Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 23. mai 2023

Klasse: d11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

13:17

+0:00

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tallak Bakken Aasebø

IL Koll

22:17

+0:00

2.

William Tesli

Fossum IF

30:56

+8:39

3.

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

33:55

+11:38

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Skålsvik

Bodø og Omegn IF Orientering

35:27

+0:00

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

21:24

+0:00

2.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

26:45

+5:21

3.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

34:28

+13:04

4.

Simen Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

40:03

+18:39

5.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

41:15

+19:51

DNS

Jonathan Fodstad

IL Koll

Klasse: d15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

46:22

+0:00

DNS

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

Klasse: h15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Wallberg

Heming Orientering

35:26

+0:00

2.

Andreas N Aspelund

IL Koll

40:03

+4:37

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Grenborgen

IL Koll

34:09

Anna Sexe

IL Koll

23:36

Linda Tran Fladmoe

IL Koll

21:47

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

37:45

Ingvild Finborud

IL Koll

18:04

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

19:07

Iben A Valstad

IL Koll

Jakob Fladmoe

IL Koll

17:59

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

23:49

Peter August Slagsvold

IL Koll

29:56

Stian Lillegård

Lillomarka OL

20:37

Leonardo Bruni Prydz

Heming Orientering

50:35

Edvard Teodor Bruni Prydz

Heming Orientering

53:04

Jens Holm

Heming Orientering

52:05

134

Elise Holm

Heming Orientering

50:45

Tor Grenborgen

IL Koll

35:42

Margrethe Loe

Klubbløs

23:59

Maja Danino Mjøen

IL Koll

41:30

95

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

41:47

95

Maria Sørdal

Klubbløs

25:36

73

Ellen Skjerve

Klubbløs

38:11

Ellen Haukaas

IL Koll

34:57

Elwod Thomsen

IL Koll

29:00

Einar Pettersen

IL Koll

27:04

Kristin Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

29:00

Borgar Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

26:49

90

Klasse: åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

IL Koll

26:19

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

30:06

+3:47

3.

Mikko Salonen

Helsingin Sunnistajat

30:45

+4:26

4.

Karl Rikard Løvhaug

IL Koll

31:22

+5:03

5.

Knut Sandven

IL Koll

31:24

+5:05

6.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

31:54

+5:35

7.

Ulf Brenna

Heming Orientering

32:55

+6:36

8.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

34:14

+7:55

9.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

34:50

+8:31

10.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

35:17

+8:58

11.

Rolv Anders Systad

Lyn

35:34

+9:15

12.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

36:06

+9:47

13.

Anders Pederstad

Klubbløs

36:25

+10:06

14.

Asbjørn Lerø Kongsnes

Østmarka OK

37:52

+11:33

15.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

38:13

+11:54

16.

Marit Owren Valmot

IL Koll

39:32

+13:13

17.

Guttorm Egge

IL GeoForm

39:38

+13:19

18.

Trygve Kolderup

Klubbløs

39:46

+13:27

19.

Erik Sauar

IL Koll

42:52

+16:33

20.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

43:12

+16:53

21.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

44:32

+18:13

22.

Bjørn Solhjem

Sørkedalens IF

46:39

+20:20

23.

Paul Hinsch

Njård

46:48

+20:29

24.

Line Sommerfeldt

Asker Skiklubb

47:55

+21:36

25.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

48:05

+21:46

26.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

48:32

+22:13

27.

Anders Flågen

Heming Orientering

49:17

+22:58

28.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

50:28

+24:09

29.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

51:08

+24:49

30.

Bo Engdahl

Koll

51:51

+25:32

31.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

52:18

+25:59

32.

Erik Thorstensen

IL GeoForm

54:25

+28:06

33.

Bo Bratsberg

54:37

+28:18

34.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

57:45

+31:26

35.

Filip Engebretsen

Klubbløs

59:36

+33:17

36.

Bernt Christian Hellerud

IL Koll

59:41

+33:22

90

37.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:01:05

+34:46

38.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:05:11

+38:52

39.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:25:17

+58:58

40.

Erlend Prestgard

Heming Orientering

+0:0-19

Brutt

Harald Østgaard Lund

IL GeoForm

2:23

73 74 76 83 77 78 79 80 81 82 85 77 8...

Brutt

Anne Danielsen

Nydalens SK

39:25

87 88 92 93 90

DNS

Paul Wade

Fossum IF

DNS

Erik Borg

IL Koll

DNS

Lars Halvorsen

IL Koll

Klasse: åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Sidseldatter Husebye

IL Koll

23:17

+0:00

2.

Magnus Valmot

IL Koll

27:26

+4:09

3.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

29:42

+6:25

4.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

30:47

+7:30

5.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

31:43

+8:26

6.

Torkjel Skomdal

IL Koll

31:51

+8:34

7.

Unni Marie Skålsvik

Bodø og Omegn IF Orientering

33:37

+10:20

8.

Aleidis Løken

Heming Orientering

34:07

+10:50

9.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

34:52

+11:35

10.

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

42:20

+19:03

73

11.

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

42:29

+19:12

12.

Jens Standal

IL Koll

42:35

+19:18

13.

Oscar Henriksen

IL Koll

42:42

+19:25

14.

Ludvig Ludvigsen

IL Koll

42:46

+19:29

15.

Grete Berntsen

Måren OK

45:05

+21:48

16.

Knut Anders Løken

IL Koll

46:12

+22:55

17.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

46:51

+23:34

18.

Celine Amlie Brenna

Heming Orientering

51:30

+28:13

19.

Trond Kildal

Heming Orientering

52:31

+29:14

20.

Guro Øsebak

IL Koll

55:37

+32:20

21.

Borghild Sundvor

Klubbløs

55:48

+32:31

22.

Caroline Eide

Gjøvard

1:59:55

+1:36:38

90

23.

Nora Sørlie

Klubbløs

2:00:01

+1:36:44

90

Brutt

Synne Opheim

Bækkelaget SK

2:34

73 74 76 83 77 85 84 74 87 88 92 93 9...

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

25:23

+0:00

72 74 76 83 77 85 84 74 87 88 92

2.

Øystein Madsen

Haugerud IF

27:33

+2:10

85

3.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

28:39

+3:16

4.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:05

+7:42

5.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

35:44

+10:21

6.

Fridulv Sagberg

IL Koll

40:03

+14:40

7.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

45:19

+19:56

8.

Per Haugen

Lillomarka OL

48:06

+22:43

9.

Jon Fougner

Njård

48:48

+23:25

10.

Terje Throndsen

Nittedal OL

54:17

+28:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2023, 20:59:57

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

120

Antall startet:

115