Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Påskeløp 2023 - Kirkebygden 2. april 2023

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mio Gressli Schive

OK Moss

22:09

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

14:48

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

21:16

+0:00

9:40

2.

Olivia Roskifte

OK Moss

46:45

+25:29

21:15

3.

Solan Løken

OK Moss

59:38

+38:22

27:06

4.

Marianne Løken

OK Moss

59:40

+38:24

27:07

128

5.

Olivia Bryne

OK Moss

1:02:52

+41:36

28:34

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

1:07:54

+0:00

20:34

2.

Gustav Kase

OK Moss

1:12:31

+4:37

21:58

2.

Odd Arild Bodal

OK Moss

1:12:31

+4:37

21:58

4.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

1:22:50

+14:56

25:06

4.

Eirik Tveiten

Moss kommune barnevernstjeneste

1:22:50

+14:56

25:06

110 128

6.

Muriel Pauli

OK Moss

1:31:56

+24:02

27:51

7.

Elisabet Breimo

OK Moss

1:35:07

+27:13

28:49

8.

Morten Dromnes

Trigonor AS

1:47:49

+39:55

32:40

9.

Pia Dromnes

Trigonor AS

1:47:58

+40:04

32:43

DSQ

Per Oskar Larsen

Indre Østfold OK

50:51

73 116 122 100

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

1:06:08

96

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Jarle Pedersen

OK Moss

41:37

+0:00

13:52

2.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

41:41

+0:04

13:53

3.

Morten Breimo

OK Moss

42:08

+0:31

14:02

4.

Selmer Løken

OK Moss

43:55

+2:18

14:38

5.

Harald Bauger

OK Moss

48:31

+6:54

16:10

6.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

50:02

+8:25

16:40

7.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

52:59

+11:22

17:39

8.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

1:18:27

+36:50

26:09

9.

Amelia Aune Bryne

OK Moss

1:24:31

+42:54

28:10

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:03:05

+0:00

15:01

2.

Christopher Schive

OK Moss

1:05:18

+2:13

15:32

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:07:10

+4:05

15:59

4.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

1:13:54

+10:49

17:35

5.

Roy Gjerding

OK Moss

1:19:40

+16:35

18:58

6.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:20:50

+17:45

19:14

7.

Linda Fredh

OK Moss

1:41:25

+38:20

24:08

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

46:35

48 92 71 113 94 72 118 91

DSQ

Elisabeth Rømcke

OK Moss

55:51

124 48

DSQ

Odd Ragnar Pettersen

OK Moss

1:02:04

112 113 122

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

NTNUI

34:28

+0:00

6:30

2.

Henrik F. Aas

NTNUI

37:26

+2:58

7:03

3.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

39:32

+5:04

7:27

92

4.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

42:06

+7:38

7:56

5.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

43:31

+9:03

8:12

6.

Kasper Bakken Ulset

Nydalens SK

44:52

+10:24

8:27

7.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

52:46

+18:18

9:57

8.

Øyvind Le Løk

OK Moss

53:39

+19:11

10:07

9.

Knut Helland

Østmarka OK

53:41

+19:13

10:07

10.

Thomas Roskifte

OK Moss

53:55

+19:27

10:10

11.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

58:19

+23:51

11:00

12.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:02:31

+28:03

11:47

13.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:02:38

+28:10

11:49

14.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:08:56

+34:28

13:00

15.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:10:47

+36:19

13:21

16.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:12:30

+38:02

13:40

118

17.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

1:18:28

+44:00

14:48

DSQ

Rune Teigland

Østmarka OK

1:09:07

94

Brutt

Henning Bratland Carlsen

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 april 2023, 22:27:53

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56