Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup - løp 2 13. april 2023

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

24:55

+0:00

2.

Arild Heggeset

Freidig

29:43

+4:48

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

29:32

+0:00

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

Nidarøst OK

41:15

137

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mirja Mohus

Wing OK

15:08

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

12:26

Johanna Hohl Reenaas

Byåsen IL

13:59

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

13:17

Alexandra Dahl

Freidig

18:17

156

Anna Slagsvold

Freidig

18:26

148

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

7:56

+0:00

2.

Embla Neese-Følstad

Freidig

11:06

+3:10

3.

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

12:20

+4:24

4.

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

13:58

+6:02

5.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

15:13

+7:17

Avlest

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

19:22

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

20:15

+0:53

90

3.

Eva Amundsen

Freidig

21:51

+2:29

4.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

22:14

+2:52

5.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

22:55

+3:33

5.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

22:55

+3:33

7.

Lina Sandquist

OL Trollelg

24:01

+4:39

8.

Selma Lund Eikrem

Freidig

24:14

+4:52

8.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

24:14

+4:52

10.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

24:23

+5:01

11.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

25:42

+6:20

12.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

35:23

+16:01

13.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

37:09

+17:47

14.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

38:06

+18:44

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

17:54

+0:00

2.

Guro Haaland

Wing OK

19:31

+1:37

3.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

20:29

+2:35

4.

Maia Ruano Strand

Wing OK

20:34

+2:40

5.

Emma Imsland

Wing OK

20:37

+2:43

6.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

21:49

+3:55

7.

Annika Lund Eikrem

Freidig

22:46

+4:52

8.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

24:14

+6:20

9.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

25:24

+7:30

10.

Lina Cools

Freidig

44:50

+26:56

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

24:22

+0:00

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

24:48

+0:26

3.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

26:28

+2:06

4.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

29:17

+4:55

DSQ

Anna Bellingmo

OL Gaula

28:33

136 135 134 132 90

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

20:12

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:15

+0:03

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

22:36

+2:24

4.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

24:55

+4:43

5.

Marit Schmid

OL Trollelg

25:20

+5:08

6.

Ida Hjorth

Byåsen IL

26:38

+6:26

7.

Bianca Chiusi

NTNUI

27:04

+6:52

8.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

27:13

+7:01

9.

Ingrid Okkenhaug

Byåsen IL

28:39

+8:27

10.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

29:15

+9:03

11.

Heidi Bjørndal

58:59

+38:47

DSQ

Elisabeth Sveen

Wing OK

8:12

131 132 133 136 132 135 134 132 137 139 140 141 14...

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Reenaas

Byåsen IL

27:17

+0:00

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

27:36

+0:19

3.

Hilde Breesch

Freidig

31:16

+3:59

4.

Randi Marie Mohus

Wing OK

32:34

+5:17

5.

Gerit Pfuhl

NTNU BIL

33:52

+6:35

6.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

54:25

+27:08

DSQ

Sunniva Morgan

Malvik IL

24:33

137

DSQ

Mari Angell-Petersen

Freidig

25:25

139

DNS

Ingrid Denstad Iversen

Wing OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

29:01

+0:00

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

29:01

+0:00

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

32:44

+3:43

4.

Sigrid Melkild

Freidig

35:18

+6:17

5.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

35:24

+6:23

6.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

44:20

+15:19

7.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

55:17

+26:16

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

26:56

134 132 137

DSQ

Kari Ulseth

Freidig

30:12

134

DSQ

Ingvil Snøfugl

Freidig

36:53

133

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

21:28

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

24:15

+2:47

3.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:19

+6:51

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

28:53

+0:00

2.

Heidi Meyer Midtun

Freidig

31:49

+2:56

3.

Gro Rypdal

Byåsen IL

40:45

+11:52

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

32:06

+0:00

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

40:37

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

50:54

+10:17

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

9:53

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

11:24

Emil Noddeland

Wing OK

23:03

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

13:12

131

Sverre Blix Prestmo

Wing OK

17:19

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

7:13

+0:00

2.

Sverre Bøhle

Freidig

11:07

+3:54

3.

Martin Kristoffer Lona

Wing OK

11:51

+4:38

4.

Endre Krogh

Freidig

12:21

+5:08

5.

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

14:48

+7:35

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

16:37

+0:00

2.

Erlend Grønli

Freidig

20:39

+4:02

3.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

20:44

+4:07

4.

Daan Cools

Freidig

21:30

+4:53

5.

Sindre Mohus

Wing OK

23:03

+6:26

6.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

23:14

+6:37

7.

Martin Randli Elden

Freidig

23:44

+7:07

8.

Trygve Bøhle

Freidig

26:12

+9:35

9.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

26:19

+9:42

10.

Tim Aursand

Malvik IL

27:13

+10:36

11.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

31:19

+14:42

12.

Tobias Valle Zahlsen

Wing OK

31:49

+15:12

13.

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

31:55

+15:18

14.

Chris Leon Elvsveen

Malvik IL

43:28

+26:51

DSQ

Imre Leander Gangaune

Freidig

28:51

131 136 134 133 132 137 139 140 153 141 155 147

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

15:05

+0:00

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

23:51

+8:46

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

18:59

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

19:19

+0:20

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

20:03

+1:04

4.

Hallvard Hellevik

Freidig

20:20

+1:21

5.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

20:23

+1:24

6.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

20:38

+1:39

7.

Aksel Viken

Byåsen IL

29:38

+10:39

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

18:23

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

19:10

+0:47

3.

Jakob Hjelseth

NTNUI

19:40

+1:17

4.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

20:02

+1:39

5.

Samuel Schiess

Byåsen IL

20:18

+1:55

6.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

20:21

+1:58

7.

Erik Gustafsson

Freidig

20:22

+1:59

8.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

20:51

+2:28

9.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

21:05

+2:42

10.

Marius Staff

NTNUI

22:20

+3:57

11.

Anders Horvei

Raumar Orientering

22:50

+4:27

12.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

23:47

+5:24

13.

Simen Fritzner

NTNUI

23:49

+5:26

14.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

24:21

+5:58

15.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

24:33

+6:10

16.

Lavran Thorstensen

NTNUI

24:55

+6:32

17.

Erlend Nesse

NTNUI

25:10

+6:47

18.

Tommy Schmid

OL Trollelg

28:53

+10:30

19.

Anders Schjølberg

30:00

+11:37

20.

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

34:31

+16:08

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

20:13

135 134 132

Brutt

Peter Martinus Freyborg Uran

NTNUI

Avlest

Ole Tobias Utne Bjerke

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

20:07

+0:00

2.

Andreas Haaland

Wing OK

20:48

+0:41

3.

Christian Hohl

Byåsen IL

20:56

+0:49

4.

Børge Leiren

Byåsen IL

21:49

+1:42

5.

Nicholas Morgan

Malvik IL

21:59

+1:52

6.

Simon Lund Eikrem

Freidig

24:01

+3:54

7.

Johannes Høysæter

Wing OK

24:04

+3:57

8.

Frank Aasgård

Wing OK

24:17

+4:10

9.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

24:55

+4:48

10.

Geir Hanssen

Byåsen IL

27:04

+6:57

11.

Morten Aursand

Malvik IL

27:19

+7:12

12.

Anthony Leroyer

Freidig

27:32

+7:25

13.

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

28:50

+8:43

14.

Snorre Gangaune

Freidig

29:13

+9:06

15.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

29:30

+9:23

16.

Thomas Sauder

Wing OK

32:16

+12:09

17.

Jan Cools

Freidig

36:27

+16:20

DSQ

Frode Engtrø

Freidig

33:01

137

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

20:30

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

23:17

+2:47

3.

Atle Pedersen

Melhus IL

23:57

+3:27

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

23:59

+3:29

5.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:16

+3:46

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

25:00

+4:30

7.

Erik Rosenvold

Østmarka OK

25:14

+4:44

8.

Agnar Renolen

Wing OK

25:53

+5:23

9.

Rune Stræte

Wing OK

26:08

+5:38

10.

Jon Røstum

OL Gaula

26:23

+5:53

11.

Morten Korsvold

Wing OK

28:32

+8:02

12.

Jan Erik Ledal

OL Trollelg

28:47

+8:17

13.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

28:55

+8:25

14.

Dag Erik Helland

Wing OK

30:29

+9:59

15.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

30:47

+10:17

16.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

31:07

+10:37

17.

Jon Vindal

Wing OK

31:32

+11:02

18.

Rune Viken

Byåsen IL

31:43

+11:13

19.

Rolf Arne Kleiv

Byåsen IL

32:03

+11:33

20.

Olle Malmring

Freidig

33:25

+12:55

21.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

34:24

+13:54

22.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

37:37

+17:07

23.

Geir Willumsen

Freidig

43:17

+22:47

DSQ

Truls Ryum

NTNU BIL

31:17

132

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

33:27

137

Avlest

Arild H Clausen

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Freidig

20:10

+0:00

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

23:24

+3:14

3.

Bjørn Solhjem

Sørkedalens IF

26:12

+6:02

Avlest

Jostein Mårdalen

Freidig

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

22:42

+0:00

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

23:27

+0:45

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

32:03

+9:21

4.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

39:24

+16:42

DSQ

Geir Owren

Freidig

32:35

134

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Wing OK

34:55

+0:00

2.

Lars Skrøvseth

Wing OK

36:45

+1:50

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

39:44

+0:00

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

38:02

134 137

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

31:12

+0:00

2.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

34:50

+3:38

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

36:41

+5:29

4.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

39:45

+8:33

5.

Roar Forbord

Malvik IL

42:08

+10:56

6.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

50:11

+18:59

DSQ

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

1:03:51

134

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Langås

Nidarøst OK

33:39

+0:00

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Marie Prestmo

Wing OK

17:27

+0:00

2.

Martin Slettner

Freidig

20:40

+3:13

3.

Tina Slettner

Freidig

22:37

+5:10

4.

Madeleine Varang

NTNUI

25:26

+7:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2023, 19:41:25

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

211

Antall startet:

210