Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2023Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 3, Børsåsen 3. mai 2023

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isa Dahlen

Frol IL

Solveig Ringstad

Frol IL

Marit Ringstad

Frol IL

Mille Wanderås

Frol IL

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

Stein Håvard Alstad Forfot

Frol IL

Irene Alstad

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Vilde Hofseth

Frol IL

Marius Dybdahl

Frol IL

Oliver Hofseth

Frol IL

Fritjof Sandstad

Frol IL

Linn Kari Øien

Frol IL

Bjarte Venås

Frol IL

Dagfinn Valstad

Frol IL

Lyder Hogstad

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Frøydis Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Olea Munkeby

Frol IL

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Marta Brende Venås

Frol IL

Balder Hogstad

Frol IL

140

Tiril Hogstad

Frol IL

Einar Andre Hogstad

Frol IL

Sonja Staberg

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

Nora Eline Brenna

Frol IL

Andrea Heirsaunet

Frol IL

Emil Heirsaunet

Frol IL

Adam Johnson

Frol IL

Erika Johnson

Frol IL

Olav Gudding

Frol IL

Tiril Gudding

Frol IL

Hedvig Dahlen

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Marie Langøygard

Frol IL

16:31

+0:00

2.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

18:25

+1:54

3.

Trym Ness Jensen

Frol IL

19:39

+3:08

4.

Hilde Ferstad Gudding

Frol IL

19:57

+3:26

5.

Magnus Jenssen

Frol IL

21:45

+5:14

6.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

22:31

+6:00

7.

Torgeir Moe

Frol IL

22:44

+6:13

8.

Petter Løvås Valstad

Frol IL

23:10

+6:39

9.

Mathias Jacobsen

Frol IL

23:36

+7:05

10.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

25:47

+9:16

11.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

26:48

+10:17

12.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

27:38

+11:07

13.

Laura Pauline Ringstad

Frol IL

28:06

+11:35

14.

Kristian Alstad

Frol IL

29:10

+12:39

15.

Øyvind Ervik

Frol IL

29:43

+13:12

16.

Sondre Ervik

Frol IL

29:45

+13:14

16.

Fridtjof Toft Skjellegrind

Frol IL

29:45

+13:14

18.

Sanna Skjeset

Frol IL

30:36

+14:05

19.

Håkon Hemming

Frol IL

33:23

+16:52

20.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

33:33

+17:02

21.

Hermine Dahlen

Frol IL

34:30

+17:59

22.

Grete Smestad

Frol IL

40:47

+24:16

23.

Sander Matberg

Frol IL

45:04

+28:33

24.

Torius Hofseth

Frol IL

49:30

+32:59

DSQ

Tiril Dahlen

Frol IL

32:47

142

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Håvard Hestman

Frol IL

58:04

162 146 145 163 137 140 142

DSQ

Knut Getz Hustad

58:18

Innsendt korrigert klubb

DSQ

Eivor Laugsand

Frol IL

58:18

162 146 145 163 137 140 142

DSQ

Tove Engan

Frol IL

1:03:23

175 173 146 145 163 137

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Anders Alstad

Frol IL

26:22

+0:00

2.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

27:38

+1:16

3.

Randi Jensen

Frol IL

32:55

+6:33

4.

Vidar Venås

Frol IL

33:49

+7:27

5.

Ida Johanne Lian

Frol IL

33:55

+7:33

6.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

35:42

+9:20

7.

Marita Jacobsen

Frol IL

35:58

+9:36

8.

Kristian Matberg

Frol IL

36:07

+9:45

9.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

36:54

+10:32

10.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

38:11

+11:49

11.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

38:15

+11:53

11.

Astrid Svendgård

Frol IL

38:15

+11:53

13.

Harald Bakken

Frol IL

38:45

+12:23

14.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

39:01

+12:39

15.

Magnhild Forseth

Frol IL

39:09

+12:47

16.

Hans Lund

Frol IL

41:14

+14:52

17.

Sigurd Bertelsvik Jenssen

Frol IL

43:33

+17:11

18.

Sverre Matberg

Frol IL

44:57

+18:35

19.

Runar Jenssen

Frol IL

47:22

+21:00

20.

Hans Moltzau

Frol IL

47:29

+21:07

21.

Atle Bakken

Frol IL

47:30

+21:08

22.

Johannes Matberg

Frol IL

48:48

+22:26

23.

Even Dahlen

Frol IL

49:37

+23:15

24.

Selma Langøygard

Frol IL

50:53

+24:31

25.

Ivar Reinås

Frol IL

51:04

+24:42

26.

Martin Heirsaunet

Frol IL

52:24

+26:02

27.

Marianne Langøygard

Frol IL

52:55

+26:33

28.

Else Sirum

Frol IL

55:55

+29:33

29.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

55:56

+29:34

30.

Trygve Skavhaug

Frol IL

56:42

+30:20

31.

Harry Gilberg

Frol IL

57:51

+31:29

32.

Alexandra Dahlen

Frol IL

58:18

+31:56

Innsendt korrigert navn

33.

Charlotte Ertsås

Frol IL

59:21

+32:59

34.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

1:22:28

+56:06

35.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

1:22:33

+56:11

36.

Lena Alstad

Frol IL

+0:0-22

DSQ

Ole Petter Stavrum

Frol IL

24:37

164 165 176 142 150

DSQ

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

27:38

164 165 169

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

Anne Midtbust

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

35:55

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

41:28

+5:33

3.

Jo Severin Matberg

Frol IL

42:01

+6:06

4.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

44:04

+8:09

5.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

44:45

+8:50

6.

Martin Munkeby

Frol IL

45:42

+9:47

7.

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

45:50

+9:55

8.

Jan Jacobsen

Frol IL

46:52

+10:57

9.

Robert Ressem

Frol IL

47:12

+11:17

10.

Arild Vassenden

Frol IL

47:56

+12:01

11.

Terje Hofstad

Frol IL

49:12

+13:17

12.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

53:11

+17:16

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

38:01

+0:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

38:10

+0:09

3.

Yngve Skogstad

Frol IL

47:36

+9:35

4.

Gunnar Vatn

Frol IL

52:49

+14:48

5.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

57:07

+19:06

6.

Jo Langøygard

Frol IL

59:40

+21:39

7.

Eivind Ness Jensen

Frol IL

1:04:20

+26:19

8.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

1:09:17

+31:16

9.

Rolf Alstad

Frol IL

+0:0-1

DSQ

Herman Leithe

Frol IL

54:56

144

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Kristian Strand

Frol IL

Øyvind Skei

Frol IL

Arne Marius Munkeby

Frol IL

Lene Ness Jensen

Frol IL

Malin Bakkan Brenne

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 september 2023, 19:01:06

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133