Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KråkeCup #1 2023 17. april 2023

Klasse: Enkel kort Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anastasia

Arkitekturverket As

25:57

+0:00

2.

Sofie Iversen Røed

Arkitekturverket As

26:03

+0:06

3.

Hans Erik Eide

Arkitekturverket As

26:05

+0:08

4.

Lars Erik Harstad

Arkitekturverket As

26:07

+0:10

Klasse: Normal kort Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alecsander Skråning

In Situ As

31:29

+0:00

2.

Frida Oldervik

In Situ As

35:35

+4:06

3.

Helene Oppegaard

In Situ As

35:44

+4:15

4.

Undis Furuberg

In Situ AS

35:47

+4:18

5.

Mira Fosser Lundsrud

Are Treindustrier aS

36:05

+4:36

6.

Hanne Wold Gundersen

Våler kommune

36:15

+4:46

7.

Egon Lundsrud

Are Treindustrier As

36:18

+4:49

8.

Maria Thøgersen Eide

In Situ As

38:20

+6:51

9.

Åse Hjorth

In Situ As

38:24

+6:55

9.

Lasse Eide

Arkitekturverket As

38:24

+6:55

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

39:28

+7:59

12.

Jan Erik Hyllseth

Arkitekturverket As

39:35

+8:06

13.

Charlotte Aune Bryne

Moss Kommune

42:54

+11:25

14.

MarianneLøken

Arkitekturverket As

48:05

+16:36

15.

Elisabet Breimo

Viken Fylkeskommune

48:40

+17:11

16.

Njål Brekke

Trigonor AS

51:57

+20:28

17.

Rikke Tollefsen

Trigonor AS

52:02

+20:33

18.

Eiril Tollefsen

Trigonor AS

52:03

+20:34

19.

Aisha Elmi

Patentstyret

56:25

+24:56

20.

Shire Elmi

Patenstyret

58:07

+26:38

21.

Morten Dromnes

Trigonor AS

1:07:04

+35:35

22.

Pia Dromnes

Trigonor AS

1:07:06

+35:37

23.

Tina Strickert

Trigonor AS

1:13:34

+42:05

24.

Gro Engen

Trigonor AS

1:13:36

+42:07

25.

Lindis Markusen

Trigonor AS

1:13:40

+42:11

Klasse: Normal lang Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Klyve

Tannstein As

34:31

+0:00

2.

Mathilde Abrahamsen

Meny Mosseporten

35:45

+1:14

3.

Jan Løken Johannessen

Elektroskandia Norge As

41:18

+6:47

4.

Harald Bauger

Metos

44:32

+10:01

5.

Therese Strømme

Moss kommune barnevernstjeneste

47:35

+13:04

5.

Hege Rytter Jakobsen

Moss kommune barnevernstjeneste

47:35

+13:04

DSQ

Magne Janitz

Rygge Ungdomsskole

28:32

121

DSQ

Stephen Roger Bryne

Moss Kommune

30:32

122 114 115 120 127 121 129 130

Klasse: Vanskelig Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Løken

Arkitekturverket As

30:56

+0:00

2.

Selmer Løken

Arkitekturverket As

32:07

+1:11

3.

Emma Aune Jakobsen

Trigonor AS

34:57

+4:01

4.

Tuva Fosser Lundsrud

Are Treindustrier

39:35

+8:39

Klasse: Nybegynner Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

14:07

+0:00

DSQ

Sverre Klyve Nordahl

Tannstein As

23:51

108 103 130

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Lødeng

OK Moss

30:27

+0:00

2.

Kaia Lie

OK Moss

33:55

+3:28

3.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

39:19

+8:52

4.

Roy Gjerding

OK Moss

40:57

+10:30

5.

Inger Lindløv

OK Moss

43:33

+13:06

6.

Sigurd Pedersen

OK Moss

1:09:45

+39:18

103 100

7.

Mona Nyrud Pedersen

OK Moss

1:09:48

+39:21

103 100

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mio Gressli Schive

OK Moss

16:20

+0:00

2.

Annette Schive

OK Moss

16:29

+0:09

3.

Serena Sandli Wiken

OK Moss

20:30

+4:10

4.

My

OK Moss

20:31

+4:11

5.

Kala Menedez

OK Moss

22:27

+6:07

6.

Aksel Menendez

OK Moss

22:38

+6:18

Klasse: Enkel kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luka Kraskovskis

OK Moss

21:38

+0:00

2.

Lotta Ringstad Holt

Fredrikstad SK

24:07

+2:29

3.

Eva Kontaute

OK Moss

27:20

+5:42

4.

Christine Ringstad

FSK

29:12

+7:34

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Gressli

OK Moss

34:33

+0:00

2.

Christopher Schive

OK Moss

34:45

+0:12

3.

Odd Ragnar Pettersen

OK Moss

36:15

+1:42

4.

Martin Eisvang

OK Moss

46:49

+12:16

5.

Eli Rudshagen

OK Moss

46:59

+12:26

6.

Per Erik Holt

Fredrikstad SK

47:59

+13:26

7.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

50:28

+15:55

DSQ

Elisabeth Rømcke

OK Moss

35:13

105

Klasse: Vanskelig

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

30:14

+0:00

2.

Donatas Kontautas

OK Moss

32:29

+2:15

3.

Anders Eisvang

OK Moss

36:40

+6:26

4.

Morten Breimo

OK Moss

36:44

+6:30

5.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

37:07

+6:53

6.

Birk Breimo

OK Moss

37:34

+7:20

7.

Trym Breimo

OK Moss

39:50

+9:36

8.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

42:47

+12:33

9.

Linus Gottfridson

Fredrikstad Triathlon klubb

45:49

+15:35

10.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

47:35

+17:21

11.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

48:58

+18:44

DSQ

Martin Malmstrøm

OK Moss

30:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 april 2023, 09:47:04

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80