Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårløpet 1. mai 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

25:52

21:33

Ellinor Vullum Myhra

Stjørdals-Blink Orientering

19:31

16:15

52 54 48

Olav Gudding

Frol IL

25:54

21:35

Ingrid Skjøstad Husbyn

Stjørdals-Blink Orientering

35:32

29:36

54 48 35

Jo Skjøstad Husbyn

Stjørdals-Blink Orientering

12:38

10:31

52 54 35

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

16:36

13:50

Emilie Lægran

Stjørdals-Blink Orientering

20:42

17:15

52 54 48

Marie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

20:19

16:55

Edvard Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

15:17

12:44

54

Ole Torpe Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

15:06

12:35

Tora Ims

Stjørdals-Blink Orientering

25:42

21:25

Hedda Ims

Stjørdals-Blink Orientering

25:49

21:30

54

Emma Hessevik-Østerås

Stjørdals-Blink Orientering

31:12

26:00

54 48

Sara Fagerbakke Heggseth

28:03

23:22

52 48 35

Johannes Berg

27:34

22:58

48 35

DNS

Edvin Marstrand Hasle

Freidig

DNS

Einar Wold Aalde

Freidig

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birka Neese-Følstad

Freidig

19:50

11:01

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Chris Leon Elvsveen

Malvik IL

25:43

+0:00

12:14

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Skjørholm Dillan

Verdal OK

28:53

+0:00

13:45

2.

Ida Årstadvold

Verdal OK

41:45

+12:52

19:52

3.

Gro Teodorsen

Frol IL

42:59

+14:06

20:28

DSQ

Arne Espen Dillan

Verdal OK

33:27

105

Brutt

Hilde Ferstad Gudding

Frol IL

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gregoire Bonnemaire

Freidig

25:39

+0:00

8:50

2.

Ingvil Snøfugl

Freidig

29:04

+3:25

10:01

3.

Lene Marit Ness-Jensen

Frol IL

31:43

+6:04

10:56

4.

Astrid Svendgård

Frol IL

31:50

+6:11

10:58

5.

Morten Heggseth

Stjørdals-Blink Orientering

38:15

+12:36

13:11

57 40 53

6.

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

45:11

+19:32

15:34

DNS

Trond Sturla Rånes

Verdal OK

DNS

Silje Dybdahl

Frol IL

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

26:32

+0:00

9:08

2.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

31:23

+4:51

10:49

3.

Kjetil Krogh

Freidig

34:59

+8:27

12:03

4.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

38:10

+11:38

13:09

5.

Emily Gaddis

45:39

+19:07

15:44

53

6.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

49:27

+22:55

17:03

7.

Magne Eidem

Selbu OK

55:46

+29:14

19:13

DSQ

Ola Aalde

Freidig

1:22:05

105 110

DNS

Snorre Gudding

Frol IL

DNS

Jon Marius Iversen

Verdal OK

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

30:13

+0:00

6:52

2.

Børge Leiren

Byåsen IL

38:12

+7:59

8:40

3.

Erlend Engzelius Gylver

NTNUI

41:02

+10:49

9:19

4.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

41:23

+11:10

9:24

5.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

47:28

+17:15

10:47

6.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

49:25

+19:12

11:13

7.

Sina Blix Prestmo

Wing OK

52:32

+22:19

11:56

8.

Barbora Balcarova

NTNUI

53:17

+23:04

12:06

9.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:00:27

+30:14

13:44

10.

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

1:00:45

+30:32

13:48

11.

Lars Imsland

Wing OK

1:05:12

+34:59

14:49

12.

Asbjørn Fjellvåg

1:06:35

+36:22

15:07

34 53

DSQ

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

41:43

34

DSQ

Sindre Engzelius Gylver

Sogndal IL

53:49

33 44 110

DNS

Håvard Dybdahl

Frol IL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tuva Skjøstad Husbyn

Stjørdals-Blink Orientering

19:35

10:52

Natalie Lægran

Stjørdals-Blink Orientering

24:41

13:42

Guro Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

18:11

10:06

Ingvild Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

16:55

9:23

Elvira Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

15:42

8:43

Maren Gederaas

Stjørdals-Blink Orientering

21:23

11:52

DSQ

Tiril Gudding

Frol IL

29:33

53

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

24:05

+0:00

11:28

2.

Mali Gudding

Frol IL

31:23

+7:18

14:56

3.

Ingrid Gudding

Verdal OK

35:45

+11:40

17:01

DSQ

Sina Marstrand Hasle

Freidig

104 49 105 59 108 60 55 103 53 100

DSQ

Tiril Hansen Gederaas

Stjørdals-Blink Orientering

30:00

DNS

Heidi Rånes

Verdal OK

DNS

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

24:13

+0:00

8:21

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

24:32

+0:19

8:27

3.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

27:46

+3:33

9:34

4.

Vilde Haaland

Wing OK

28:35

+4:22

9:51

5.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

30:15

+6:02

10:25

6.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

32:54

+8:41

11:20

DSQ

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

1:35

105 110 40 107 108 109 55 103 53 100

DNS

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

DNS

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

27:54

+0:00

9:00

2.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

30:23

+2:29

9:48

3.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

33:41

+5:47

10:51

4.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

35:00

+7:06

11:17

5.

Maia Ruano Strand

Wing OK

35:41

+7:47

11:30

6.

Helmine Laksholm Grindberg

Verdal OK

37:34

+9:40

12:07

7.

Guro Haaland

Wing OK

37:35

+9:41

12:07

8.

Vilja Espendatter Walldén Hermann

Verdal OK

39:49

+11:55

12:50

9.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

41:26

+13:32

13:21

10.

Mia Reinås

Frol IL

42:26

+14:32

13:41

11.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

42:35

+14:41

13:44

12.

Emma Imsland

Wing OK

44:19

+16:25

14:17

13.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

45:43

+17:49

14:44

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Indregard

NTNUI

53:10

+0:00

10:01

2.

Sunniva Morgan

Malvik IL

59:24

+6:14

11:12

3.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

59:50

+6:40

11:17

4.

Ingvild Wang

NTNUI

1:06:34

+13:24

12:33

5.

Maria Ulseth Sylte

NTNUI

1:06:45

+13:35

12:35

6.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:08:20

+15:10

12:53

7.

Kaja Samuelsen Skiri

NTNUI

1:09:53

+16:43

13:11

DSQ

Marit Rønning Skoglund

Nydalens SK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Skoglund

Frol IL

53:20

+0:00

12:07

DSQ

Mari Berger Skjøstad

Stjørdals-Blink Orientering

30:21

31 33 44 110

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

29:49

+0:00

9:37

2.

Tone Almås

IL Leik

36:32

+6:43

11:47

3.

Mai Iren Almås

IL Leik

50:12

+20:23

16:11

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

32:38

+0:00

11:15

DNS

Heidi Falck

Tyrving IL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

55:44

+0:00

19:13

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

16:43

9:17

Sverre Blix Prestmo

Wing OK

20:41

11:29

Trym Ness-Jensen

Frol IL

34:45

19:18

Håkon Hemming

Frol IL

33:28

18:35

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

42:35

23:39

DNS

Marius Dybdahl

Frol IL

DNS

Simon Mitchell Iversen

Verdal OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

20:21

+0:00

9:41

2.

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

22:38

+2:17

10:46

3.

Johannes Gudding

Verdal OK

31:08

+10:47

14:49

4.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

34:31

+14:10

16:26

5.

Endre Krogh

Freidig

37:16

+16:55

17:44

DSQ

Torstein Wold Aalde

Freidig

DNS

Erik Hemming

Frol IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

23:15

+0:00

8:01

2.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

25:27

+2:12

8:46

3.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

29:08

+5:53

10:02

4.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

30:43

+7:28

10:35

5.

Tim Aursand

Malvik IL

31:07

+7:52

10:43

6.

Jesper Rønsberg

Malvik IL

31:15

+8:00

10:46

7.

Brage Reinås

Frol IL

38:47

+15:32

13:22

57

DSQ

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

57 105 110 40 107 108 109 55 103 53 100

DNS

Erik Rånes

Verdal OK

DNS

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

48:16

+0:00

10:58

2.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

50:40

+2:24

11:30

3.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

1:28:27

+40:11

20:06

DNS

Noa Høydal

Verdal OK

DNS

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

53:09

+0:00

10:01

2.

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

56:52

+3:43

10:43

DNS

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

54:00

+0:00

7:30

2.

Ola Keiserås

IL Leik

55:41

+1:41

7:44

3.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

55:55

+1:55

7:45

4.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:00:40

+6:40

8:25

5.

Samuel Schiess

Byåsen IL

1:03:30

+9:30

8:49

6.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

1:04:39

+10:39

8:58

7.

Marius Staff

NTNUI

1:07:11

+13:11

9:19

8.

Hans-Petter Eikedalen

Porsgrunn OL

1:21:07

+27:07

11:15

9.

Agnar Renolen

Wing OK

1:26:32

+32:32

12:01

DSQ

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

32:34

31 32 33 36 39 41

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

33:34

31 32 33 36 39 41

DSQ

Lavran Thorstensen

NTNUI

1:06:59

41 58 37

Brutt

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

DNS

Anders Horvei

Raumar Orientering

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

44:27

+0:00

8:23

2.

Nicholas Morgan

Malvik IL

46:52

+2:25

8:50

3.

Frank Aasgård

Wing OK

47:24

+2:57

8:56

4.

Hermann Leithe

Frol IL

47:57

+3:30

9:02

5.

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

49:44

+5:17

9:23

6.

Rune Gudding

Verdal OK

50:27

+6:00

9:31

7.

Jon Anders Røe

Verdal OK

52:38

+8:11

9:55

8.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

1:00:06

+15:39

11:20

9.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

1:05:12

+20:45

12:18

10.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

1:12:53

+28:26

13:45

41 34

11.

Snorre Gangaune

Freidig

1:14:58

+30:31

14:08

DNS

Frode Engtrø

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

38:32

+0:00

8:45

2.

Joar Svendgård

OK Skøynar

44:39

+6:07

10:08

3.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

44:48

+6:16

10:10

4.

Frode Haugskott

OL Trollelg

44:52

+6:20

10:11

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

52:33

+14:01

11:56

DSQ

Erik Aalde

Freidig

39:15

56

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Skjerve

Verdal OK

27:30

+0:00

8:52

2.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

30:31

+3:01

9:50

3.

Morten Skoglund

Byåsen IL

43:39

+16:09

14:04

41 32 53

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Mack Berger

Stjørdals-Blink Orientering

38:11

+0:00

13:10

110 41 46 32 34

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

38:38

+0:27

13:19

3.

Rolf Karset

Steinkjer OK

57:42

+19:31

19:53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 mai 2023, 14:06:19

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

179

Antall startet:

157