Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

sprintcup 3 Bergen 2. mai 2023

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kalsnes

Varegg Fleridrett

10:52

+0:00

2.

Franziska Rozinski

Varegg Fleridrett

10:56

+0:04

3.

Anne Heksem

Fana IL

11:16

+0:24

4.

Andrine Dale-Erichsen

Fana IL

11:31

+0:39

5.

Maria Ormberg Ellingsen

Gneist, IL

12:55

+2:03

6.

Maria Christensson

Gneist, IL

24:17

+13:25

7.

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

25:02

+14:10

8.

Alma Nordeide

Askøy OL

25:03

+14:11

9.

Mabel Helle Valle

TIF Viking

44:06

+33:14

Brutt

Line Gjerstad

Varegg Fleridrett

DNS

Anne Sofie Engan

DNS

Julia Andersen Krog

Gneist, IL

DNS

Frida Huglen

Fana IL

DNS

Anne-Marte Mehammer

Varegg Fleridrett

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Garzonia

Varegg Fleridrett

9:17

+0:00

2.

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

14:51

+5:34

3.

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

15:04

+5:47

4.

Bjørn David Muga-Dahl

TIF Viking

15:13

+5:56

5.

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

15:16

+5:59

6.

Ola Lystrup

TIF Viking

15:17

+6:00

7.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

16:01

+6:44

8.

Eilif Lystrup

TIF Viking

20:47

+11:30

9.

Ole Gjerstad

Varegg Fleridrett

20:48

+11:31

10.

Øystein Mjanger Mathisen

TIF Viking

20:59

+11:42

11.

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

21:14

+11:57

12.

Håkon Helmich Pedersen

TIF Viking

43:51

+34:34

13.

Tian Fraga

Askøy OL

1:01:16

+51:59

DSQ

Teodor Østrem Sandve

TIF Viking

6:12

31 32 33 34 35 36

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Bakke Ellefsen

TIF Viking

38:13

+0:00

2.

Selje Sælen Tjelmeland

TIF Viking

51:19

+13:06

DSQ

Anna Richter Lorentzen

TIF Viking

23:02

42

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

15:08

+0:00

2.

Torbjørn Mousing

Varegg Fleridrett

16:42

+1:34

3.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

22:51

+7:43

4.

Jonas Frugård Skorpen

TIF Viking

27:28

+12:20

5.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

28:01

+12:53

6.

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

39:22

+24:14

7.

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

41:00

+25:52

8.

Trygve Lilleheil

TIF Viking

45:26

+30:18

DSQ

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

27:46

42

DNS

Olav Rutledal

Fana IL

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

12:06

+0:00

2.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

13:00

+0:54

3.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

13:14

+1:08

4.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

13:38

+1:32

5.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

14:39

+2:33

6.

Solveig Aastveit Hellevang

TIF Viking

15:55

+3:49

7.

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

17:10

+5:04

8.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

20:37

+8:31

9.

Evie Hall

Fana IL

29:05

+16:59

10.

Nora Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

46:59

+34:53

DSQ

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

12:22

48

DSQ

Eirin Marie Roness Guribye

TIF Viking

46:50

40 166

DSQ

Eyla Goodwin Franzen

TIF Viking

47:13

48 44

DNS

Livia Berbain Frøynes

TIF Viking

DNS

Nora Ruth Wikestad

Os Orienteringsklubb

DNS

Emilie Solvik

Gneist, IL

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Heksem

Fana IL

10:18

+0:00

2.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

11:54

+1:36

3.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

12:24

+2:06

4.

Emilian Blom Færevåg

TIF Viking

13:34

+3:16

5.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

13:41

+3:23

6.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

13:55

+3:37

7.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

14:29

+4:11

8.

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

14:37

+4:19

9.

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

15:11

+4:53

10.

Felix Yanhao Watne

Varegg Fleridrett

15:54

+5:36

11.

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

16:14

+5:56

12.

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

16:27

+6:09

13.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

16:34

+6:16

14.

Mathias Ekerhovd Rosenlund

TIF Viking

22:28

+12:10

15.

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

30:16

+19:58

15.

Aksel Richter Lorentzen

TIF Viking

30:16

+19:58

DNS

Hilmar Rude Moe

TIF Viking

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

14:41

+0:00

2.

Ellen Grønnevet

IL Gular

15:38

+0:57

3.

Marian Kjellevold

IL Gular

15:52

+1:11

4.

Liv Ormberg

Gneist, IL

16:09

+1:28

5.

Marthe Finstadsveen

Varegg Fleridrett

16:37

+1:56

6.

Ingrid Skarstein

Varegg Fleridrett

17:22

+2:41

7.

Borghild Ljøkjel

Varegg Fleridrett

17:24

+2:43

8.

Kara Turner

Fana IL

18:31

+3:50

9.

Sigrun Hitland Johannessen

Varegg Fleridrett

19:04

+4:23

10.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

19:56

+5:15

11.

Inga Moen Danielsen

TIF Viking

24:12

+9:31

12.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

25:02

+10:21

DSQ

Marianne Heksem

Fana IL

12:55

166

DSQ

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

22:14

40

DSQ

Bodil Håheim

IL Gular

28:25

45

DNS

Linda Rutledal

Fana IL

DNS

Margrete Solvik

Gneist, IL

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nipen

Gneist, IL

11:57

+0:00

2.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

13:27

+1:30

3.

Nina Soligard

Bergens TF

14:44

+2:47

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

15:29

+3:32

5.

Berit Hegdal

Bergens TF

15:56

+3:59

6.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

16:36

+4:39

7.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

17:26

+5:29

8.

Bjørg Midttun

Bergens TF

17:41

+5:44

9.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

18:40

+6:43

10.

Kari Secher

Bergens TF

20:03

+8:06

11.

Astrid Ormberg

Fana IL

20:14

+8:17

12.

Anne Gjestemoen

Bergens TF

21:03

+9:06

DNS

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

11:57

+0:00

2.

Rune Erdal

Samnanger IL

12:57

+1:00

3.

Håkon Mogstad

Fana IL

13:46

+1:49

4.

Lars Sveen

Bergens TF

14:11

+2:14

5.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

14:46

+2:49

6.

Erling Strand

Bergens TF

18:52

+6:55

7.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

21:00

+9:03

8.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

21:22

+9:25

9.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

22:11

+10:14

10.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

33:11

+21:14

DSQ

Kristian Hj. Falch

IL Gular

17:25

40

DNS

Per Vikane

Fana IL

DNS

Per Egil Engan

Fana IL

DNS

Jørn Lekve

Varegg Fleridrett

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Grønnevet

IL Gular

19:15

+0:00

2.

Karoline Strandenes

Fana IL

20:56

+1:41

3.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

21:49

+2:34

DSQ

Idun Karlsøen Hekland

IL Gular

20:20

52

DSQ

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

21:13

35

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

17:10

+0:00

2.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

17:43

+0:33

3.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

18:27

+1:17

4.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

19:25

+2:15

5.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

21:27

+4:17

6.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

24:05

+6:55

7.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

27:04

+9:54

DNS

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Myhre

Tyrving IL

18:05

+0:00

2.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

18:59

+0:54

3.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

19:38

+1:33

4.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

20:23

+2:18

5.

Randi Hole

Bergens TF

20:39

+2:34

6.

Mariann Schei

TIF Viking

20:51

+2:46

7.

Solveig Moen Letmolie

Varegg Fleridrett

22:19

+4:14

8.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Varegg Fleridrett

23:50

+5:45

9.

Vibeke Øye

IL Gular

24:41

+6:36

10.

Stina Olandersson

Varegg Fleridrett

27:27

+9:22

11.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

35:22

+17:17

12.

Beda Johansson

Fana IL

36:09

+18:04

DSQ

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

24:01

40 45

DSQ

Lise Christensen

TIF Viking

26:12

52

DSQ

Birte Nordeide

Gneist, IL

28:48

39

DNS

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

DNS

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Buanes

TIF Viking

16:45

+0:00

2.

Arne Kalland-Olsen

16:58

+0:13

3.

Magne Knudsen

Gneist, IL

17:08

+0:23

4.

Lars Røttingen

Fana IL

17:20

+0:35

5.

Kim-Andre Haugland

Varegg Fleridrett

17:56

+1:11

6.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

18:02

+1:17

7.

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

18:26

+1:41

8.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

18:33

+1:48

9.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

19:32

+2:47

10.

Eino J. Oltedal

Varegg Fleridrett

20:29

+3:44

11.

Knut Utne

Fana IL

21:12

+4:27

12.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

21:26

+4:41

13.

Christian Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

21:46

+5:01

14.

Espen Lærk

IL Gular

21:48

+5:03

15.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

22:15

+5:30

16.

Sondre Batalden

Fana IL

23:08

+6:23

17.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

25:47

+9:02

18.

Jonathan David-Andersen

Lovstafetten

27:56

+11:11

19.

Lars Olav Nordeide Tolo

Gneist, IL

30:54

+14:09

20.

Andreas Severin Brattebø

Os Orienteringsklubb

36:04

+19:19

DNS

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

16:56

+0:00

2.

Bård Hekland

IL Gular

17:43

+0:47

3.

Matt Hall

Fana IL

17:51

+0:55

4.

Geir Heksem

Fana IL

18:13

+1:17

5.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

18:46

+1:50

6.

Arne Johannesen

IL Gular

20:02

+3:06

7.

Toralf Rutledal

Fana IL

20:23

+3:27

8.

Jo Torgersen

TIF Viking

22:15

+5:19

9.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

23:06

+6:10

10.

Søren Vindfeld

Bergens TF

23:28

+6:32

11.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

23:31

+6:35

12.

Frode Helmich Pedersen

TIF Viking

23:50

+6:54

13.

Kjetil Damm

TIF Viking

24:07

+7:11

14.

Petter Nielsen

Fana IL

27:22

+10:26

15.

Christian Fraga

Askøy OL

31:08

+14:12

16.

Steinar Moen

IL Gular

35:13

+18:17

17.

Karl Johan Watne

Varegg Fleridrett

36:26

+19:30

DSQ

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

18:06

43

DSQ

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

19:47

52

DNS

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

DNS

Håkon Reikvam

IL Gular


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2023, 22:57:23

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

190

Antall startet:

169