Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Mellomdistanse 14. august 2011

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

31:30

+0:00

170

2.

Vegard Brun Saga

NTNUI

32:56

+1:26

3.

Øyvind Helgerud

Halden SK

33:30

+2:00

4.

Øyvind Stokseth

Halden SK

34:29

+2:59

5.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

34:55

+3:25

6.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets SK

35:05

+3:35

6.

Rune Rystad

Nydalens SK

35:05

+3:35

8.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

35:44

+4:14

9.

Øystein Sørensen

Bækkelagets SK

35:50

+4:20

10.

Thor Mella

Østmarka OK

35:52

+4:22

11.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

36:02

+4:32

12.

Kjell Arild Karlsen

Bækkelagets SK

36:07

+4:37

13.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

36:18

+4:48

14.

Trond Kortner

Østmarka OK

36:40

+5:10

15.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

36:59

+5:29

16.

Henrik Mårtensson

Modum OL

38:57

+7:27

17.

Eirik Stærkeby Jelstad

Modum OL

39:02

+7:32

18.

Espen Røste

Kongsberg OL

39:13

+7:43

19.

Sigurd Flågan

Kongsberg OL

39:21

+7:51

20.

Henrik Drange Ruud

Asker Skiklubb

39:27

+7:57

21.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

39:32

+8:02

22.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

39:40

+8:10

23.

Stian Jensen

Indre Østfold OK

39:56

+8:26

24.

Eivind Tonna

Lillomarka OL

40:03

+8:33

25.

Severin Berglia

Eiker OL

40:05

+8:35

26.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

40:07

+8:37

27.

Erik Trøen

Lierbygda OL

40:44

+9:14

28.

Karsten Kopland

Modum OL

40:46

+9:16

29.

Mathias Drage

Kongsberg OL

40:50

+9:20

30.

Gleb Tikhonov

Kongsberg OL

41:55

+10:25

31.

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

42:41

+11:11

32.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

43:34

+12:04

33.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

43:50

+12:20

33.

Eirik W. Moe

Bækkelagets SK

43:50

+12:20

35.

Leif Eriksson

Modum OL

43:52

+12:22

36.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

44:05

+12:35

37.

Øyvind Strande

Ringerike OL

44:22

+12:52

38.

Hallvard Koren

OK Moss

44:27

+12:57

39.

Tord E. Andersen

Eiker OL

44:35

+13:05

40.

Endre Stokseth

Nydalens SK

45:59

+14:29

41.

Geir Thomas Knutheim

OK Horten

46:37

+15:07

42.

Erlend Isachsen

Asker Skiklubb

47:03

+15:33

43.

Erlend Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

48:16

+16:46

44.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

49:39

+18:09

45.

Karl Arne Lein

Lierbygda OL

50:36

+19:06

45.

Gustav Fiskum

IL Tyrving

50:36

+19:06

47.

Morten Vilbo Sørum

Raumar Orientering

52:34

+21:04

48.

Kjetil Molund

Nordreisa IL

53:31

+22:01

49.

Henrik Bergman

Konnerud IL

53:56

+22:26

50.

Helge Kopland

Modum OL

1:03:14

+31:44

51.

Halvor Horvli

Konnerud IL

1:08:41

+37:11

DSQ

Jørgen Hjermstad

Fossum IF

36:51

149 160 161 163 166 31 159 60 33

DSQ

Anders Beyer Brattli

Ringerike OL

43:01

165

DNS

Torstein Hole

Nydalens SK

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

Konnerud IL

31:20

+0:00

2.

Nicole Ragvin

Nydalens SK

31:38

+0:18

3.

Tonje Granne Kvale

Ås-UMB Orientering

34:52

+3:32

4.

Lone Brochmann

Eiker OL

35:05

+3:45

5.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

35:48

+4:28

6.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

36:45

+5:25

7.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

36:53

+5:33

8.

Hilde Hovdenak

Modum OL

37:09

+5:49

9.

Emma Lähdekorpi

Nydalens SK

37:45

+6:25

10.

Heidi Stokseth

Halden SK

38:33

+7:13

11.

Hege Ask-Henriksen

Konnerud IL

38:48

+7:28

12.

Marte Eline Ulvestad

Heming/Njård OL

39:07

+7:47

13.

Kristine Berglia

Eiker OL

39:27

+8:07

14.

Hannele Tonna

Finland

40:40

+9:20

15.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

40:58

+9:38

16.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

41:39

+10:19

17.

Siri Sjødin Drange

Askøy OL

41:58

+10:38

18.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

42:51

+11:31

19.

Ida Svanberg

Røyken OL

43:22

+12:02

20.

Aina Viena

Ringerike OL

45:52

+14:32

21.

Live Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

45:53

+14:33

22.

Henriette Ruud

NTNUI

45:54

+14:34

23.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

47:45

+16:25

24.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

48:57

+17:37

25.

Heidi Vogt

Østmarka OK

49:36

+18:16

26.

Eline Drage

Kongsberg OL

55:34

+24:14

27.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

56:49

+25:29

28.

Ingrid Wærp

Eiker OL

57:29

+26:09

29.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

58:12

+26:52

30.

Hanne Stenslet

Raumar Orientering

1:00:26

+29:06

Brutt

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

DNS

Anette Baklid

Konnerud IL

DNS

Vigdis Hobøl

Oppsal IF Orientering

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

31:43

+0:00

2.

Lars Baklid

Konnerud IL

36:39

+4:56

3.

Helge Gisholt

OK Skeidi

36:51

+5:08

4.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

38:40

+6:57

5.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

38:43

+7:00

6.

Tore Hansen

OK Skeidi

38:44

+7:01

7.

Pål Sommerhein

OK Horten

39:22

+7:39

8.

Gunnar Engen Vik

Nydalens SK

40:51

+9:08

9.

Einar Gisholt

Fossum IF

41:10

+9:27

10.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

41:29

+9:46

11.

Per Olav Laukli

Konnerud IL

44:01

+12:18

12.

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

44:10

+12:27

13.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

48:04

+16:21

14.

Håvard Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

57:17

+25:34

15.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:00:28

+28:45

16.

Morten Kristoffersen

Oppsal IF Orientering

1:05:56

+34:13

Klasse: H 45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Bjergaard

Nydalens SK

26:48

+0:00

2.

Svein Erik Søgård

Kongsberg OL

30:00

+3:12

3.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

31:50

+5:02

4.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

32:04

+5:16

5.

Erik Saugerud

Konnerud IL

32:49

+6:01

6.

Njål Svingheim

Konnerud IL

33:04

+6:16

7.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

33:49

+7:01

8.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

34:47

+7:59

9.

Trond Brevik

Fossum IF

34:56

+8:08

10.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

35:46

+8:58

11.

Espen Løe

Kongsberg OL

36:03

+9:15

12.

Juha Viena

Ringerike OL

36:10

+9:22

13.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

36:43

+9:55

14.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

37:18

+10:30

15.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

37:54

+11:06

16.

Lars Krüger

Nydalens SK

40:22

+13:34

17.

Arne Håkon Jørgensen

Sandefjord OK

40:41

+13:53

18.

Tibor Vári

IF Sturla

42:06

+15:18

19.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

42:58

+16:10

20.

Anders Nybø

Konnerud IL

46:11

+19:23

21.

Gunnar Hope

Modum OL

46:55

+20:07

22.

Terje Næss

Fossum IF

48:15

+21:27

23.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

50:38

+23:50

24.

Torgeir E. Andersen

Eiker OL

56:33

+29:45

DNS

Snorre Frydenlund

IF Sturla

DNS

Reidar Stenseng

Konnerud IL

DNS

Magne Knudsen

Østmarka OK

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Hæstad

Fossum IF

30:50

+0:00

2.

Jens Kristian Kopland

Modum OL

32:01

+1:11

3.

Terje Mathisen

Nydalens SK

32:48

+1:58

4.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

33:40

+2:50

5.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

33:44

+2:54

6.

Morten Due

Måren OK

33:56

+3:06

7.

Tormod Strand

Måren OK

34:50

+4:00

8.

Trond Baklid

Konnerud IL

36:10

+5:20

9.

Martin Granly

Lillomarka OL

36:32

+5:42

10.

Lars Hjermstad

Fossum IF

36:55

+6:05

11.

Roar Grande

Kongsberg OL

36:56

+6:06

11.

Morten Karlsen

Måren OK

36:56

+6:06

13.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

39:25

+8:35

14.

Per Schanche

Asker Skiklubb

40:03

+9:13

15.

Per Gunnar Dahl

Ringerike OL

40:26

+9:36

16.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

41:49

+10:59

17.

Bjørn Willadssen

Heming/Njård OL

43:34

+12:44

18.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

45:26

+14:36

19.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

47:56

+17:06

20.

Roger Mostue

Oppsal IF Orientering

51:58

+21:08

21.

Roy Gjerding

OK Moss

55:20

+24:30

22.

Georg Kapperud

Oppsal IF Orientering

1:17:13

+46:23

DSQ

Ivar Lindseth

Ringerike OL

10:12

148 165 167 166 149 169 142 31 32 33 100 170

DSQ

Kolbjørn Kasin

Kongsberg OL

53:48

167

DNS

Rune Moian

Asker Skiklubb

Klasse: H 55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Nydalens SK

27:26

+0:00

2.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

29:49

+2:23

3.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

30:48

+3:22

4.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

33:17

+5:51

5.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

35:29

+8:03

6.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

38:44

+11:18

7.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

39:42

+12:16

8.

Morten Johannessen

Røyken OL

39:52

+12:26

9.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

40:40

+13:14

10.

Kjell Svanberg

Røyken OL

44:12

+16:46

11.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

44:26

+17:00

12.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:07:50

+40:24

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

42:06

+0:00

2.

Per Øhlckers

IL Tyrving

43:09

+1:03

3.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

43:28

+1:22

DNS

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

Klasse: H 65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

29:06

+0:00

2.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

34:22

+5:16

3.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

34:29

+5:23

4.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

34:45

+5:39

5.

Henning Gaarder

Konnerud IL

37:25

+8:19

6.

Lasse Vråle

IF Sturla

39:57

+10:51

7.

Per Dalheim

Konnerud IL

40:30

+11:24

8.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

40:39

+11:33

DSQ

Torgeir Brochmann

Eiker OL

1:15:08

147 164 34 165 36 141 142 31 32 33 100

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elling Frøvoll

IF Sturla

33:45

+0:00

2.

Tormod Høymyr

IF Sturla

38:59

+5:14

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

39:44

+5:59

4.

Per Lund

Larvik OK

41:10

+7:25

5.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

41:24

+7:39

6.

Tor Drage

Haugerud IF

42:32

+8:47

7.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

42:39

+8:54

8.

Steinar Ruud

Konnerud IL

43:10

+9:25

9.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

43:26

+9:41

10.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

44:48

+11:03

11.

Leiv Hope

Kongsberg OL

47:16

+13:31

12.

Per Øystein Andersen

Larvik OK

48:32

+14:47

13.

Ronald Malcom

Larvik OK

48:45

+15:00

14.

Knut Jacobsen

Sandefjord Tif

51:06

+17:21

15.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

52:05

+18:20

16.

Helge Tvedten

Larvik OK

54:51

+21:06

17.

Birger Garberg

Ringerike OL

57:11

+23:26

18.

John Laukli

Konnerud IL

58:33

+24:48

DSQ

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

40:36

165

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

34:05

+0:00

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

35:25

+1:20

3.

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

36:19

+2:14

4.

Kari Jussie Lønning

IF Sturla

39:16

+5:11

5.

Heidi Sønsterudbråten

Raumar Orientering

41:51

+7:46

6.

May Ingela Hope

Modum OL

44:08

+10:03

7.

Marit Egner

Asker Skiklubb

44:55

+10:50

8.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

45:54

+11:49

9.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

48:23

+14:18

10.

Lill-Kristin Enger

Modum OL

48:25

+14:20

11.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

49:01

+14:56

12.

Kristin Sørensen

IF Sturla

55:59

+21:54

13.

Elise Gisholt

Fossum IF

57:47

+23:42

14.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

1:03:14

+29:09

DNS

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

Klasse: D 45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

33:01

+0:00

2.

Alix Young Vik

Nydalens SK

33:49

+0:48

3.

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

34:51

+1:50

4.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

35:33

+2:32

5.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

35:47

+2:46

6.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

36:20

+3:19

7.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

36:27

+3:26

8.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

38:15

+5:14

9.

Tove Heimdal

Konnerud IL

38:25

+5:24

10.

Kristin Tandberg

Asker Skiklubb

40:17

+7:16

11.

Else Grandal

IL Tyrving

41:35

+8:34

12.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

42:15

+9:14

13.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

43:11

+10:10

14.

Inger Lise Hole

Konnerud IL

43:46

+10:45

15.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

45:20

+12:19

16.

Hanne Rådstoga

Asker Skiklubb

45:27

+12:26

17.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

46:46

+13:45

18.

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

47:38

+14:37

19.

Anne-Karine Haflan

Nydalens SK

51:55

+18:54

20.

Maria Persson

Asker Skiklubb

52:45

+19:44

20.

Tove Beate Jelstad

Modum OL

52:45

+19:44

22.

Eva Syversen

Røyken OL

55:38

+22:37

23.

Krisitin Fleisje

Nittedal OL

1:16:28

+43:27

DSQ

Ingvild Tandberg

Asker Skiklubb

53:12

159

DSQ

Ellen Grønlund

Ringerike OL

58:04

159 32 33

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

55:06

+0:00

Klasse: D 55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

42:42

+0:00

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

39:13

+0:00

2.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

49:47

+10:34

3.

Nora Ursin

Fossum IF

50:02

+10:49

4.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

59:42

+20:29

Klasse: D 65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:58

+0:00

2.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

43:37

+6:39

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

43:59

+7:01

4.

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

55:44

+18:46

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margith Reppesgård

Hedrum OL

43:35

+0:00

2.

Anbjørg Laukli

Konnerud IL

51:58

+8:23

3.

Unni Drage

Haugerud IF

54:07

+10:32

4.

Rannveig Sommerhein

OK Horten

1:33:50

+50:15

DSQ

Torunn Hege Frøvoll

IF Sturla

59:41

165

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

24:42

+0:00

2.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

25:52

+1:10

3.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

29:01

+4:19

4.

Lars Grønlund

Ringerike OL

30:54

+6:12

5.

Aleksander Løe Myrling

Kongsberg OL

31:33

+6:51

6.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

32:38

+7:56

7.

Geir Strande Syrrist

Ringerike OL

34:23

+9:41

8.

Iver Sørensen

IF Sturla

38:23

+13:41

9.

Eilif Tandberg Swensen

Asker Skiklubb

38:50

+14:08

10.

Ola Jordheim

Hemsedal IL

42:37

+17:55

11.

Dzmitry Karpenka

Asker Skiklubb

46:12

+21:30

DSQ

Sigurd Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

34:18

31 60 33 100

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

30:43

+0:00

2.

Marit Nersten

Fossum IF

35:35

+4:52

3.

Heidi Mårtensson

Modum OL

35:45

+5:02

4.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

36:43

+6:00

5.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

36:45

+6:02

6.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

38:03

+7:20

7.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

40:24

+9:41

8.

Anna Mårtensson

Modum OL

46:48

+16:05

9.

Katinka Jussie Brurberg

IF Sturla

49:32

+18:49

10.

Guro Jordheim

Hemsedal IL

52:55

+22:12

11.

Vilde Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

54:31

+23:48

DSQ

Ingrid Løset

Ringerike OL

27:32

159 32 33 100 170

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

24:03

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

25:40

+1:37

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

25:54

+1:51

4.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

26:50

+2:47

5.

Håvard Ulsaker

Hemsedal IL

27:34

+3:31

6.

Pål Spone

Modum OL

31:14

+7:11

7.

Olav Heggelund

Lierbygda O-lag

35:07

+11:04

8.

Ola Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

36:22

+12:19

9.

Sigurd Rønning

Modum OL

37:44

+13:41

10.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

40:22

+16:19

11.

Einar Moe Tandberg

Modum OL

40:50

+16:47

12.

Sander Arnevik

Ringerike OL

42:19

+18:16

13.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

42:33

+18:30

14.

Ragnar Nersten

Fossum IF

48:43

+24:40

15.

Styrk Heen

Lierbygda OL

49:29

+25:26

DNS

Anders Løset

Ringerike OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

29:18

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

30:39

+1:21

3.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

31:27

+2:09

4.

Siri Grandal

IL Tyrving

33:16

+3:58

5.

Siri Moholth

Kongsberg OL

38:40

+9:22

6.

Synne Eide Rapp

Raumar Orientering

42:22

+13:04

7.

Stine Njåstein

IL Tyrving

45:13

+15:55

8.

Ingvild C. Fleisje

Nittedal OL

45:47

+16:29

9.

Hanne Grandal

IL Tyrving

53:31

+24:13

10.

Fride Sørensen

IF Sturla

55:28

+26:10

11.

Caroline Bergman

Konnerud IL

1:01:09

+31:51

12.

Tone Nordbye Nybø

Konnerud IL

1:01:10

+31:52

DNS

Oda Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: H 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Narve J. Brenna

Hemsedal IL

26:06

+0:00

Klasse: D 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Kongsrud

Modum OL

41:35

+0:00

2.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

44:53

+3:18

3.

Kirstine Laukli

Konnerud IL

48:26

+6:51

4.

Ragnhild Nersten

Fossum IF

1:06:31

+24:56

DNS

Marit Follestad Tandberg

Modum OL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Linvåg Næss

Fossum IF

27:11

+0:00

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Nordbye Nybø

Konnerud IL

48:06

+0:00

DSQ

Sara Linvåg Næss

Fossum IF

23:58

141 142 143 144 145 100 170

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Haugen Atterås

OK Skeidi

43:12

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

22:29

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

22:36

+0:07

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

24:47

+2:18

4.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

26:54

+4:25

5.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

27:07

+4:38

6.

Espen Hegstad Krüger

Nydalens SK

27:49

+5:20

7.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

28:04

+5:35

8.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

36:38

+14:09

9.

Fredrik Grønlund

Ringerike OL

39:13

+16:44

10.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

41:08

+18:39

11.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

45:15

+22:46

12.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

51:13

+28:44

13.

Sølve Drage

Kongsberg OL

51:46

+29:17

14.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

59:39

+37:10

15.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

1:13:10

+50:41

DNS

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Lierbygda OL

24:52

+0:00

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

26:26

+1:34

3.

Elin Ulsaker

Hemsedal IL

26:54

+2:02

4.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

27:57

+3:05

5.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

29:09

+4:17

6.

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

29:52

+5:00

7.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

32:40

+7:48

8.

Solveig Hernandez Vråle

IF Sturla

36:47

+11:55

9.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

38:36

+13:44

10.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

44:08

+19:16

11.

Hanna Løe Myrling

Kongsberg OL

47:47

+22:55

12.

Marie Laukli

Konnerud IL

50:29

+25:37

13.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

53:35

+28:43

14.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

55:08

+30:16

15.

Åshild Egeberg Vári

IF Sturla

1:06:25

+41:33

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Young Vik

Nydalens SK

32:51

+0:00

2.

Håkon Nordbø

Modum OL

42:03

+9:12

3.

Vetle Drage

Kongsberg OL

1:09:58

+37:07

DSQ

Haakon Kristoffer Olsson

Lierbygda OL

13:04

140 146 144 105 145 100 170

Brutt

Erik Mårtensson

Modum OL

DNS

Egil Frydenlund

IF Sturla

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

24:22

+0:00

2.

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

35:09

+10:47

3.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

36:34

+12:12

4.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

39:04

+14:42

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

39:11

+14:49

6.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

41:21

+16:59

7.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

41:35

+17:13

8.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

43:38

+19:16

9.

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

44:17

+19:55

10.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

47:26

+23:04

11.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

48:45

+24:23

12.

Karoline Egner Granerud

Asker Skiklubb

1:26:18

+1:01:56

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Gisholt

Fossum IF

20:12

+0:00

2.

Gjermund Tandberg

Modum OL

31:01

+10:49

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Elene Hole

Konnerud IL

19:43

+0:00

2.

Hannah Haugen Ask

Lierbygda OL

24:19

+4:36

103

3.

Eir Heen

Lierbygda OL

26:15

+6:32

Klasse: N Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Strand

Lierbygda OL

18:53

Iselin Sørensen

IF Sturla

24:11

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:01:47

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

28:19

Emilie Stenslet Hals

Raumar Orientering

33:58

Kaja Grandal

IL Tyrving

28:31

Mathias Laukli

Konnerud IL

21:04

Pia Young Vik

Nydalens SK

24:29

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

36:39

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:54

Hedda Haugen Ask

Lierbygda OL

23:25

Marie Kvarme

Røyken OL

24:53

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

27:52

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

29:46

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

19:40

102

Vilje Palmberg Thorsen

Konnerud IL

22:48

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

19:01

Sigurd Ask

Lierbygda O-lag

23:39

Henning Johannessen

Askøy OL

14:46

Even Trømborg

Kongsberg OL

43:06

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Sindre Gisholt

Fossum IF

DNS

Emma Aasen Strømsnes

Lierbygda OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2011, 16:29:27

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

395

Antall startet:

377