 53:54 | +11:51 | 13:53 | |||
6. | Birk Breimo | OK Moss | 58:25 | +16:22 | 15:03 | |||
7. | Selmer Løken | OK Moss | 1:04:10 | +22:07 | 16:29 | |||
8. | Øyvind Løken | OK Moss | 1:04:25 | +22:22 | 16:28 | |||
9. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:07:07 | +25:04 | 17:15 | |||
10. | Eskil Hafskjold | Nydalens SK | 1:09:21 | +27:18 | 17:49 | |||
DSQ | Thomas Roskifte | OK Moss | 44:36 | 152 158 45 193 49 164 56 | ||||
DSQ | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 49:53 | 53 181 151 163 152 159 45 164 56 154 | ||||
DSQ | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 53:42 | 153 | ||||
DSQ | Egon Lundsrud | OK Moss | 1:05:40 | 159 | ||||
DNS | Morten Fredh | OK Moss | ||||||
DNS | Anders Bjørningstad Kristoffersen | Larvik OK | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 40:31 | +0:00 | 10:55 | |||
2. | Sören Jonsson | Nydalens SK | 40:36 | +0:05 | 10:41 | |||
3. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 40:39 | +0:08 | 10:48 | |||
4. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 40:40 | +0:09 | 10:48 | |||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 40:42 | +0:11 | 10:49 | |||
6. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 40:43 | +0:12 | 10:42 | |||
7. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 40:51 | +0:20 | 10:45 | |||
8. | Torstein Hole | Nydalens SK | 42:17 | +1:46 | 11:14 | |||
9. | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 43:08 | +2:37 | 11:37 | |||
10. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 45:46 | +5:15 | 12:10 | |||
11. | Arne Dybdahl | Lillomarka OL | 46:10 | +5:39 | 12:26 | |||
12. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 48:23 | +7:52 | 13:02 | |||
13. | Ståle Heitmann | IL GeoForm | 52:07 | +11:36 | 13:42 | |||
14. | Christopher Schive | OK Moss | 54:24 | +13:53 | 14:18 | |||
15. | Ståle Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 54:28 | +13:57 | 14:40 | |||
16. | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 54:49 | +14:18 | 14:25 | |||
17. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 56:53 | +16:22 | 15:07 | |||
18. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:28:12 | +47:41 | 23:46 | |||
DSQ | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 47:26 | 193 164 56 154 | ||||
DSQ | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 49:47 | 193 164 56 | ||||
DSQ | Johan Mygland | IL GeoForm | 53:26 | 193 164 56 154 | ||||
Klasse: Night & Fog Masters Ladies | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Cathrine Sandvik | Norges Bank BIL | 54:11 | +0:00 | 14:36 | |||
Klasse: D 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aisha Rostveit Elmi | OK Moss | 1:01:14 | +0:00 | 25:11 | |||
Klasse: H 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Rostveit Elmi | OK Moss | 22:57 | +0:00 | 9:26 | |||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jostein Kirkebak | OK Moss | 44:47 | +0:00 | 18:25 | |||
2. | Anita Rostveit | OK Moss | 1:01:10 | +16:23 | 25:10 | |||
DNS | Trym Breimo | OK Moss | ||||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:04:09 | +0:00 | 19:33 | |||
2. | Ola Torstein Endresen | OK Moss | 1:12:34 | +8:25 | 22:07 | |||
3. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:26:42 | +22:33 | 26:25 | |||
DSQ | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 1:27:01 | 45 193 49 54 56 | ||||
DNS | Morten Breimo | OK Moss |
Sist oppdatert: | 28 februar 2023, 21:42:04 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 57 |
Antall startet: | 52 |