Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas sommerløp 2011Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp, Sognsvann sydvest 27. juli 2011

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Waaler Kaas

HEMING/NJÅRD

41:47

+0:00

2.

Øystein Pettersen

Statnett

44:41

+2:54

3.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

46:06

+4:19

4.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

46:32

+4:45

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

47:23

+5:36

6.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

48:13

+6:26

7.

Dag Aalvik

NIH BIL

48:47

+7:00

8.

Bjørn Grinde

OSI

49:05

+7:18

9.

Tommy Jauhojærvi

EMIT

51:05

+9:18

10.

Petter Halvorsen

Kristiansand OK

53:06

+11:19

11.

Per-Ivar Nikolaisen

DN

54:00

+12:13

12.

Knut Erling Øen

Nordea

54:11

+12:24

13.

Kyrre Gran

Sveco

54:29

+12:42

14.

Jon Arvid Fosum

Lier kommune

55:57

+14:10

15.

Harald Iwe

IL Geoform

56:35

+14:48

16.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

57:27

+15:40

17.

Matt Speak

Lillomarka OL

57:41

+15:54

18.

Tor Ringstad

Cisco

58:37

+16:50

19.

Rolf Skåtheim

KolL

59:24

+17:37

20.

Bjørn Solhjem

AMESTO

59:25

+17:38

21.

Øivin Aarnes

DNV

1:00:09

+18:22

21.

Lars Krüger

Gabler Wassum

1:00:09

+18:22

23.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:01:51

+20:04

24.

Asbjørn Håland

EGP

1:02:01

+20:14

25.

Pål Dahle

Oppsal IF

1:02:09

+20:22

26.

Bjørn Hauge

OSI

1:02:12

+20:25

27.

JOHAN SVEDBERG

Heming/NJÅRD

1:03:00

+21:13

28.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:03:49

+22:02

29.

Knut Stabell

Statnett BIL

1:05:25

+23:38

30.

Halvor Steinsholt

Ås UMB

1:06:30

+24:43

31.

Egil Eide

Tyrving, IL

1:07:09

+25:22

32.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets Spkl.

1:07:12

+25:25

33.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

1:10:32

+28:45

34.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:10:50

+29:03

35.

Audun Bjerknes

Universitetet Oslo

1:12:30

+30:43

36.

Pål Winsentz

PRIVAT

1:12:34

+30:47

37.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:13:25

+31:38

38.

Knut Onsager

GEOFORM

1:13:27

+31:40

39.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:13:53

+32:06

40.

Lars Onstad

OSI

1:16:09

+34:22

41.

Jonny Roaldsøy

DNV

1:16:23

+34:36

42.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

1:17:34

+35:47

43.

Alain Ferber

FBI

1:19:09

+37:22

44.

Håvard Bauge

OSI

1:20:07

+38:20

45.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

1:20:28

+38:41

46.

Karl Aasmund Erøy

Moss, OK

1:22:26

+40:39

47.

Katrine Dangaard

Ås UMB

1:23:33

+41:46

48.

Sturle Hånes

GEOFORM

1:26:33

+44:46

49.

Ola Hogseth

FET

1:28:10

+46:23

50.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:33:00

+51:13

51.

Olav Kjetsaa

PRIVAT

1:43:30

+1:01:43

52.

Petter Christensen

Esso

1:59:44

+1:17:57

DSQ

Inge Gunnes

NorCONSULT

55:18

110

DSQ

Lisa Näsholm

Statens Landbruksforvaltning

57:29

78 79 70 118 119

DSQ

Tore Kalhovd

AkerSolutions

1:08:21

78 79 70 118

DSQ

Sigve Vågsnes

Nydalens SK

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Langaas

Nydalens SK

39:59

+0:00

2.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

42:18

+2:19

3.

Vemund Kongsnes

COOP ROMERIKE

43:05

+3:06

4.

Tone Aamli Sundtjønn

Varegg

46:21

+6:22

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

47:51

+7:52

6.

Per Schanche

Asker SK

48:27

+8:28

7.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

48:30

+8:31

8.

Tore Sundtjønn

Lillomarka OL

48:47

+8:48

9.

Sven Uhrvik

Konnerud IL

51:02

+11:03

10.

Einar Hem

Lillomarka OL

52:52

+12:53

11.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

53:12

+13:13

12.

Dag Langseth

RINGNES

53:31

+13:32

13.

Espen Messel

Tyrving, IL

53:40

+13:41

14.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

54:00

+14:01

15.

Finn Gange

Privat

55:36

+15:37

16.

Marianne Sandberg

Modum O-LAG

56:09

+16:10

17.

Sigfred Fagervik

Thales

56:21

+16:22

18.

Asbjørn Rerø Kongsnes

Østmarka OK

57:08

+17:09

19.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

58:20

+18:21

20.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

58:37

+18:38

21.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

59:35

+19:36

22.

Torkjel Hongve

PRIVAT

59:36

+19:37

23.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:00:09

+20:10

24.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:01:28

+21:29

25.

Einar Skåre

BREVPOST

1:02:10

+22:11

25.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

1:02:10

+22:11

27.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:03:34

+23:35

28.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:05:17

+25:18

29.

Jon Færden

Kredinor

1:05:46

+25:47

30.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:05:59

+26:00

31.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:06:06

+26:07

32.

Donatas Kontautas

Telsiai

1:06:56

+26:57

33.

Olav Nipen

Statoil

1:07:27

+27:28

34.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:08:14

+28:15

35.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:08:19

+28:20

36.

Uno Hanslien

BILPOST

1:09:05

+29:06

37.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:09:42

+29:43

38.

Cristina Luis

Tuson

1:10:38

+30:39

39.

Kari Inngjerdingen

Nydalen SKiklub

1:12:08

+32:09

40.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:12:19

+32:20

41.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:14:08

+34:09

42.

Tor Drage

Aker Solutions

1:18:47

+38:48

43.

Tore Longva

Veritas

1:21:09

+41:10

44.

Ann Elin Flågen

Heming/Njård

1:22:14

+42:15

45.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:27:27

+47:28

46.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:31:13

+51:14

47.

Siw Solstad

VBIL

1:42:43

+1:02:44

48.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:48:17

+1:08:18

49.

Jan Storsæter

Folkehelsa

1:56:05

+1:16:06

DSQ

Paul Solheim

PRIVAT

54:44

71

DSQ

Jon Fredriksen

FOBIL

56:02

119

DSQ

Mila Zaharinova

Oppsal IF

1:02:59

71 126 87 118 119

DSQ

Ingrid Fossum Rye

Asker Skiklubb

1:04:02

71

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:04:28

71

DSQ

Unni Drage

Aker Solutions

1:06:51

110 75 126 87 118 119

DSQ

Claus Heen

Rye

1:07:30

110 75 126 87 118 119

DSQ

Gunhild Aamli Sundtjønn

Sparebank Bank 1

1:07:53

126 87 118 119

DSQ

Petter Fure

OPPSAL IF

1:09:31

87 118 119

DSQ

Don Skantze

I.L. Tyrving

1:13:35

118

DSQ

Atle Nørstebø

Tyrving, IL

1:18:38

118

DSQ

Ida Presterud

Modum O-LAG

1:20:16

126 87 118 119

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:32

+0:00

2.

Helena Axelsson

Vegdirektoratet IF

36:08

+0:36

3.

Anders Stiansen Nygaard

Ås UMB

44:16

+8:44

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

48:04

+12:32

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:52

+14:20

6.

Hans Larsen

Raumar OL

49:57

+14:25

7.

Einar Hoff

NORCONSULT

50:49

+15:17

8.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

54:00

+18:28

9.

Dagfinn Føllesdal

OSI

55:44

+20:12

10.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

56:00

+20:28

11.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

56:34

+21:02

12.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

59:13

+23:41

13.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

1:01:13

+25:41

14.

Jon Tolgensbakk

Geoform

1:03:10

+27:38

15.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:03:13

+27:41

16.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:03:42

+28:10

17.

Heidi Martby

Namsfogden i Oslo

1:04:53

+29:21

18.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:05:17

+29:45

19.

Harald Birkeland

OUS

1:09:01

+33:29

20.

Tor Henriksen

HIO

1:10:20

+34:48

21.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:16:14

+40:42

22.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:19:32

+44:00

23.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:21:48

+46:16

24.

Ingeborg Lunde

NAmsfogden i Oslo

1:30:56

+55:24

25.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:31:53

+56:21

26.

Magne Grande

FBI

1:51:16

+1:15:44

27.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

2:34:07

+1:58:35

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

40:29

96 118 119

DSQ

Ellen M. Grande

Privat

58:26

126 87 96 118 119

DSQ

Arne Jordal

AFC

1:08:04

118 119

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:10:01

118

DSQ

Marit Vinje

Oppsal Orientering

1:27:19

91 126 96 118 119

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

2:09:24

87 96 118 119

Klasse: Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Melissa Trout

Tuson

52:59

+0:00

2.

Silje Mellqvist

Kamp Vestheim

1:06:16

+13:17

3.

Arvid Vinje

Oppsal Orientering

1:22:42

+29:43

4.

Marit Espeland

Vegdirektoratet IF

1:28:39

+35:40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juli 2011, 23:04:45

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

154

Antall startet:

154