Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Palmeløpet 2. april 2023

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ronia Robin Marston

Hemsedal IL

23:45

Astrid Skare-Soldal

Geilo IL

17:44

Amalie Bjørkedal

Geilo IL

20:45

Edel Vollen Sataøen

Geilo IL

23:20

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Teigen

Sturla, IF

19:10

+0:00

2.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

19:14

+0:04

3.

Ingrid Skare-Soldal

Geilo IL

19:36

+0:26

4.

Anita Hilleren

Eiker OL

21:04

+1:54

5.

Anne Guro Bråten Ryen

Nesbyen IL

21:14

+2:04

6.

Ute Kessler

Haukeland Sykehus Idrettslag

22:52

+3:42

7.

Solveig R. Endrestøl

Geilo IL

23:54

+4:44

8.

Nora Vollen Sataøen

Geilo IL

32:39

+13:29

9.

Guri Feten

Ål IL

33:44

+14:34

DSQ

Silje Nybråten

IL Skrim

24:18

37

Klasse: Damer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vendula Sramkova

Hemsedal IL

39:31

+0:00

2.

Anne Guro B. Ryen

Nesbyen IL

42:03

+2:32

38 39 45 41 42 48 44 46 47 32 31 36 3...

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Nordby Endrestøl

Geilo IL

17:56

Sander Laaveg

Geilo IL

15:36

Johan Eikanger

IL Gular

17:38

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Nordby Endrestøl

Geilo IL

32:38

+0:00

2.

Linus Gregersen Bolstad

IL Skrim

1:01:20

+28:42

3.

Nils Soldal

Fana IL

+0:0-38

DNS

Simen Hobbelstad

Eiker OL

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind F Eriksen

Nesbyen IL

34:30

+0:00

46 39 32 33 40 34 42 41 48 35

2.

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

40:54

+6:24

46 39 32 33 40 34 42 41 48 35

3.

Neil Marston

Hemsedal IL

43:02

+8:32

46 39 32 33 40 34 42 41 48 35

Klasse: Nybegynnerløype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Skare-Soldal

Geilo IL

20:08

Nora Havikhagen Butcher

Geilo IL

23:14

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

11:35

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

16:10

Vetle Laaveg

Geilo IL

27:20

Ingrid Bjørkedal

Geilo IL

25:24

Tuva Vollen Sataøen

Geilo IL

28:34

Sofia Havikhagen Butcher

Geilo IL

Klasse: Test

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Test

Geilo IL

11

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 april 2023, 12:56:36

Arrangør:

Geilo IL

Antall deltagere:

35

Antall startet:

34