Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Publikumsløp 1 27. april 2023

Klasse: 2,5 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luka Kraskovskis

OK Moss

50:34

+0:00

2.

Kerstin Eriksson

Ok Kåre

1:12:31

+21:57

Klasse: 3,5 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

1:02:03

+0:00

2.

Frank Johannes Bjøringsøy

Indre Østfold OK

1:08:15

+6:12

3.

Simon Lund Eikrem

Freidig

1:09:58

+7:55

4.

Trude Forsbak

Freidig

1:13:41

+11:38

5.

Michael Ochsenbein

OLGbiberist

1:40:19

+38:16

6.

Eiril Hagelid Norheim

Freidig

1:43:16

+41:13

DSQ

Yvone Fosser

Heming OK

120 48 107 44 54 57 41 64 33 249

Brutt

Eva Amundsen

Freidig

Klasse: 3,0 A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

29:30

+0:00

2.

Hallvard Hellevik

Freidig

30:17

+0:47

3.

Bo Simonsen

FIF Hillerød Orientering

30:40

+1:10

4.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

31:45

+2:15

5.

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

31:46

+2:16

6.

Frode Robertsen

Stokke IL

33:08

+3:38

7.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

35:52

+6:22

8.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

35:58

+6:28

9.

Au?ra Bartkevi?ien?

SM Gaja

37:39

+8:09

10.

Siri Simonsen

FIF Hillerød Orientering

38:03

+8:33

11.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

38:59

+9:29

12.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

40:23

+10:53

13.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

40:26

+10:56

14.

Tove Heimdal

Konnerud IL

46:29

+16:59

15.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

49:22

+19:52

16.

Lis Dæhli

Løten o-lag

50:56

+21:26

17.

Fredrik Steiwer

Lillomarka OL

52:03

+22:33

18.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:03:04

+33:34

249

19.

Siren Greve

Bergens TF

1:03:16

+33:46

249

DSQ

Ferri Gassner

NF Wien

10:06

46 47 50 49 119 115 48

DSQ

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

10:14

46 47 50 49 119 115 48 41 64 249

DSQ

Bjorn Alpberg

Almby IK

11:01

46 47 50 49 119 115 48

DSQ

Eivind Berner Myhre

NTNUI

38:06

64

DSQ

Reidunn Hallan

Lillomarka OL

55:08

46

DSQ

Barbara Dawson

Garingal Orienteers

1:11:29

50 49 119 115 41 64

DSQ

Graeme Dawson

Garingal Orienteers

1:11:48

50 49 119 115

Brutt

Trond Wettergreen

Driv IL

Klasse: 5,0 A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Gustafsson

KFUM Örebro OK

31:05

+0:00

2.

Ludvig Ek

Nyköpings OK

31:56

+0:51

3.

Håvard Haga

Nydalens SK

34:06

+3:01

4.

Jan Erik Naess

Fossum IF

38:51

+7:46

5.

Tadas Dementavicius

SM Gaja

40:33

+9:28

6.

Jørgen Tegdan

Freidig

42:42

+11:37

7.

Alf Petter Lynum

Freidig

44:27

+13:22

8.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

44:48

+13:43

9.

Isak Fransson

OK Njudung

45:24

+14:19

10.

Kjell Arild Karlsen

Fredrikstad SK

45:44

+14:39

11.

Oskar Edvardsson

NTNUI

46:15

+15:10

12.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

46:18

+15:13

13.

Jakob Hjelseth

NTNUI

47:39

+16:34

14.

Svetlana Mironova

Halden SK

49:32

+18:27

15.

Espen Bekhus

Fredrikstad SK

49:39

+18:34

16.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

51:06

+20:01

17.

Steinar Lande

Bø OL

52:16

+21:11

18.

Mathea Spets Storhov

Freidig

52:47

+21:42

19.

Ugne Skucaite

SM Gaja

53:06

+22:01

20.

Eskil Frischknecht

NTNUI

53:53

+22:48

21.

Nils Hæstad

Fossum IF

54:01

+22:56

22.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

54:59

+23:54

23.

Henning Strand

IL BUL-Tromsø

55:07

+24:02

24.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

55:48

+24:43

33

25.

Anne Edwards

Lakeland OC

56:33

+25:28

26.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

56:47

+25:42

27.

Mathias Leroyer

Freidig

57:17

+26:12

28.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

58:26

+27:21

29.

Neda Davidaviciute

SM Gaja

59:23

+28:18

30.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

1:01:23

+30:18

31.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

1:02:29

+31:24

32.

Maria Strømdal Wik

Freidig

1:02:52

+31:47

33.

Anthony Leroyer

Freidig

1:04:37

+33:32

34.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:04:54

+33:49

35.

Annika Lund Eikrem

Freidig

1:07:39

+36:34

36.

Mari Eidsmo

Freidig

1:07:57

+36:52

37.

Scott Collier

Cornwall OC

1:18:04

+46:59

38.

Yiching Huang

Moxina OK

1:25:50

+54:45

39.

Roger Larsson

Ok Kåre

1:28:27

+57:22

40.

Henning Schou

OK Snab

1:37:57

+1:06:52

46

41.

Martine Hoeksma

OLifant

1:53:26

+1:22:21

42.

Pim Van der Wijk

OLifant

1:58:39

+1:27:34

46

DSQ

Juni Hagelid Norheim

Freidig

46 47 48 50 49 69 60 61 119 115 108 38 10...

DSQ

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

40:00

46 47

DSQ

Hilda Holmqvist Johansson

IK Hakarpspojkarna

46:52

60 64 249

DSQ

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

1:01:50

108 33

DSQ

Ane Malene Kolstad

Freidig

1:04:40

107

DSQ

Phil Slingsby

DrongO

1:27:53

46 47 48 61

DSQ

Helle Schou

OK Snab

2:18:22

108 38

Brutt

Raúl Ferra

Halden SK

Brutt

Lina Storler Snøfugl

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 april 2023, 14:49:39

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

88

Antall startet:

88