Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 20. juni 2023

Klasse: d11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

9:21

+0:00

2.

Liv Bryhni Opseth

IL Koll

16:39

+7:18

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Nyland Aspelund

IL Koll

10:06

+0:00

2.

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

10:58

+0:52

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

59:43

+0:00

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Fodstad

IL Koll

21:16

+0:00

92

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

27:31

+0:00

2.

Karl Rygh

IL Koll

28:59

+1:28

3.

Karl Rikard Løvhaug

IL Koll

30:15

+2:44

132

4.

Lars Halvorsen

IL Koll

30:35

+3:04

5.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

31:23

+3:52

6.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

31:58

+4:27

7.

Petter Halvorsen

Nydalens SK

34:06

+6:35

8.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

34:44

+7:13

9.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving IL

37:20

+9:49

10.

Lasse Nederhoed

Klubbløs

38:08

+10:37

11.

Guttorm Egge

IL GeoForm

38:25

+10:54

12.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

38:31

+11:00

13.

Bjørge Solli

Askøy OL

39:02

+11:31

132

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

39:19

+11:48

132

15.

Bjørn Solhjem

NTNUI

39:58

+12:27

132

16.

Bjørn Erik-Gunnerød

Asker Skiklubb

41:02

+13:31

17.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

41:24

+13:53

18.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

41:25

+13:54

19.

Jon Gunnar Henriksen

Rudhsbygd

41:38

+14:07

20.

Bernt Christian Hellerud

IL Koll

42:49

+15:18

21.

Martin Sørdal

Lillomarka OL

47:08

+19:37

22.

Philip Engebretsen

Klubbløs

47:35

+20:04

23.

Trond Nyland

IL Koll

48:12

+20:41

24.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

49:27

+21:56

25.

Bo Bratsberg

Klubbløs

49:34

+22:03

26.

Frank Åge Kippernes

Kårvåg IL

50:01

+22:30

27.

Tor Erik Olsen

Klubbløs

50:24

+22:53

28.

Thomas Kjeldsberg

Nordberg basketklubb

50:39

+23:08

29.

Anders Flågen

Heming Orientering

51:48

+24:17

30.

Lars Gjesvik

Nordberg basketklubb

52:56

+25:25

31.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

55:23

+27:52

32.

Torstein Schjell

Armada

56:11

+28:40

33.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

57:37

+30:06

34.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

59:16

+31:45

35.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:05:06

+37:35

36.

Karsten Borge

BK OK

1:10:01

+42:30

37.

Leif Opseth

IL Koll

1:15:22

+47:51

DSQ

Greger Svenn

Klubbløs

16:53

79 80 81 83 87 92 94 96 90

DSQ

Asbjørn Kongsnes

Østmarka OK

21:17

87 92 94 96 90

Brutt

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

49:06

132 79 80 81 83 87 92 94

Brutt

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:00:47

92 94 96

DNS

Martin Christoffer Borg

IL Koll

Avlest

Karl Rikard Løvhaug

IL Koll

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

29:22

+0:00

2.

Harald Østgaard Lund

IL GeoForm

30:29

+1:07

3.

Torkjell Skomedal

IL Koll

34:11

+4:49

4.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

34:46

+5:24

5.

Helge Standal

IL Koll

35:10

+5:48

6.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

42:31

+13:09

7.

Ole Martin Halck

Klubbløs

47:25

+18:03

8.

Mike Long

UCD Dublin

48:48

+19:26

9.

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

51:28

+22:06

10.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

53:04

+23:42

11.

Trond Kildal

IL Koll

57:36

+28:14

12.

Bjørn Myr

Klubbløs

58:24

+29:02

13.

Rune Djurhuus

Klubbløs

1:05:53

+36:31

DSQ

Eirik Næss Ulseth

Heming Orientering

21:10

130 80 81 87 92 94 96

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marit Owren Valmot

IL Koll

15:49

Ola Bråten Berge

IL Koll

12:07

Ove Tvete Inngjerdingen

IL Koll

24:08

Stian Lillegård

Lillomarka OL

17:37

Sigurd Holtsmark

IL Koll

23:48

Ida Aki Homko

IL Koll

13:57

Eirik Holtsmark

IL Koll

23:56

Olai Funderud Dahle

IL Koll

24:06

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

24:22

Olav Løhaug Standal

IL Koll

28:36

Aksel Løhaug Standal

IL Koll

26:11

Ove Owren Valmot

IL Koll

21:25

Anna Sexe

IL Koll

11:04

Sunniva Linea Norberg

IL Koll

11:42

Marie Owren Valmot

IL Koll

22:04

Einar Pettersen

IL Koll

27:54

Elwood Thomsen

IL Koll

27:51

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

27:05

74

Edvard Strand Wergland

IL Koll

27:04

74

Linda Fladmoe

IL Koll

15:09

Tor Grenborgen

IL Koll

23:26

Jacob Fladmoe

IL Koll

13:47

Marie Haugen-Jordheim

IL Koll

23:48

Oda Øsebak

IL Koll

28:07

Astri Øsebak

IL Koll

28:05

Brutt

Kristian Grytten

Klubbløs

36:20

72 73 74 76 77 78

DNS

Marie Haugen-Jordheim

IL Koll

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:57

+0:00

2.

Petter Næss

Oppsal Orientering

34:31

+7:34

3.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

36:30

+9:33

4.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

40:17

+13:20

5.

Fridulv Sagberg

IL Koll

40:55

+13:58

6.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

45:22

+18:25

7.

Tom Edvardsen

IL Koll

45:23

+18:26

81

8.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

52:29

+25:32

9.

Bjørn Egner

Heming Orientering

53:21

+26:24

10.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

56:14

+29:17

11.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

58:18

+31:21

12.

Anne Lise Øfsthus

Asker skiklubb

59:16

+32:19

13.

Unni Drage

Haugerud IF

1:00:32

+33:35

14.

Terje Trondsen

Nittedal OL

1:00:44

+33:47

15.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:02:01

+35:04

16.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:02:19

+35:22

17.

Tor Drage

Haugerud IF

1:06:06

+39:09

18.

Roar Gudding

Fossum IF

1:09:47

+42:50

19.

Knut Karlsen

Heming Orientering

1:16:43

+49:46

20.

Eileen Vik

IL Koll

1:24:08

+57:11

Brutt

Per Ongstad

Klubbløs

12:24

Innsendt korrigert klasse

Brutt

Per Haugen

Lillomarka OL

1:01:00

80 81 83 87 92

Avlest

Knut G. Karlsen

Heming Orientering

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

23:26

+0:00

2.

Veslemøy Hausken Sjoqvist

IL Koll

34:43

+11:17

3.

Ragnhild haugli Bråten

IL Koll

34:49

+11:23

4.

Lisa Nasholm

IL Koll

36:23

+12:57

132

5.

Ane Funderud

IL Koll

37:13

+13:47

6.

Iselin Høyvold

Nydalens SK

39:19

+15:53

7.

Marianne Omdal

Nydalen Sk

43:16

+19:50

8.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

45:32

+22:06

132

9.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

52:45

+29:19

10.

Ellen Holt Skjerve

Klubbløs

57:58

+34:32

11.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:00:01

+36:35

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

36:09

+0:00

2.

Kari Tvete Inngjerdingen

IL Koll

42:05

+5:56

3.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

43:55

+7:46

4.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

44:22

+8:13

5.

Josefine Oraug Rygh

IL Koll

52:20

+16:11

6.

Grete Berntsen

Måren OK

57:44

+21:35

DSQ

Thine Hestnes

BKOK

46:51

81

DSQ

Ingvild Finborud

IL Koll

49:59

130 80 81 94 96 90

DNS

Trude Fixdal

Heming Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2023, 20:15:20

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

133

Antall startet:

130