Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup Finale 21. mars 2023

Dette er netto løpstider for dette jaktstartløpet. Vil du se offisielle resultater for jaktstarten, så se Eventor (https://eventor.orientering.no/Events/Show/17835).

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Ås-NMBU Orientering

58:28

+0:00

8:40

2.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:02:25

+3:57

9:15

3.

Anton Kamolz

Nydalens SK

1:26:15

+27:47

12:47

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

39:18

+0:00

10:17

2.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:00:29

+21:11

15:50

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:01:39

+22:21

16:08

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:09:41

+30:23

18:14

5.

Camilla L. Rosenvold

Ås-NMBU Orientering

1:39:30

+1:00:12

26:02

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

39:46

+0:00

10:24

2.

Jon Bingen Sande

Nordre Follo Orientering

52:14

+12:28

13:40

3.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

53:07

+13:21

13:54

4.

Sondre Ladim

OK Moss

53:15

+13:29

13:56

5.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

58:29

+18:43

15:18

6.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:05:23

+25:37

17:06

7.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:07:19

+27:33

17:37

8.

Øyvind Løken

OK Moss

1:08:27

+28:41

17:55

9.

Selmer Løken

OK Moss

1:08:58

+29:12

18:03

10.

Birk Breimo

OK Moss

1:20:30

+40:44

21:04

175

11.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:21:14

+41:28

21:15

85 87 192 174 193 50 47 158 48

12.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:22:42

+42:56

21:38

13.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:31:12

+51:26

23:52

DSQ

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:28:40

47 158 48

Brutt

Anders Bjørningstad Kristoffersen

Larvik OK

39:10

47 192 174 193 50 48 47 158 48

DNS

Göran Winblad

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

47:04

+0:00

12:19

2.

Asgeir Lium

Fet OL

47:31

+0:27

12:26

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

50:06

+3:02

13:06

4.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

50:23

+3:19

13:11

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

50:24

+3:20

13:11

6.

Audun Bjerknes

Måren OK

53:46

+6:42

14:04

7.

Torstein Hole

Nydalens SK

56:55

+9:51

14:53

7.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

56:55

+9:51

14:53

9.

Christian Vogelsang

Nydalens SK

58:03

+10:59

15:11

10.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:03:47

+16:43

16:41

11.

Christopher Schive

OK Moss

1:04:07

+17:03

16:47

12.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:07:53

+20:49

17:46

13.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:16:57

+29:53

20:08

14.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:21:37

+34:33

21:21

15.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:33:06

+46:02

24:22

16.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:37:37

+50:33

25:33

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

34:02

47 158 48 47 192 174 193 50 48

DNS

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

DNS

Lars Petter Endresen

Måren OK

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

1:06:38

+0:00

17:26

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

1:11:09

+0:00

27:41

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

1:09:46

+0:00

27:08

Klasse: Åpen B/C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

33:09

+0:00

12:53

2.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

36:12

+3:03

14:05

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

36:42

+3:33

14:16

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

49:11

+16:02

19:08

DNS

Jostein Kirkebak

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 mars 2023, 23:46:59

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

51

Antall startet:

47