Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Holleia Høstløp 7. august 2011

Klasse: N Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:44

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:25

William Hofoss

Hadeland O-lag

20:00

Andreas Holm

Fossum IF

19:43

Olav Birkeland

Fossum IF

19:34

DSQ

Kristoffer Holm

Fossum IF

20:44

84

DSQ

Håvard Birkeland

Fossum IF

20:45

84

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane P. Dyrkorn

Eiker O-lag

13:07

+0:00

2.

Thea P. Dyrkorn

Eiker O-lag

14:58

+1:51

3.

Tale Strand

Kongsberg O-lag

16:22

+3:15

4.

Marte Karine Larsen

Kongsberg O-lag

21:09

+8:02

5.

Anna T. Eriksen

Nydalens Skiklubb

29:56

+16:49

DNS

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda J. Sikkeland

IL Tyrving

26:33

+0:00

Klasse: D 19 A/D 21A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Lähdekorpi

Nydalens Skiklubb

1:03:27

+0:00

2.

Emma Juga

Lynx

1:13:31

+10:04

3.

Natalia Grishanova

Team Belarus

1:16:43

+13:16

4.

Laura Juga

KeU

1:17:07

+13:40

5.

Audrun Utskarpen

OSI

1:18:56

+15:29

6.

Maria Aleksejonok

Team Belarus

1:23:52

+20:25

7.

Lisa Näsholm

Nydalens Skiklubb

1:25:50

+22:23

8.

Silje Borge Hovi

NTNUI

1:35:05

+31:38

DSQ

Lone Brochmann

Eiker O-lag

1:05:16

37

Klasse: D 19 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

39:38

+0:00

2.

Emma Green

Nydalens Skiklubb

43:31

+3:53

3.

Milda Ølchers

IL Tyrving

47:44

+8:06

4.

Kari Strand

Kongsberg O-lag

49:31

+9:53

5.

Mila Zaharinova

Oppsal IF

1:02:33

+22:55

Klasse: D 17 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katarina Lundin

Väst-Värmland OK

41:00

+0:00

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

42:10

+0:00

2.

Anne Kristin Kvamme

Ringerike O-lag

43:04

+0:54

3.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

43:22

+1:12

4.

Kjersti Holt Hansen

Måren Ok

44:44

+2:34

5.

Linda Lövhammer

Strängnäs-Malmby OL

52:52

+10:42

6.

May Ingela Hope

Modum O-lag

58:18

+16:08

7.

Eirin Disch Mathisen

Ringerike O-lag

58:37

+16:27

DSQ

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

48:08

42

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

IL Tyrving

42:06

+0:00

2.

Grete Borge Hovi

Skien OK

43:19

+1:13

3.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

45:57

+3:51

4.

Ingrid Strande

Skien OK

47:35

+5:29

5.

Inger A. Tiltnes

IL Tyrving

49:41

+7:35

6.

Birgit Korvald

Nydalens Skiklubb

53:34

+11:28

7.

Elle Melbye

Heming-Njård O-lag

56:21

+14:15

8.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

57:42

+15:36

9.

Grete Berntsen

Måren OK

1:01:29

+19:23

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

32:33

+0:00

2.

Liv Feiring

Hamar OK

34:00

+1:27

3.

Gerd Yttervik

Lia Il

39:25

+6:52

4.

Marta Stang

Modum O-lag

40:15

+7:42

5.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

41:46

+9:13

6.

Aud Spjelkavik

IL Tyrving

51:32

+18:59

DNS

Elisabeth Ibsen

Lommedalens IL

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margit Reppesgård

Hedrum OL

33:44

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

34:53

+1:09

3.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklubb

39:32

+5:48

4.

Ranveig Sommerhein

Horten OK

1:10:07

+36:23

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Strand

Kongsberg O-lag

17:08

+0:00

2.

Henrik Andre Larsen

Kongsberg O-lag

18:55

+1:47

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Løseth

Ringerike O-lag

21:06

+0:00

2.

Alexander S. Hole

Nydalens Skiklubb

30:03

+8:57

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Mårtensson

Modum O-lag

46:18

+0:00

2.

Lars Skantze

IL Tyrving

49:36

+3:18

Klasse: H 17 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Thoresen

Fossekallen IL

52:37

+0:00

37 38 39 74

Klasse: H 19 A/ H21 A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:09:17

+0:00

2.

Sigve Vågsnes

Nydalens Skiklubb

1:11:05

+1:48

3.

Hans Trøan

Nydalens Skiklubb

1:15:55

+6:38

4.

Per Øyvind Stene

Nydalens Skiklubb

1:16:26

+7:09

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:20:20

+11:03

6.

Jan Tore Ludvigsen

Nydalens Skiklubb

1:22:49

+13:32

7.

Konstantin Mededev

Team Belarus

1:23:11

+13:54

8.

David Løver

Modum OL

1:23:24

+14:07

9.

Dag Steinar Ragvin

Skien OK

1:24:17

+15:00

10.

Thor Mella

Østmarka OL

1:26:39

+17:22

11.

Steinar Låg

Østmarka OL

1:28:56

+19:39

12.

Vasilij Steltsov

Team Belarus

1:30:16

+20:59

13.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:31:42

+22:25

14.

Einar Tommelstad

Nydalens Skiklubb

1:32:33

+23:16

15.

Lars Grønhovd

Modum O-lag

1:34:16

+24:59

16.

Maxim Streltsov

Team Belarus

1:35:18

+26:01

17.

Eirik Stærkeby Jelstad

Modum O-lag

1:35:23

+26:06

18.

Steinar Lande

Bø O-lag

1:38:58

+29:41

19.

Alexander Aleksejonok

Team Belarus

1:39:40

+30:23

20.

Erik Paulsrud

Bækkelaget Spkl.

1:39:50

+30:33

21.

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

1:41:45

+32:28

22.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:42:37

+33:20

23.

Terje Næss

Fossum IF

2:08:47

+59:30

24.

Frode Konst

IL Tyrving

2:29:20

+1:20:03

DSQ

Johan Michelsen

Nydalens Skiklubb

51:25

45 70 71 72 73 74 75 76 80

DSQ

Peter Näsholm

Nydalens Skiklubb

1:01:09

70 71 72 73 74 75 76 80 84

DNS

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

DNS

Anders Tiltnes

IL Tyrving

Klasse: H 19 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

GUOC Vancouver

36:18

+0:00

2.

Jørgen Mathias Nipen

IL Tyrving

37:16

+0:58

3.

Torstein Hole

Nydalens Skiklubb

41:35

+5:17

4.

Kenneth Sandvold

Eiker O-lag

43:08

+6:50

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg O-lag

47:02

+0:00

2.

Olav Høgseth

Ringerike O-lag

49:35

+2:33

3.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

50:45

+3:43

4.

Magnus Sterner

Strängnäs-Malmby OL

52:25

+5:23

5.

Frode Birkeland

Fossum IF

53:47

+6:45

6.

Pål Tveter

Indre Østfold OK

56:33

+9:31

7.

Vemund Kongsnes

Østmarka O-lag

58:03

+11:01

8.

Lars Strand

Stranden IL

59:50

+12:48

9.

Guttorm Egge

OSI

1:00:10

+13:08

10.

Christian Grorud

Haslum IL

1:03:47

+16:45

11.

Gunnar Hope

Modum O-lag

1:20:09

+33:07

DNS

Geir Sætre

Stranden IL

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

39:23

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

40:05

+0:42

3.

Ole Jonny Petersen

Eiker O-lag

40:52

+1:29

4.

Terje Mathisen

IL Tyrving

41:31

+2:08

5.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

41:58

+2:35

6.

Jan Steineger

IL Gneist

42:12

+2:49

7.

Njål Nore

Asker Skiklubb

44:05

+4:42

8.

Ove Martinsen

Hauketo IL

44:33

+5:10

9.

Per Schanche

Asker Skiklubb

46:37

+7:14

10.

Øyvind Sørlie

Hadeland O-lag

46:44

+7:21

11.

Per Gunnar Dahl

Ringerike O-lag

46:45

+7:22

12.

Geir Svingheim

Hadeland O-lag

48:08

+8:45

13.

Frode Løseth

Ringerike O-lag

48:14

+8:51

14.

Øyvind Fadum

Sande Spkl.

48:30

+9:07

15.

Bengt-Åke Jansson

Främmestads IK

50:07

+10:44

16.

Morten Karlsen

Måren OK

50:23

+11:00

17.

Arne Tiltnes

IL Tyrving

51:31

+12:08

18.

Are Eriksen

OSI

54:36

+15:13

19.

Don Skantze

IL Tyrving

55:34

+16:11

20.

Ole Texmo

Fet O-lag

55:57

+16:34

21.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

57:01

+17:38

22.

John Hofoss

Hadeland O-lag

59:21

+19:58

23.

Roy Gjerding

OK Moss

1:00:51

+21:28

24.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:01:26

+22:03

DSQ

Roger Mostue

Oppsal IF

55:13

37

DNS

Bjørn Grinde

OSI

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein S. Jacobsen

IL Tyrving

36:15

+0:00

2.

Trond Feiring

Hamar OK

40:15

+4:00

3.

Widar Taxth Løland

Lia Il

42:47

+6:32

4.

Helge Bjaaland

Heming-Njård O-lag

45:53

+9:38

5.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

46:27

+10:12

6.

Ingar Håkonsen

Kongsberg O-lag

48:11

+11:56

7.

Bjørn Ludvigsen

IF Sturla

48:32

+12:17

8.

Erik Johan Grorud

Haslum IL

48:48

+12:33

9.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

48:51

+12:36

10.

Per Ølchers

IL Tyrving

49:53

+13:38

11.

Geir Høsteland

Botne Skiklubb

50:38

+14:23

12.

Bård Stang

Ringsaker OK

54:39

+18:24

13.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

54:58

+18:43

14.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

58:29

+22:14

15.

Lars Martin Gjein

Stokke Il

58:52

+22:37

16.

Arne Lande

Bø O-lag

1:00:25

+24:10

17.

Trond Wettergreen

IL Driv

1:06:16

+30:01

18.

Olav Solberg

Bø O-lag

1:06:27

+30:12

DSQ

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

38:39

41

DSQ

Ragnar Hillestad

Lardal O-lag

47:01

41

DSQ

John Ivar Kjellevold

Modum OL

48:34

41

DSQ

Georg Kapperud

Oppsal IF

1:05:12

41

DSQ

Tom Ibsen

Lommedalens Il

1:22:26

41

DNS

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

24:39

+0:00

2.

Ivar Louis Berg

IF Sturla

31:16

+6:37

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

33:25

+8:46

4.

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

33:26

+8:47

5.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

34:04

+9:25

6.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

36:35

+11:56

7.

Torkild Torkildsen

Modum O-lag

36:52

+12:13

8.

Anton Lomme

Hedrum OL

37:09

+12:30

9.

Dagfinn Føllesdal

OSI

37:23

+12:44

10.

Kjell H. Eriksen

Fossum IL

37:51

+13:12

11.

Thor Edvardsen

Larvik OK

39:20

+14:41

12.

Steinar Ruud

Konnerud IL

40:24

+15:45

13.

Per Lund

Larvik OK

49:06

+24:27

14.

Knut Jacobsen

Sandefjord TIF

51:28

+26:49

15.

Erik Endeberg

Modum O-lag

53:38

+28:59

16.

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

57:43

+33:04

DSQ

Ronald Malcolm

Larvik OK

36:41

84

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Tvedten

Larvik OK

35:55

+0:00

2.

Birger Garberg

Ringerike O-lag

38:53

+2:58

3.

Magne Bekkelund

Røyken O-lag

55:01

+19:06

Klasse: Direkte kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Eggen

Nydalens Skiklubb

1:01:12

+0:00

2.

Birgitta Jansson

Främmestads IK

+0:0-12

DSQ

Inger Lise Solberg

Bø O-lag

1:02:41

31

Klasse: Direkte lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsa Frantzen

IL Tyrving

1:07:45

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 april 2012, 21:23:30

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

182

Antall startet:

175