Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 16. mai 2023

Klasse: d11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

17:50

+0:00

2.

Julie Kolderup

Klubbløs

23:31

+5:41

3.

Liv Bryhni Opseth

IL Koll

38:28

+20:38

4.

Henny Berg

IL Koll

43:01

+25:11

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Refvem Kolderup

IL Koll

25:57

+0:00

2.

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

26:42

+0:45

3.

Nils Nikolaisen

IL Koll

31:24

+5:27

4.

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

33:00

+7:03

5.

Lauritz Hellerud

IL Koll

33:33

+7:36

6.

Tallak Bakken Aasebø

IL Koll

34:53

+8:56

7.

William Tesli

Fossum IF

47:04

+21:07

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betty Grenborgen

IL Koll

35:50

+0:00

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

31:36

+0:00

2.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

32:12

+0:36

3.

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

34:28

+2:52

4.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

44:36

+13:00

77 92 93 94 95 87 88 90

Klasse: d15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

48:49

+0:00

2.

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

49:04

+0:15

Klasse: h15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Aspelund

Nydalen SK

36:26

+0:00

2.

Frode Wallberg

Heming Orientering

37:45

+1:19

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Grenborgen

IL Koll

42:06

Ole Owren Valmot

IL Koll

41:07

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

25:02

Oscar Henriksen

Koll

36:00

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

45:09

72 73 76 77 78 79 80 81 82 79 83 84 8...

Anna Sexe

IL Koll

37:17

Helene Skomedal

IL Koll

52:48

Tor Skomedal

IL Koll

52:48

Erik Nyland Aspelund

IL Koll

55:10

Edvard Bruni Prydz

Heming Orientering

56:15

131

Leonardo Bruni Prydz

Heming Orientering

55:31

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

41:57

Ingvild Finborud

IL Koll

36:08

72 73 76 77 78 79 80 81 82 79 83 84 8...

Theodor Walther Jensen

IL Koll

23:38

Bjørn Eriksen

Klubbløs

42:49

130 131 74

Olai Dahle

IL Koll

31:07

Petra Kjus Skomedal

IL Koll

52:55

Axel Bromander Bjerkreim

IL Koll

45:01

Jakob Fladmoe

IL Koll

23:06

Maria Sørdal

Klubbløs

34:07

Jens Kristian Holm

Klubbløs

55:22

Elise Kristine Holm

Klubbløs

55:58

Eirik Davik Nicolaisen

IL Koll

23:07

Marie Nikolaisen

IL Koll

14:56

135 95 136 137 138 90

Ola Berge

IL Koll

23:16

Knut Anders Løken

IL Koll

29:57

Klasse: åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sandven

IL Koll

30:57

+0:00

2.

Asbjørn Lerø Kongsnes

Østmarka OK

32:35

+1:38

3.

Ulf Brenna

Heming Orientering

33:20

+2:23

4.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

34:41

+3:44

5.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

34:52

+3:55

6.

Eirik Næss-Ulseth

Heming Orientering

35:23

+4:26

7.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

36:01

+5:04

8.

Inkognito

Klubbløs

36:15

+5:18

9.

Skage Grønneberg

Heming Orientering

37:08

+6:11

10.

Roger Birkeland

Telenor

37:52

+6:55

11.

Mari Aarseth

Nydalens SK

38:06

+7:09

78

12.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

38:58

+8:01

13.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

39:13

+8:16

14.

Guttorm Egge

IL GeoForm

39:43

+8:46

15.

Trygve Sunde Kolderup

40:07

+9:10

16.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

41:06

+10:09

16.

Paul Hinsch

Klubbløs

41:06

+10:09

18.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

41:30

+10:33

19.

Sindre Lian

IL Koll

41:34

+10:37

20.

Paul Wade

Fossum IF

42:03

+11:06

21.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

42:03

+11:06

21.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

42:03

+11:06

78 79 80 81 82 79 83 84 85

23.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

42:20

+11:23

24.

Ludvig Ludvigsen

IL Koll

42:33

+11:36

25.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

42:59

+12:02

26.

Raghnild Bråten

IL Koll

43:02

+12:05

27.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

45:27

+14:30

28.

Anne Danielsen

Nydalens SK

47:17

+16:20

29.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

48:22

+17:25

30.

Tore Kalhovd

Fossum IF

51:14

+20:17

31.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

51:32

+20:35

32.

Pål Myklebust

IL Koll

51:55

+20:58

33.

Martin Sørdal

Klubbløs

52:56

+21:59

34.

Trond K Nyland

IL Koll

56:34

+25:37

35.

Jacob Dybwad

Veritas BIL

57:11

+26:14

36.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

59:19

+28:22

88

37.

Erik Thorstensen

IL GeoForm

1:05:16

+34:19

38.

Erik Borg

IL Koll

1:10:25

+39:28

39.

Martin Åm

IL GeoForm

1:12:23

+41:26

72

Klasse: åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Owren Valmot

IL Koll

25:16

+0:00

2.

Ane Funderud

IL Koll

27:08

+1:52

3.

Aleidis Løken

Heming Orientering

29:30

+4:14

4.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

33:49

+8:33

5.

Filip Engebretsen

Klubbløs

36:51

+11:35

6.

Elias Stubberud

Nydalens SK

37:56

+12:40

7.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

38:59

+13:43

8.

Anne Ragnhild kjus Skomedal

IL Koll

42:44

+17:28

9.

Elin Bryhni

IL Koll

54:21

+29:05

10.

Aina Grymyr

Nordre Follo Orientering

1:04:59

+39:43

11.

Linda Tran Fladmoe

IL Koll

1:10:47

+45:31

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

IL Koll

33:41

+0:00

2.

Per Rygh

Heming Orientering

40:49

+7:08

3.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

44:23

+10:42

4.

Odd Kletteli

Bækkelaget SK

47:15

+13:34

5.

Roar Gudding

Fossum IF

53:32

+19:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2023, 20:08:12

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

101

Antall startet:

101